CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 46

5 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 31, 2008 9:10 pm

Část 1.

B-Reyo vs. SHAQ


„Dámy a pánové, openerem dnešního večera je single match s klasickými pravidly, to znamená, že zde jde zvítězit pinfallem, submisí, countoutem a diskvalifikací soupeře. Nyní mi dovolte, abych vám představil oba účastníky tohoto zápasu!“

Freak:“No, tenhle zápas je doslova o kariéru, takový tu byl snad zatím jen jednou, pokud mi má paměť dobře slouží a to bylo právě v případě Ariena, který byl po prohře donucen nadobro opustit CZSK roster.“

Nelson:“O své místo tu dnes bude bojovat B-Reyo. Inu, faktem je, že již není členem společnosti a je to tedy spíš comeback match. Může se mu to tedy krutě vymstít.“

A je to právě již jmenovaný borec, co se vydává do ringu jako první. Možný návrat B-Reya moc nadšeně diváci neberou, on sám ale vypadá ve skvělé kondici. Když ohňostroj nad kulisami vytváří velké B, na nic nečeká a doslova utíká do ringu. Své místečko si určuje v pravém rohu proti entrance rampě, kdyby si chtěl SHAQ náhodou zkusit nějaký útok, aby byl připraven.

Druhý z borců a čerstvý CZSK nováček si ale se svým příchodem do ringu dává na čas.Zhasíná aréna a tudíž se na titantronu objevuje mexická vlajka s ďáblem,symbol wrestlera, jehož oblíbenost u CZSK fanoušků není o moc větší než třeba u B-Reya. To už je ale rampa částečně osvětlena zezdola, to je znamení pro SHAQA. Objevuje se na rampě a zvedne pravou ruku. Po pravici se mu objevuje zelený kouř. Poté přichází levá ruka a s ní červený kouř. Svou pózu zakončuje spuštěním a následným zvednutím obou rukou. Za ním se objevuje bílý kouř a vzniká tak mexická vlajka. Jde si pomalu do ringu a nějakého toho fanouška popudí nadávkou. Vyskakuje do ringu a opírá se provazy, předtím ale provokativně mává B-Reyovi.

Freak:“ No, oba jsou již v ringu, zápas tedy může začít, řekl bych.“

Nelson:“A doufejme, že to bude záživnější než minule.“

Zazněl zvonek, závěrečná bitva tedy začíná. B-Reyo už neopakuje tu chybu, že by se ke svému soupeři otočil zády, naopak, sám se na SHAQA vrhá. S Running Elbow se ho snaží překvapit, SHAQ ale není a nikdy nebyl žádné peříčko a hned po udeření mu to náležitě vrací. Takhle to několik sekund pokračuje, fanoušci ale kvůli svým nesympatiím k oběma wrestlerům zůstávají klidní. Jako správný rváč získává po chvíli převahu SHAQ a návaly pěstí přetlačuje přes celý ring B-Reya až k protějším provazům.Zde ho Irish Whipuje a čeká, až se mu vrátí. To má v plánu i B-Reyo, je to ale v trochu jiném podání. SHAQ se postavil doprostřed ringu a B-Reyo má tak se second rope Springboard Takedown slušný dolet. Poráží SHAQA na zem a hned začne útočit na jeho hlavu. Headlock s malými pěstmi zaměstnává mexického bojovníka dost na to, aby ho jeho ruce neposlouchaly, snaží se proto nohama došoupat k provazům. B-Reyo ho ale pouští a kopy se ho snaží na zemi udržet. Několikrát se mu to povede, SHAQ však hned zachycuje jeho tempo a chytá nohu. Trhnutím nahoru Broken Face hned ztrácí rovnováhu a sám padá na záda. To dává SHAQOVI dost času na to, aby se zvedl a dostatečně se vzpamatoval. A to si už bere B-Reya do parády. Maskovaný wrestler mu totiž hned vběhnul do Scoop Slamu a opět se ocitl do kanvasu. SHAQ mu ale se zlými úmysly pomáhá na nohy. Backbreakerem ze Sidewalk Slamu mu způsobuje muka, nedovolí mu ale poklidněji spadnout na zem, místo toho s ním s STO otřese ring. 1...2…Kickout! Energie, jak je vidět, i přes špatnou situaci, do které se dostal, zbývá B-Reyovi dost na pokračování zápasu. Než by se stačil zvednout, SHAQ ho odtahuje doprostřed ringu a uzamyká do Sharpshooteru. B-Reyo tak může jen marně lementovat rukama a neustále opakovat rozhodčímu, že se nevzdá, tohle by moc dlouho nevydrželo. Začíná se plazit k provazům, a to velmi velmi pomalu. Dlouhý je to proces, situace se navíc ještě prodlužuje, zrovna, co chtěl B-Reyo totiž dosáhnout na provazy, SHAQ ho chtěl opět dostat doprostřed ringu. Muž se svou kariérou v nebezpečí se ale vypjal a jen tak tak dosáhl na provazy. Když už je pevně stiskl, pět SHAQŮ by ho s tíhou od nich dostávalo. A i kdyby, tak by je rozhodčí odehnal, jedná se totiž o rope break! SHAQ B-Reya pouští a naštvaně jde protějšímu sloupku, tam čeká, než se jeho soupeř dostane na nohy. B-Reyovi se sice podařilo vstát, oslabené nohy se mu ale podlomily a jedním kolenem skončil opět na kanvasu, a to už ho rozhodčí před SHAQEM nemá právo chránit. Diablo ho poklidně zvedá a se Sambo Suplex ho chce přehodit, B-Reyo se ale nepouští. Druhý a ani třetí pokus nevyšel, poté i B-Reyo dokazuje, že stejně jako SHAQ není žádným hrdinou ani idolem wrestlingových fanoušků- lehce škrábe SHAQA do obličeje, dost opatrně, aby si rozhodčí nevšiml. SHAQ se instinktivně chytá za obličej, to znamená, že se B-Reyo vymaňuje z jeho držení. Této nádherné situace samozřejmě využívá a s Uranage, také známo jako Side Slam nebo Rock Bottom získává převahu a ta je mu potřebná. V zákulisí byl někdy B-Reyo nazýván králem provazů a této přezdívky se drží, svého soupeře se totiž snaží dodělat Springboard Moonsaultem. 1..2..Kickout. K ukončení to tedy nestačilo, proto je nutné ještě několik vjemů bolesti do SHAQA nacpat. Když se totiž zvedá, pokouší se ho B-Reyo srazit s Chothesline, ta pouze jen SHAQA katapultuje k provazům, které ho podrží. Gestem B-Reyo naznačuje, že nastal čas na jeden z jeho signature chvatů zvaný jako 2Bones a Head. SHAQ je tak přehozen v jednom Suplexu, hned ale musí za dirigování B-Reya na nohy. Tady se pokouší o boj, ale i podruhé se ocitá s bolestí na kanvasu. Potřetí se to již ale B-Reyo snaží ukončit Brainbusterem, SHAQ se však nenechá. Koleny do břicha svého soupeře decimuje, maskované B má tak co dělat, aby se mu neobrátil žaludek. Údery stále zesilují, to vrcholí tím, že B-Reyo končí s pokusy a sám málem bezvládně padá. SHAQ už s žádným odporem ho zachytává a ukončuje vše jedním ze svých finisherů, El Diabólico Bombardero, nebo také Tiger Bomb! Pin! 1…2…3!

Winner: SHAQ

Tentokrát to byl boj trochu těžší, nicméně se SHAQ opět ukázal jako vítěz. Zvedá se a opouští potěšeně ring. B-Reyo ještě zůstává na zemi, až se ale dostane na nohy, bude nucen opustit nejen ring, ale i CZSK.

Paci/Trey Trasher segment


"Paci! Zastav se!", haleká Trey Trasher přes celou chodbu, když maskovaného wrestlera zahlédne. Paci se zastaví uprostřed pohybu a otočí se. Trasher ho doběhne, dvakrát si zhluboka oddechne, a pokládaje ruku na Paciho rameno, spustí:
"Ty vole...zase dost dobrý, minule ve čtvrtek..."
Paci neříká nic a nedůvěřivě si Trashera měří.
"Hele, uklidni se, nic za tím není, chlape...já přijmu prohru, pokud sem v tom zápase fakt byl horší...a asi sem byl, uf."
"Co chceš, Trashere?", zeptá se pořád trochu nejistě Paci.
"Vlastně nic, jen mám takovej návrh...co si příští show zkusit tag match jako partneři?"
"No...proč to?"
"Víš jak, říkal sem si...spolu bysme mohli ukázat, co je to pořádnej wrestling. V CZSK sou zvyklí na komedianty a šašky, a kvalitní zápasníci jim nic neříkaj...tak mě napadlo, že bysme mohli zkusit aspoň trochu to změnit."
"Když nad tím tak přemýšlím...nejsem proti. Jsi dost dobrý, Trashere, dost dobrý. Dávno si nepamatuju, kdy jsem se v ringu tak nadřel, jako proti tobě. Beru to..."
Treyovi se rozzáří oči. Silně plácne Paciho po rameni.
"Bezva, Paci."
"Jo, Trashere...kdo bude proti nám?"
"A nejni to fuk? Sme dost dobří, abysme vypráskali kohokoli, ne?"
Paci se poprvé slyšitelně uchechtne.
"Asi máš pravdu, Trashere...tak tedy příští show, ano?"
"Jo, přesně tak..."
Paci zajde za roh. Trasher zatne ruku v pěst ve vítězném gestu.
"Paráda. Vychází to..."

EightMaster promo


Ubíhají poslední sekundy EightMasterovo theme a tento wrestler je nyní připraven s mikrofonem v jedné a s biliardovou koulí s nápisem 8 v druhé ruce.
Rozhlíží se po bučících divácích.

"Ticho! Od teď bude mluvit jen ten, co má kouli s čílem osm."

Kamera zabírá diváka, který drží v ruce podobnou biliardovou kouli, co vlastní EightMaster a lačně jí zvedá vzhůru. EightMaster aby ušel trapasu, pokračuje v řeči následovně:

"Chtěl jsem říct, že tu budu mluvit jen já, EightMaster. Možná to ještě něvíte, ale chudinka Cerberus byl minulou show zraněn a můj osmý smysl říká, že si bude muset dát nějakou dobu voraz, haha."

Diváci bučí, je slyšet i lehčí chant "Fuck you Master".

"V minulé show měl se mnou Cerberus zápas, v kterém jsem bez problémů zvítězil. Pojďme si to připomenout následujícím sestřihem."

Na titantronu se spustí video poukazující na EightMasterovo taktický wrestling, vedoucí k vítězství.

"Ou.. to se mu asi nedýchalo nejlíp." Komentuje EightMaster lock prováděný na krk, který je zobrazen v sestřihu.

"Auu." Tentokrát EightMaster reaguje na elbow strike na krk.

"Stunner přes lana, jak bolestivý, ouu!.. 1..2..3. A předem jasný vítěz EightMaster zápas vyhrává."

Diváci hlasitě bučí a skandují "That was bullshit".

"Podívejte. Jak nechutně je Cerberus škrcen na řetězu. A, přichází Slovenský Vychrlík. A dálší scénu už nepotřebujeme vidět, nic zajimavého se nestalo."

Jimmy Freak: "Nestalo? Vždyť se stala ta nezajímavější věc, Warrior se spikl proti EightMasterovi!"

Brian Nelson: "A skutečně si myslíš, že se stím chce EightMaster chlubit?"

Jimmy Freak: "No, taky pravda, haha."

EightMaster pokračuje v řeči: "Jak už jsem říkal, Cerberus byl tak trochu zraněn. Ale za sebe a osmičku říkám, že to není žádná ztráta. Nicméně, Cerberus byl odvezen na nosítkách. Ach, to je mi tak líto."

Paroduje EightMaster pláč, přičemž se na titantronu opět spustí video.

"Sakra, jsi v pohodě? Cerberusi, řekni něco. Doktore, bude to v pohodě?" Zmatkuje Slovakia Warrior.

"Bez obav, uděláme vše, co bude v našich silách." Vezou Cerberuse na nosítkách. Dostanou se do jakési chodby, kde v tu ránu ze zatáčky vyletí EightMaster, který začne Slovakia Warriora s doktorem mlátit a následně i schodí Cerberuse z nosítek a začne do něj kopat a také ho škrtit. V tom se ho opět ujme Slovakia Warrior, který praští EightMastera popelnicí, která byla zrovna v blízkosti. Poté se oba navzájem perou. Slovakia Warrior přitom na doktora křičí, ať se postará o Cerberuse a co nejrychleji zmizí. Oba se hlava nehlava mlátí pěstmi, až se dostanou mimo chodbu. Doktor nyní dostal Cerberuse zpět na nosítka a mizí pryč."

"Spletli jste si místnost hoši, jsem tady i já a já odmítám být vedle takových ubožáků. Ubožáků, co ničí svými debilními nápady jméno společnosti, kde mam tak dobré jméno. Proto udělám COKOLIV, abych vás dva zničil. Slovakia Warriore, nestačil ti tvůj kamarádík Cerberus jako důkaz? Dobře, pak počítej stím, že půjdeš ke dnu sním. Under 3 Match? Taková kravina..jsme v CZSK, kde je potřeba zápasit v světoznámých zápasech, né v zápasech vymyšlených jedním vychrtlíkem. A divim se, že vám to ten Maxwell ještě žere. Měl by tu být lepší generální manažer a to třeba já. No nic, budu se muset vypořádat stím, že těch dobrých je to pomálo, možná jen jeden a to já. Každopádně ti dobří musí za nějakou dobu změnit i titantron. Proto se pojďte podívat na můj zbrusu nový titantron, jako znak nové éry, za které se bude jen dařit. Spusťe to."

Ukazuje prstem EightMaster na titantron, kde ale několik sekund nic stále nehraje.

"Tak co je? Spusťe to video!"

Stále nic. Když v tom se na obrazovce video skutečně objeví, nejde ovšem o EghtMasterův nový titantron, ale o titantron Slovakia Warriora. Ten doprovází i jeho theme, přičemž samotný Warrior po chvíli přichází.

"Co tady k sakru pohledáváš ty Slovenskej Vychrtlíku? ihned reaguje EightMaster.

Slovakia Warrior má v ruce připraven mikrofon, do kterého začne po chvíli hovořit:

"Je mi líto Osmo, ale asi si budeš muset ten tvůj posranej titantron nechat na jiné chvíle. Je čas na důležitější věci... Jasně, možná si se postaral o to, aby Cerberus nějakou chvíli chyběl, jsem tu ale já a mě se jentak nezbavíš. Udělám vše proto, aby se ti to, co si provedl Cerberusovi vrátilo a to dvojnásobně. Hned příští show, ty a já v zápase... jednou pro vždy ti ukážu, co znamená pomsta!" zahodí Slovakia Warrior mikrofon a odchází.

EightMaster se jen lehce usmívá, těžko poznat, zda skutečně, nebo jen aby smazal svůj strach. Neustále ukazuje prsty na odcházejícího Warriora a následně na sebe, dle odezírání říkajíc "On a já? hahaha".

Brian Nelson: "Je toto gesto myšleno skutečně a dokáže nám to EightMaster ve vzájemném zápase? To už se dozvíme v příští show."

Jimmy Freak: "Tak tak. A nyní se už pojďme připravit na další zápas, kterým je elimination chase match. Kdo vypadne z kola ven a kdo naopak postoupí? Už jen pár sekund zbývá k tomu, aby se na otázku začalo odpovídat průběhem zápasu.."

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 31, 2008 9:17 pm

Část 2.

Dark Killer vs. Rusty vs. Hannibal Magnum (Elimination Chase match)


„Tak Jimmy, víš co je teď na řadě?“ ptá se Nelson svého kolegy.
„Ano, vím. Je to druhý zápas Elimination Chase!“ odpovídá Freak.
„Je to tak. Dneska se střetnou Dark Killer, Hannibal Magnum a Rusty. Rusty nahradil svého tag partnera Boše, který prohrál na minulé show a z Elimination Chase tak vypadnul. Jestli se dnes stane, že prohraje Rusty, tak je tag team Rusty/Boš ze hry o title shot!“ povysvětlil pravidla Nelson.

V aréně už probíhá tradiční příchod Lord of Shadows. Shadow doprovází Dark Killera, tak jako tomu bylo i minulou show. Už zní theme Magnuma, ten je také doprovázen svým tag partnerem. A to už na entrance rampě stojí Rusty, i on má podporu v Bošovi. Ten by určitě rád odčinil nezdar z minulé show a nějak pomohl Rustymu.

„Tak Briane, v ringu a okolí ringu je zase šest borců.“ popisuje situaci Freak.
„Tak to můžeme očekávat jenom jediné. Stejný zmatek jako byl i minulou show. Snad se to tentokrát povede rozhodčímu uhlídat.“ doplňuje Nelson.

Zápas vypadá, že může začít. Ale počkat, teď začala hrát theme GM Rufuse Maxwella! Ten stojí na entrance rampě s mikrofonem v ruce. Tak uvidíme co má na srdci?
„Vážení, abych zajistil co nejférovější průběh tohoto zápasu, tak nařizuji Shadowovi, Martzovi a Bošovi, aby odešli do zákulisí, pro tento zápas mají zakázáno pohybovat se v okolí ringu a přímo v ringu! Kdo tento příkaz poruší, tak jeho tým vypadává z Elimination Chase! Děkuji a hezký večer!“

„No, to je ale nečekané. Maxwell, teď dokázal naštvat šest borů naráz!“ komentuje Freak.
„Nevypadají nadšeně, ale už se jmenovaná trojice vydala do zákulisí. Ještě nějaké pokřikování a postrkování, ale už je vše podle přání Maxwella. Tak teď už snad můžeme začít.“ komentuje Nelson.

Killer, Magnum a Rusty jsou nachystáni na zápas, tak kdo to odstartuje? Rusty vypadá nabuzen na zápas a snaží se o nějakou iniciativitu v podobě pár náznaků. Ale zatím nic většího. Killer, který vypadá sebevědomě po svém minulém vítězství, se rozhodnul, že ten zápas odstartuje, když se k tomu nikdo nemá. A tak vyjel po Magnumovi, který sledoval Rustyho. Magnum dostal úder ze strany do hlavy, který je následován dalším a dalším. Ke Killerovi se přidává i Rusty a tak to je teď dva na jednoho. Rusty s Killerem irish whipují Magnuma, double back body drop. Magnum se zvedá a zamotá se k provazům, přes které ho vykopává Killer pomocí big boot! Toho využil Rusty a Killera překvapil rychlým cutterem! První cover: 1...2.kick-out! To by byl velice rychlý konec zápasu. Naštěstí pro Lord of Shadows Killer dokázal přerušit. Rusty si počká na Killerovo zvednutí a už ho trefuje předloktím a poté ho irish whipuje. Zkouší shoulder block, ale přece jenom Killer je větší než Rusty a tak to v pohodě ustál. Rustyho to trošku překvapilo a tak se rozebíhá o provazy a zkouší shoulder tackle na Killera, ten to opět v pohodě ustojí. Pokus číslo tři a tentokrát Killer přišel se svým útokem v podobě tvrdé clothesline! Rusty po ní zůstal ležet na zemi, ale Killer ho zvedá oběma rukama pod krkem a navazuje ihned two handed chokebombem! To už je zpět v ringu Magnum a zezadu bere Killera na back suplex. Nebyl to zrovna nejpovedenější back suplex, který můžete vidět, ale jistý dopad na Killera měl. Ten se sice ihned zvednul, ale ihned zase leží po tvrdém Magnumově uppercutu. Killer je zase na nohách, ale akorát ihned končí v rohu ringu, kam ho irish whipoval Magnum. Magnum se za ním vydává, ale to už se kolem něho mihnul rozběhlý Rusty a splashuje Killera, který zůstal v rohu ringu. Killer se vypotácí z rohu, přímo k Magnumovi a ten si ho bere na delayed vertical suplex. Hezká ukázka Magnumovi síly. Killer leží na zemi a nejspíš tam i chvilku zůstane, tahle menší spolupráce Rustyho a Magnuma ho docela zničila. Možná měl i štěstí, že Magnum nestihl zkusit cover, protože Rusty se opět ukázal jako vychcánek a zkusil na Magnuma school boy cover. Ten se z toho relativně rychle dostal, ale Rusty ho ihned trefil rychlým enzuigiri. Rusty vyskakuje na ring post a skáče překrásný frog splash na Magnuma. Cover: 1...2...kick-out! Tohle bylo pro Magnuma těsné. Rusty teď byl docela na koni, do té doby než se ze země zvednul Dark Killer, který ihned daroval Rustymu straight jacket lungblower! Killer zkouší cover, ale Rusty přerušil včas. A tak Killer odvrátil pozornost na Magnuma, ten si dává chvíli náskok a pomáhá si pomocí thumb-to-the-eye. Nesportovní, ale pomohlo to. Než se Killer rozkoukal, tak už schytal big boot. Je ihned zvednut Magnumem a corner irish whipován. Další big boot, tentokrát running corner big boot. Killer se málem sesunul k zemi, ale Magnum si ho ještě podržel v rohu na nohách a dává mu pár shoulder thrustů. Poté si odstupuje a Killer se mu vymotá do náruče a přichází Kanibal, sitout canadian backbreaker. Magnum si všimnul, že Rusty už je na nohou a ihned mu dal pendulum backbreaker. Magnum si leze na ring post, čeká na zvednutí Rustyho a skáče na něj clothesline! Rusty je na zemi, Magnum se rozebíhá od provazů a přichází s leg dropem.Opět nejde pro cover. Jde si pro Killera, ten si pomáhal provazy, aby se zvednul, ale už schytal tvrdý pravý úder od Magnuma. Magnum signalizuje, že na Killerovi plánuje provést svůj finisher Hannibal Driver. To ovšem nevěděl, že se na apronu objeví ohromná postava, která patří Gary The Gargantuanovi! Hannibal Magnum pouští Killera a pokřikuje na Garyho. Přibližuje se k němu a Gary ho trefuje tvrdou fackou přímo na levou tvář. Velikánská ruka Garyho zamotala s Magnumem, ten se otáčí přímo do GO OUT od Rustyho!!! Cover:1...2...3! Konec zápasu! Rustymu se povedlo odpinovat Magnuma, za menší pomoci od obrovitého Garyho, ten odchází po entrance rampě a usmívá se. Kdo se nejspíš nesměje je Magnum, ten vypadnul z Elimination Chaseu a ve čtvrtek ho musí nahradit Martz a šance Brotherhood of Gore na vítězství se snížili. Rusty odchází do zákulisí, je na něm vidět radost z vítězství. Dark Killer vypadá spokojeně, jelikož Lord of Shadows jsou jediní kdo ještě neprohrál.

„Tak Gary začíná splňovat to co slíbil bratrancům Alterům, a to že zařídí, že Brotherhood of Gore nevyhraje title shot!“ komentuje konec zápasu Nelson.
„Ve čtvrtek tedy uvidíme zápas: Dark Killer vs. Rusty vs. Martz!“ doplnil Freak.

Winner: Rusty

Ari Riggins segment


Záběr není na nikoho jiného než na jedinečného Dealmakera stojícího uprostřed ringu. Tento wrestler prošel již mnoha nástrahami současného CZSK Championa, již delší dobu ho ale trápí jiný „otravný hmyz“. A když má Ari Riggins v ruce mikrofon, je jasné, že chce říct něco k této záležitosti.
„Dámy a pánové, jak víte, tak s Hajinkem mám, ehm, potyčku už nějakou tu dobu. Ježiši, začíná mi dokonce připomínat Erga. Ale do té podoby, kdy jsem si i začal Erga částečně vážit má ještě daleko. Proč, ptáte se? Jednoduchá odpověď- Ergo pracuje a vždy pracoval sólo. Ergo je ten člověk, co by se dal nazývat jednočlenným komandem, co vás zažene do úzkých a k tomu přidá pěknou nakládačku. Ale Hajinek? Poslední dobou mi připadá, že se bez Joshe a Carmen neobejde, jeho ostatní punk kamarádíčky raději ani nepočítám. Kdykoliv mi chce ten malej opičák udělat malér, vytáhne tu svou osobní armádu. A aby toho nebylo málo, tak si ještě do své partičky přidal dalšího psychouše, Havlajse. Tak poslyš, Hajinku, já jsem hodnej a občas i trpělivej, ale pokud chceš, abych tě bral s takovou vážností, abych tobě věnoval všechnu svou pozornost, mám pro tebe radu- Buď chlap a stůj proti mně. Nejsme zrovna v zápase, kde je klec, jako tomu bylo na Still Standing Strong jsme v CZSK, kde je nutno se potkávat v zákulisí.. Proto tě upozorňuji- postav se mi jako pravý chlap, nebo si adaptuji tvá pravidla. Mám totiž…také pár známých.“
A tak zanechává Ari Riggins fanoušky v údivu nad svými slovy a doufá, že zpráva dosáhne sluchu jeho rivala.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 31, 2008 9:21 pm

Část 3.

CZSK Hardcore Championship



Shaggz vs. Crowax (House of Clown match)


Na řadu přichází speciální House of Clown match o CZSK Hardcore titul. Na turnbucklech jsou nyní postaveny tyče, které jsou spojeny lany, na kterých jsou připevněny různé nástroje jako například popelnice, 2x4 barbed wire, kendo stick, židle a další. Ze všech stran mimo ring jsou stoly, dohromady jsou tedy čtyři.
Zní první tony theme nýnějšího CZSK Hardcore Championa Shaggze, v aréně zhasnou veškerá světla a ozve se věta "FUCK THE FUCK OFF!". Arénou začnou létat různá světla, která nakonec namíří především na Shaggze, přicházejícího ve svých obvyklých hoperských hadrech a s maskou klauna na obličeji. Shaggz drží v ruce svůj titul a neustále střídá bučení do hrudi a do svého titulu. Zastaví se před ringem, porozhlédne se po stolech zdobící vnějšek ringu a následně na nástroje pověšené nad ringem. Shaggz se podívá do kamery a zařve "Fuck yeah!" Poté vchází do ringu, kde po pár výměně nadávek z rozhodčím odevzdává titul a čeká na svého dnešního soupeře, kterým je Crowax.
Arénu opět pohltí tma a na titantronu se objeví nápis "Your time has come right now". Crowaxův ďábelský smích odstartuje jeho theme a v aréně se náhle rozsvítí. Crowax se po pár sekundách objeví v aréně a se sklopenou hlavou jde směrem k ringu, kde se otočí Shaggzovi zády a chystá se strhnout svůj plášť. Shaggz poměrně nahlas, tak, že to slyší i diváci na obrazovkách praví: "Mě se zády stavet nebudeš, sračko." a než Crowax stihne svůj šedý plášť strhnout, Shaggz do dostane k zemi. Rozhodčí dává povel k zahájení zápasu. Shaggz dostane Crowaxe k lanům, kde ho opře o druhé lano a kolenem začne škrtit. Kamera je v těsné blízkosti těchto dvou borců a tak také mimo Crowaxovo vzténání pochytí, co říká Shaggz: "No tak no tak, hltej to ty padavko... co v tobě je, huh?" Shaggz po pár vteřinách pouští. Crowax se dusí na zemi a Shaggz si bere první nástroj z široké nabídky, která je pověšena nad ringem. Je jím židle. Shaggz s ní bouchne dvakrát o zem a poté čeká, až se zvedne Crowax. Crowax se zvedá a Shaggz jej chce uhodit židlí. Tento pokus se mu nepovede, Crowax uhybá a je zbaven pocitu ohrožení. Tohoto pocitu ho zbaví Shaggz, který mu hodí židli. Crowax jí ve zmatku chytí a Shaggz vykopne přímo do ní Dropsault, čímž zapříčiní i následné samopraštění se židlí na straně Crowaxe. Shaggz bere z provazu, na kterém jsou zavěšeny nástroje 2x4 omotaný barbed wirem. Posadí Crowaxe do sedu a přiloží mu ho ostny na obličej. Dře natolik, že Crowax začne prozatím lehce krvácet. Crowax řve bolestí, ale zvedá se. Podaří se mu otočit a odstrčit Shaggze. Ten 2x4 zahodí a tvrdě kopne Crowaxe kolenem do břicha, čímž ho dostane až do lan. Odsud následuje irish whip, který Crowax reversuje. Shaggz přepadává přes lana, ale drží se lan. Crowax proto provede Front Dropkick, což zapříčíní to, že se Shaggz pustí a spadne přímo do stolu rozloženého před ringem! Diváci ocenují tento předvedený kousek potleskem. Až nyní si Crowax uvědomuje ěáhnutím na čelo, že krvácí. Nicméně si z toho nedělá žádnou hlavu a opuští ring. Nikoliv tam, kd eje Shaggz, ale o kousek dále, kde si bere další z řady stolů a pošle ho do ringu. Až tehdy se rozhodne jít za Shaggzem. Který se do té doby postupně dostal na kolena. Crowax je nyní u klečícího Shaggze, kterého dvakrát udeří pěstí do obličeje. Následně ho postaví a přesuně se sním ke schůdkůou umožňujícím vstup do ringu. Ty tentokrát neslouží jako jednodušší cesta do ringu, ovšem jako cíl pro obličej Shaggze, s kterým nyní Crowax flákl o schody. Už i Shaggz začíná krvácet. Crowax se jej proto rozhodne poslat do ringu. Sám poté leze na turnbuckle, kde se zřejmě chystá na cosi většího. Crowax nyní stojí na turnbucklu a čeká, až se Shaggz zvedne. Nejspíše čeká na vhodnou chvíli, kdy provést svůj častý Flying clothesline, který má i Shaggz ve svém move setu. Shaggz za vstávání popadá židli, čehož si Crowax na turnbucklu nevšímá, jelikož je mu prozatím Shaggz otočen zády. Shaggz naznačuje to, že se v nejbližších sekundách otočí. Crowax skáče s úmyslem provést Flying clothesline, ale Shaggz ho za letu sejme židlí! Crowax je okamžitě na zemi a Shaggz využívá situace k pinování: 1..2.. Crowax kickoutuje. Shaggz poněkud rozčílený se zvedá, když v tom zpozoruje, jak se pod titantronem objeví JUDr. Mattitude. Shaggz poněkud udiven, ale zároveň s nevlídným obličejem na něj hledí a ukazuje jakési posunky. To JUDr. Mattitude také, ovšem u něj je jasné, že dává najevo, že nejde nic s úmyslem provést. V ruce má židli, kterou si v bezpečné vzdálenosti od ringu rozloží a sedá si na ní, jako by byl divák. Crowax se nyní zvedá. Shaggz to zpozoruje a dostane se za jeho záda, kde jej vyzvedne na ramena s úmyslem provést Electric Chair Suplex. Než se mu cokoliv podaří provést, Crowax sebere z lan takřka u jeho obličeje kendo stick a poté se dostane z Shaggzovo ramena za jeho záda a hned na to provádí Russian Crowax sweep. Shaggz je na zemi. Crowax se zvedá a hledí na JUDr. Mattitude, na kterého následně ukáže kendo stickem. Poté opuští ring, zřejmě z důvodu chytit již jmenovaného JUDr. Mattituda. Ten se ihned zvedá z židle a uniká obíháním ringu před ním. Jde o opravdu velkou honičku, kterou ale zastaví Shaggz Missile dropkickem provedeným z apronu na běžícího Crowaxe. JUDr. Mattitude s štastným obličejem mizí o kus dál, zpět na svou židli. Shaggz s Crowaxem se čistou náhodou ocitají tam, kde byli před malou chvílí. Shaggz zvedá Crowaxe, udeří ho párkrát do jeho zkrvaveného obličeje a poté pošle přímo na schody, na které Crowax celým svým tělem narazí. Shaggz chvíli provádí různá gesta a předvádí se před diváky. Crowax mezi tím popadl číst schodů do rukou a zvedl se. Shaggz se otáčí a Crowax ho chce schodami udeřit do obličeje. Shaggz se velmi těsně vyhne a podkosí nohami Crowaxovo nohy. Crowax padá k zemi a nechává na sobě ležet také schody. Shaggz rychle využívá situace, leze na apron a provede diving double foot stomp přímo na schody povalující se na Crowaxovo těle. I přesto, že Shaggz není v hale zrovna nejvíce oblíben, diváci tento kousek odměňují potleskem, částečným skandováním jeho jména. Shaggz zvedne Crowaxe a pošle ho do ringu. Crowax nevypadá, že by se měl k postavení na nohy. Proto využije volný čas k opření stolu na jeden z turnbucků. Shaggz poté popadne z lan nad ringem popelnici s víkem což je poslední nástroj pověšený na zdejších lanech. Popadne víko a praští s ním zvedajícího se Crowaxe po hlavě. Poté víko odloží a chytně Crowaxe ze zadu s přípravou na nějaký speciální trik. Je jím nejspíš Dark City Driver. Jenže Crowaxovi se podaří před zvednutím popadnou víko od popelnice a tak jím dvakrát praští Shaggze, který nakonec Crowaxe pustí. Oba padají na zem a také se poté zvedají naráz. Shaggz vyběhne na Crowaxe s úmyslem prolomit sním stůl. Crowax se vyhne, Shaggz se opravdu jen pár centimetrů před stolem zastaví a oddychne si a otočí se. V tom okamžiku už provede připravený Crowax Over Time: 1..2..2,5 a Shaggz kick outuje. Crowax zvedne Shaggze a uchopí ho na provedení T Bone Suplexu. Shaggz ale udeří Crowaxe několika ranami loktem do obličeje a ten se svého poksuu vzdá. Shaggz popadá popelnici a sejme díky ní Crowaxe k zemi úderem do obličeje. Shaggz nevádá a ihned se rozebíhá k lanů, u nichž vyskočí na druhý rope a provede Springboard Elbow drop. Shaggzovi nyní bezvládné tělo Crowax ejako důkaz toho, že pár vteřin na zemi vydrží najspíše stačí a tak ho odsune k lanům. Poté popadne popelnici, s kterou ležícího Crowaxe udeří a poté jí nechá ležet na hrudi Crowaxe. Vylézá na turnbuckle a ukáže divákům gesto, známé před provedením jeho 630 splashe. Shaggz ho skutečně skočí, ale Crowax včas uhne, nechá na zemi ležet popelnici a Shaggz padá na ní! Crowax se po chvílích odpočinku na zemi doplazí k Shaggzovi a pokusí se o pin fall: 1..2..2,5 kickout! Crowax se zvedá a nechá Shaggze být. Mezi tím popadne stůl, který je opřený o turnbuckle. Poté rozloží stůl před turnbuckle a opět se začne věnovat Shaggzovi, kterého postaví a přesune se sním k turnbucklu. Zde ho opře o turnbuckle a postaví se na druhé lano. Začne Shaggze mlátit pěstmi, diváci počítají s Crowaxem: 1..2..3..4..5..6... nyní ale Shaggz vyvrátí jednu Crowaxovu pěst a začne Crowaxe škrábat oběma rukama do obličeje. Ten bolestí seskakuje s lan. Naopak Shaggz se posadí na horní rope a rukou zabořenou v Crowaxovo obličeji donutí Crowaxe, aby ho následoval. Shaggz nyní stojí na nejvyšším lanu a Crowax přestoupí z druhého taktéž na poslední. Až nyní Shaggz přestane trápit Crowaxův obličej. Zvedne Crowaxe na Powerbomb, diváci šílí, jelikož vědí, že se jedná o jeden z Shaggzovo speciálních finisherů Sugar Bomb. Jenže JUDr. Mattitude, který doposavad seděl jen jako nevinný divák v ústraní popadá svou židli a běží k této dvojici. Vyskočí na apron a praští Shaggze do nohou. Dvojice poté padá v podivné formaci do stolu, spíše s dojmem, že Crowax provedl DDT. Nicméně JUDr. Mattitude vchází do ringu, kde položí shaggze na Crowaxe a ze všech sil mu tlačí rukama na záda, aby ho udržel: 1..2..3.. a Shaggz vítězí.
JUDr. Mattitude ihned opuští ring a sleduje, jak rozhodčí předává Shaggzovi vítězně titul. Ten v tuto chvíli nevnímá. Jen se zavřenýma očima titul přijímá v leže do své náruče. JUDr. Mattitude s úsměvem mizí do zákulisí.

Winner and still CZSK Hardcore Champion: Shaggz

Jedovatá Kobra/havlajs segment


Kobra si přitáhne havlajse za límec k sobě, takže mu hledí do očí ze vzdálenosti snad 10 centimetrů. Havlajs vyplašeně vrtí hlavou a cuká sebou, nicméně z Kobrova sevření se mu vymanit nedaří.
"Kobráku, kámo...neblázni, dyť jsme kámoši."
"Já s tebou? Nevtipkuj...já se nepotřebuji kámošit s tajtrdlíkem a budižkničemu, jako jseš ty, je ti to jasné?!"
"Ale proč? Dyť jsme si podobní...oba jsme rockeři, oba jsme wrestleři..."
"Ty nejseš wrestler, ale poleno! A rocker už vůbec ne, podívej se na sebe, jak vypadáš. Diskofil hadra..."
"Nebuď na mně zlej, nikdy jsem ti nechtěl nic špatnýho udělat, jen jsem ti pomáhal."
"No právě, tím hůř. Aktivní blbec je horší než četa sebevražedných Al-Kájdovců - a v tvém případě to sedí obzvláště přesně. Posereš i to, co se posrat nedá."
"Poslyš, Kobráku, nekřivdíš mi trochu?", zeptá se zkroušeně havlajs.
"Upřímně? Ani trochu, pako..."
Kobra od sebe havlajse odstrčí, ukáže mu záda a bez zájmu odkráčí pryč, směrem k šatnám. Havlajs se za ním ublíženě dívá...jeho obličej postupně překrývá grimasa rozhořčení.
"Však počkej, Kobřisko škaredé...já ti ještě ukážu, kdo jsem."
Zaklepe na dveře nejbližšího locker roomu. Po pár vteřinách to vrzne a vykoukne Hajinek.
"Áááá, pojď dál, havlajsi.", řekne hlasitě, aby přehlušil punkový rachot, který se z jeho locker roomu line.
"Heleď se, pankáči, můžu tě vo něco poprosit?"
Hajinek za sebou zabouchne dveře.

Gary the Gargantuan rozhovor


„Stejně jako každou show, tak i dnes vás všechny čeká oblíbený rozhovor s KG. Já se jmenuji Kimberly Gardener a přeji vám dobrý večer!“ na úvod pozdraví Kimberly svojí precizně připravenou a nacvičenou řečí všechny fanoušky CZSK.
„Mým dnešním hostem je největší postava v CZSK. No..takhle, já nemám na mysli držitele hlavního titulu, generálního manažera nebo tak něco, chápete to doufám?“ Kimberly její pokus o slovní hříčku nevyšel, ale zkusila to uhrát do autu.
„Prostě mým hostem je Gary The Gargantuan!!“ přeskočí všechno a rovnou uvede hosta. Gary přichází k židličkám, u kterých už na něj čeká Kimberly. Je to zajímavý pohled, rozdíl tu je nějakých 25-30 centimetrů. A podle statistik, nějakých 130 kilo! Kimberly si pozorně prohlíží Garyho, na chvilku dokonce měla přitom otevřenou pusu v úžasu. Pro ní to je jak koukat na Godzillu!
„Tak se Gary u nás posaďte.“ pobídla Garyho a sama si sedla na dřevěnou židličku barového typu, která byla na dnešek připravena rekvizitářem. Gary si velice nedůvěřivě prohlédnul na co že si to má sednout. Nakonec se spíš jenom tak opírá, aby nezatížil židli celou svojí vahou. Taky by to nemuselo dopadnout dobře. Kimberly tím pádem radši povstala, protože tím že ona seděla a Gary zůstal v podstatě skoro stát, tak se jejich výškový rozdíl ještě zvětšil.
„Tak to já si nejspíš stoupnu, aby to nějak vypadalo. Tak Gary, nechcete nejdřív pozdravit diváky?“ Kimberly postává u Garyho.
„No...dobrý večer...všem u obrazovek.... A taky samozřejmě těm co jsou v aréně dneska.“ Gary jako už tradičně nesmělý.
„Tak první otázku jste musel očekávat. Proč jste dneska pomohl eliminovat Hannibal Magnuma v Elimination Chase?“ pokládá otázku Kimberly.
„No..jsou tam nějaký problémy...a bylo to jasný..já jsem všude říkal, že Bradrhůd ov Góór ten Eliminějšn Čejs nevyhrajou.“ klidným hlasem vysvětluje svůj čin z dnešní show.
„A nebojíte se pomsty od nich?“ se ptá ustaraně Kimberly.
„......Ne.“ stručně odpovídá Gary.
„Opravdu?“ nevěří Kimberly.
„....hm....opravdu.....ne.“ odpovídá Gary.
„Tak to jste pěkně statečný. Já bych se bála. Magnum a Martz jsou dohromady dost strašidelný!“ Kimberly vyjádřila svoje obavy z Brotherhood of Gore.
„Hmmm...ne.“ brumlá Gary.
„Co ne?“ neví teď Kimberly na co jí odpovídá Gary.
„Co?“ teď je i Gary zaskočen, není zvyklý dávat rozhovory a nebyl zrovna nadšen, že dnes musí na rozhovor s KG.
„No, jste říkal na něco ne?“ holt Kimberly je chytrá holka.
„Ne.“ rychle, ale v klidu, odpovídá Gary.
„Ne?“ Kimberly a její další velice povedený rozhovor.
„Neříkal.“ a ještě když ten rozhovor je s Garym.
Kimberly teď na chvíli zakryje mikrofon a nakloní se ke Garymu. Musí mu nejdřív naznačit, aby se trošku sehnul, aby se mu dostala k uchu. A už mu šeptá: „...Tohle nevypadá dobře. Takhle se to vyvíjet nemělo. Úplně teď otočíme list...“
„Tak Gary, co máte v plánu do budoucna?“ Kimberly už mluví do mikrofonu a dělá jako by nic.
„Nevím....“ a jestli ještě něco chtěl Gary říci, tak se to nedozvíme, jelikož přiběhnul Magnum a trefil Garyho zezadu židlí přímo do hlavy. Gary jenom přepadl a skácel se k zemi. Kimberly uskočila pryč, aby i ona neschytala, ale to už byl i Magnum pryč.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 31, 2008 9:24 pm

Čast 4.

Texas Venom/WidowMaker/Krupy vs Vic Ergo/Roukys/Israha


"Dámy a pánové, main eventem dnešního večera je six-men tag team match, vypsaný na jeden fall. Jako první přichází...s výškou 205 cm a váhou 139 kilogramů...z nekonečných plání Nicoty...The Lost Soul...IIIIIsrahaaaaa!"
Israha přichází do ringu pomalým, výhrůžným krokem, přičemž ho osvětluje pouze jeden reflektor, jinak je vše zahaleno v šedé mlze. Hlavu má skloněnou a zakrytou kapucí. Když se blíží k ringu, podél entrance stage se s jeho roky zapalují malé plamínky. Až dojde k ringu, otočí se čelem k entrance stagi a prudkým pohybem strhne kapuci. V té chvíli plamínky bleskově zhasnou. Jako vždy doprovázen hrobovým tichem, Israha překročí horní lano a stane uprostřed ringu, čekaje na své tag team partnery, a především na své soupeře.
"Jeho první dnešní tag team partner...Roukyyyyys!"
Začne hrát hudba, všechna světla zhasnou, zůstane svítit akorát pár reflektorů, které svítí různě do publika. Roukys vychází ven, všechny reflektory najedou na něj, udělá pár Travoltovských tanečků z Horečky sobotní noci a jde do ringu, udělá v ringu pár frajeřinek a hodí svoje tričko mezi lidi.
A pak přijde řada na třetího člena tohoto už od pohledu krajně nesympatického triumvirátu. Člena dost možná nejdůležitějšího.
"Z Bostonu, Massachussets...současný CZSK heavyweight šampion, Vic 'Crimson Soldier' ERGOOOO!"
Když zazní první tóny entrance theme, zhasnou všechna světla, běží titantron, když skončí intro, světla se s výbuchem menšího ohňostroje opět rozsvítí. Vic sedí na entrance kulisách a chvilku si prohlíží diváky. Poté z kulis seskakuje a poklidnými kroky si to míří k ringu. Když je asi v polovině entrance rampy, hluboce se ukloní a všechny fanoušky pošle prostředníčkem víte kam. Hlasité bučení budiž mu odpovědí. Ergo dokráčí, jak je jeho zvykem, až před Nelsona a Freaka. Položí jim na stůl svůj title belt a užuž má na jazyku nějakou přisprostlou poznámku, nakonec ale jen mávne rukou a jde do ringu. Hledí chvíli na Roukyse, pak zas na Israhu...oni hledí na něho...
"Nevím nevím, ale v dnešním zápase bych favorizoval spíše trojici face borců, co ty na to, Jimmy?"
"Musím s tebou souhlasit. Israha, Roukys a Ergo se, zdá se, nedohodnou ani na tom, kdo začne zápasit, natožpak, aby spolupracovali v průběhu zápasu..."
Nelson s Freakem ještě nějakou tu chvíli diskutují, v ringu by se mezitím napětí dalo krájet. Nijak to nezmění ani stylový příchod WidowMakera, okořeněný působivou lasershow a energickou theme, kterou mu rapuje DMX. Hned vzápětí absolvuje svou entrance i Texas Venom, který jako první z pěti dosud se objevivších borců publikum skutečně dostane do varu. "Our new champ! Our new champ!", zní hledištěm, přičemž na Venoma to působí jako rajská hudba. Jiného názoru je Ergo, který klne a nadává, nešetře vztyčenými prostředníčky na adresu všech v aréně.
"A jako poslední...Krupyyyy!"
A tady křehká rovnováha prozatimního klidu padá. Krupy v běhu odhazuje plášť a sluneční brýle do hlediště, pak vklouzne do ringu a bez váhání se vrhá na nenáviděného soka Israhu. Venom, WidowMaker, Ergo i Roukys pochopí, že bude nejrozumnější přesunout se na apron, a také tak jeden vedle druhého učiní. A v ringu už to začíná jiskřit. Krupy zasadí Israhovi tři rychlé údery pěstí, pak ho hned chytí za ruku a zkusí provést irish whip. Israha je silnejší a pohyb převrátí ve svůj prospěch, ovšem první pomyslné vítězství je nakonec přecijen Krupyho. Elbow smash přistane Israhovi v obličeji a skolí ho na zem. Krupy jde také okamžitě dolů, sedne si na Israhu obkročmo a střídavě pravou a levou pěstí ho buší do hlavy. Takto dopadne asi pět nebo šest ran, pak Israha Krupyho prudce odstrčí. To však k tomu, aby se ho zbavil, rozhodně nestačí. Krupy bez vteřinky zaváhání vystartuje znovu a na jednom koleni klečícího Israhu surově kopne kolenem do hrudi. Israha zakolísá a zavěsí se do lan. Krupymu se zableskne v očích. Doslova srše energií, rozběhne se o protější lana...nicméně Israha prokáže dobrý odhad situace a chvilkově se zachrání backdropem, kterým Krupyho přehodí přes lana. Krupy však dopadne nohama na apron, s čímž Israha nepočítal. Lost Soul se nejprve ani neotočí, jist si úspěchem svého tahu. Krupy natáhne ruku a trhne mu za vlasy. Israha udělá prudký obrat - a dostane hangmana. Jeho krk narazí na horní lano a setrvačnost ho odhodí tři kroky od lan. Krupy hned vyskočí na apron a slingshotem se přenese zpět do bojiště. Rozběh...a náhle se Krupy ocitne ve vzduchu, když ho Israha vzepře nad hlavu. Demonstruje svou sílu, Lost Soul udělá několik kroků dokola po ringu, pak se ovšem Krupy převáží a dopadne na nohy za jeho záda. Israha zdánlivě rozhozeně udělá krok vpřed...a pak kopne nečekaný hook kick, kterým trefí Krupyho přímo do pravého spánku. Krupy, zastižen zcela nepřipravený, dostává naplno a kácí se. Nyní se Israha poprvé podívá k rohu ringu, kde čekají na tag Roukys a Ergo. Šedé oči se na dva bezcenné človíčky, s kterými je Eternally Cursed dnes nucen spolupracovat, zadívají...a pak se zvedá Krupy, takže Israha se rozhodne pokračovat v zápase sám. Irish whip...a knee strike, které doslova protočí Krupyho ve vzduchu. A ani s tímto není Israha spokojen. Zvedne Krupyho za ruku a táhne ho konečně k rohu, kde se Roukys a Doctor Victor hlasitě a nevybíravě dožadují, aby se mohli zapojit do zápasu. Nakonec si vybere Roukyse. Tag proveden, ale Israha ještě ring neopouští. Zvedne Krupyho na svá ramena a provede slingshot reverse thrown powerbomb. Roukys vyskočí na ring post a skočí výstavní corkscrew moonsault, dopadaje Krupymu na záda.
"No, na to, že se tihle dva vidí jako tag team partneři poprvé v životě, není to vůbec špatný...", glosuje Nelson, a Freak jen mlčky přikyvuje.
První pin zápasu končí pro Roukyse neúspěchem, Krupy mu z něj vykopává. CZSK vtipálek neztrácí čas diskusemi o matematických dovednostech rozhodčího McPaye, byť s nimi dvakrát spokojen není. Hledí si spíše svého soupeře, kterému pomáhá na nohy a rozbíhá ho irish whipem. Odraz...a Roukys Krupyho sráží corkscrew dropkickem. Rozběh, springoard...a noha přes Krupyhu hruď a krk. Další cover je na světě...ale Krupy má ještě dost sil, aby přesvědčivě přerušil těsně před odpočtem dvou. Roukys se hned zvedne a na k tagu se natahujícího se Krupyho dupne. Pak nasadí arm wrench...a v La Magistral pinning clutchi sahá po vítězství. Krupy zápas znovu zachraňuje.
"Jestli Krupy brzy neprovede tag, o výsledku zápasu je, troufám si říci, rozhodnuto."
Roukys kroutí Krupymu rukou a táhne ho do nepřátelského ležení. Vstupenky do ringu v podobě plácnutí se dočká Ergo. Karmínový vojáček ochotně využije Roukysovy nabídky a kopne Krupyho do odkrytých žeber. Krupy, který je na pokraji sil, nemůže nic dělat s tím, že ho Ergo zvedne na svá ramena a pak pustí žaludkem napřed na své koleno. Přesto však instinktivně vystřelí rukou vzhůru a dá tak Ergovi pouze 2-count. Ergo se zašklebí, pak natáhne ruku dozadu a tagne opět Roukyse. Catapult...Krupy vletí Roukysovi do roundhouse kicku a dopadne na Ergova kolena. Roukys se slingshotuje...a senton splashem dopadá rovnou na Krupyho, působě mu tím bolest nejen vlastním tělem, ale i dalším kontaktem s Ergovými koleny. Pak jde vrchní vtipálek federace pro pin...ale Krupy z posledních sil položí nohu na spodní lano.
"Ten chlapík má setsakramentsky tuhý kořínek, co zbavil své tělo Lorda Darsena..."
"Máš pravdu, Jimmy. Otázkou ovšem je, jak moc tuhý..."
Roukys Krupyho zvedá a směruje ho do rohu ringu. Corner irish whip....ovšem Krupy vykřesává naději a reversuje. To však není nic, na co by Roukys nebyl zvyklý. Agilní wrestler vyběhne po lanech a vrací se zpět s crossbody blockem, nicméně - je chycen uprostřed letu. A Krupy jeho ofenzivní šňůru rázně utíná fallaway slamem, po jehož provedení však taky padne na zem. Nyní se celý, dosud velmi rychlý a dynamický zápas uklidňuje, když Krupy i Roukys plazením, respektive trhanou chůzí po všech čtyřech zkoušejí dospět k tagu. Členovi heel týmu se to povede dřív. Natagován je Ergo, který vystartuje jako vlčák, když ucítí guláš, a hned jde po Krupym. Chytí ho za levou nohu a zabrání mu v postupu blíže ke svému rohu. Krupy se zkouší natáhnout, ale vzdálenost je příliš velká. Proto se rozhodne k ojedinělému tahu. Odrazí se od své jediné stojné nohy a ve vzduchu z ní udělá dopadovou plochu pro single leg facebreaker, kterým Erga nachytá, jak se říká, na švestkách. Sice tím Karmínového vojáčka nesrazí, ale vytvoří si přesně ty dvě tři vteřiny času, které mu stačí k nyní už životně nutnému tagu. A do ringu jde za hromového popu Texas Venom.
"No...konečně si síly tak trochu vyrovnaly, hehe.", libuje si Brian Nelson.
Venom využívá bolesti čelisti, kterou Ergo dočasně trpí, a hned CZSK champa uklízí na zemo clotheslinou. Ergo sice hned vstává, ale čeká ho pouze shoulder jawbreaker, který znovu bolení, které mu před malou chvílí způsobil Krupy, rozjitří. Venom toho zkušeně využije, zahákne Erga za obě ruce a zvedne ho hlavou dolů. Chvíli s ním jen tak postojí, a nechává tak krev nahrnout se do jeho mozku, pak po přehodí za sebe. A najednou je to trojice faceů, která sahá po vítězství. Ergo je však rázně proti, kickoutuje. Venom ho nenechá nabrat dech a ihned přistupuje na submission strategii, a to aplikací dragon clutche, Ergo, vědom si síly a bolestivosti tohoto chvatu, rychle zabere a dopracuje se k rope breaku. Venomovi nezbývá, než své snažení přerušit. Povedlo se mu však Erga trochu vyhodit z tempa, na které je ten zvyklý, a to se teď zúročuje. Tag WidowMakerovi...a učebnicově provedený double vertical suplex. Je to CZSK rapper, kdo pinuje. Ergo kickoutuje, když je rozhodčí v půlce mezi druhým a třetím, konečným plácnutím.
"Vychvalujeme tady Krupyho, ale Ergo taky není zrovna někdo, kdo by se nechal snadno odpinovat, nebo ano?"
"Určitě ne, Jimmy..."
Widow zvedá Erga a provádí mu irish whip. Sklání se na back body drop...ale nevšimne si, že Ergo se zachytil lan. A Karmínový vojáček neváhá ani na sekundu a plácá po rameni nyní poněkud netečně stojícího Israhu. Tímto tagem jako by aktivoval časovanou bombu. Israha překročí lano ještě celkem klidně, ale pak se rozběhne a trefí Widowa running big bootem takové síly, že to rappera doslova protočí ve vzduchu. A Eternally Cursed není spokojen. Vezme Widowa přes rameno a provádí standing shoulderbreaker. Widow skončí na zemi, svíjeje se bolestí, projíždějící jeho ramenem. Israha do něj kopne jednou, podruhé...a rozběhne se o lana. Jeho obrovská noha hrozí doslova dekapitovat Widowa...ale ten se na poslední chvíli odkulí z cesty a Israha tak trefí jen canvas. Na nohou stanou oba borci téměř ve stejnou chvíli...Israha hned chce zasadit Mind Eraser, ovšem Widow jeho úmysl vystihne, sehne se a smrtící kop mu proletí nad hlavou. Widow vidí šanci a chytá Israhu do objetí. Zapře se, zabere...a nic. Druhý pokus...a zase nic. Tře - Israha je rychlejší a provádí trapping belly-to-belly suplex, který doslova zatřese ringem. Widow leží na zemi a jen oddechuje. Israha udělá dva kroky dozadu...a Roukys se sám nataguje. Israha na něj chvíli kouká, ale pak pochopí. Vyzvedne o mnoho lehčího wrestlera z apronu gorilla pressem, a pak ho prostě pustí na Widowa. Netradiční double team chvat, po kterém nastává pinning situace...ale Widow je proti tomu, aby zápas končil. Nicméně bránit se Roukysovým útokům je teď pro něj dosti těžké. Jeden, druhý, třetí obloukový kop do boku, pak je tu gamengiri, úspěšně trefující Widowovu hlavu. Rapper jde do kolen, Roukys si dává rozběh o lana...ale jako bleskem z čistého nebe je otočen hlavou dolů za Widowovými zády a zdrcen chvatem Last Goodbye. Widow zvedne ruku nad hlavu...a pak se ocitá na zemi. Odkudsi, dost dobře z jiného časoprostoru, tak nečekaný jeho nástup byl, se zjevuje Nate Hammer a likviduje Widowa Trailer Park Lariatem. Widow se ještě snaží nějak nabrat zpátky postoj na obou nohách, ale Hammer ho okamžitě vyhazuje pryč z ringu. Na to reaguje Roukys...vběhne do ringu, odrazí se od protějších lan a provede neskutečný Sasuke Special 2, který mu ještě okoření Israha tím, že ho z apronu backdropne a tím dá tomuto aerial chvatu ještě větší výšku. Roukys přistane na nic netušícím WidowMakerovi. Do ringu se žene Israha, ale není rychlejší než Krupy, takže si vběhne do HighDriveru. Lost Soul se ihned vykutálí ven z ringu, Krupy jde bez okolků za ním. Hammer chvíli sleduje dění okolo sebe, pak bez varování přistoupí k Texas Venomovi a hip tossuje ho do ringu. Venom nemůže nic dělat, je vyzdvižen do torture rack pozice a...Step into the Warfare! Jeden z úžasných finisherů, kterými Syn ulice disponuje, aplikován. A to je voda na mlýn Erga. Karmínový vojáček je hned v ringu a nejprve reflexem jde pinovat. Pak si to však rozmyslí...
"Zas až takovej z**d nebudu, dodělám si tě sám, spermohlte."
Hail Crimson Soldier. Až poté Ergo zahákne Venomovu nohu a nechá si do uší zaznít líbé tóny trojího úderu otevřenou dlaní do canvasu. Pak, za zvuku své theme, zvedá ruce nad hlavu.
"Zde jsou vaší vítězové....Roukys....The Lost Soul Israha...a CZSK Heavyweight šampion...VIC ERGOOOO!!!"
Nate Hammer na svého nedávného rivala úkosem pohlédne. Neřekne nic, jen na chvíli pohlédne Ergovi do očí...pak se vykutálí pryč z ringu a zmizí mezi diváky, nechávaje ring za zády...

Winners: Roukys, Israha a Vic Ergo

Zdá se, že Trailer Park Gangsta dostál svým slovům z minulé show. Texas Venom na vlastní kůži pocítil, jak dokáže být tenhle chlapík drsný a nesmlouvavý. Je však téměř jasné, že samozvaný no.1 contender na CZSK titul to takhle nenechá, a bude žádat odplatu. Jakou? To, a mnohem více se dozvíte v další CZSK e-fed weekly, která se bude konat, jak je již dobrým zvykem, ve čtvrtek. Děkujeme, že jste strávili svůj čas při čtení e-fedu, a příště nashledanou.

Na show pracovali:

Israha - ME, havlajs/Kobra segment, Paci/Trasher segment

Mattitude - House of Clown match, EightMaster promo

p.herca - elimination chase match, Gary rozhovor

Sengoku G - Opener, Riggins promo

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  EightBall Mon Mar 31, 2008 10:48 pm

Parada...jedna z tych lepsich show.Nemam ziadne pripomienky k nicomu...alee mam tu jedno veelkee dakujem za moje PROMO ktore sa mi velmi pacilo a uplne to vystihlo moj pohlad na tu postavu.Len tak dalej MATT Smile
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 36
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Texas_Venom Tue Apr 01, 2008 11:14 am

Tak takovýhle Main Eventy, to je jak lahůdka. Vždycky jsem miloval v WWF zápasy 3 na 3, navíc když se toho ještě účastní v e-fedu moje postava, tak super. Jediný co se mi nepozdávalo je pojmenovávání týmu na "heel team" a "face team" to si myslim není třeba a přijde mi to trochu zbytečný.
JUDr. Mattitude nezklamal Laughing
Myslel jsem, že Jedovatá Kobra s Havlajsem je u konce, ale jak se zdá, tak pořád ne.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Israha Tue Apr 01, 2008 12:19 pm

Texas_Venom napsal:Tak takovýhle Main Eventy, to je jak lahůdka. Vždycky jsem miloval v WWF zápasy 3 na 3, navíc když se toho ještě účastní v e-fedu moje postava, tak super. Jediný co se mi nepozdávalo je pojmenovávání týmu na "heel team" a "face team" to si myslim není třeba a přijde mi to trochu zbytečný.
JUDr. Mattitude nezklamal Laughing
Myslel jsem, že Jedovatá Kobra s Havlajsem je u konce, ale jak se zdá, tak pořád ne.

Vyloženě z důvodu úsporných, nic delšího se mi vypisovat nechtělo Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Crowax Thu Apr 03, 2008 10:57 pm

House of Clown match byl paradni,jenom sem nepochopil ten konec - proc Judr prastil zidli Shaggze,kdyz chtel jeho vitezstvi ?? Logictejsi by asi bylo,kdyby prastil Crowaxe,ten spadl do stolu a nasledoval finisher Shaggze (630 splash) - at tak ci onak vysledek by byl stejne ten samy a tak je to jedno.
Dal se mi pomalu zacina libit situace v Main Eventu,kde se je ta zapletka Ergo/Hammer/Venom stale zajimavejsi a porad mi probiha v hlave myslenka,ze dva z techto tri utvori jakysi Power Trip.....
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 46 Empty Re: CZSK E-fed - Show 46

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru