CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 57

+2
Israha
Mattitude
6 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Mattitude Thu May 15, 2008 10:35 pm

Část 1.

CZSK E-fed - Show 57 Efedlogowd6


Právě skončilo CZSK Intro, práská pyrotechnika, lidé šílí a chlubí se svými transparenty. Začíná CZSK Show číslo 57.

Brian Nelson: "Dámy a pánové, přeji příjemný večer a vítám vás v již 57. CZSK show. Z komentátorského stanoviště vás zdravím já, Brian Nelson a zde vedle mne je také Jimmy Freak. Před několika dny jsem měl drobné zranění, nyní jsem už ovšem zpět a jsem rád, že mohu být opět mezi vámi."

Jimmy Freak: "Já tě samozřejmě vítám zpět Briane, jako kolega si mi určitě chyběl."

Brian Nelson: "Děkuji Jimmy, nyní se už pojďme podívat. Co nás dnes čeká."

Jimmy Freak: "Hned na úvod, jako opener nás čeká velký zápas a to zápas CZSK Championa Texase Venoma, který se postaví Vic Ergovi, který je nyní se svým společníkem Nate Hammerem, s kterým tvoří duo BBC doslova postrachem CZSK."

Brian Nelson: "Slyšel jsem o tom, co se minulý týden stalo. Celkem lituji, že jsem se takové kuriozity neúčastnil. Každopádně doufám, že jsou již všichni členi v pořádku a také doufám, že Rufus Maxwell, který by měl mít právě za několik minut proslov, situaci objasní."

Jimmy Freak: "To jsme dva. Každopádně jsem slyšel zprávu, že JUDr. Mattitude dnes chystá společně s členy Poroty překvapení. Nechme se tedy překvapit, oč jde."

Brian Nelson: "Dalším ze zápasů bude Fatal-Four Way Elimination Table Match, jejiž členi jsou SHAQ, Roukys, Boš a Slovakia Warrior."

Jimmy Freak: "A jako main event, se druhá půlka BBC, tedy Nate Hammer postaví proti Krupymu."

Brian Nelson: "Nezbývá moc času, nyní už se pojďme přichystat na úvodní proslov Rufuse Maxwella."

Rufus Maxwell promo


V ringu nestojí nikdo jiný než Generální Manažer CZSK, Rufus Maxwell. I když se otřásala, stále na své reputaci neztratil ani trochu. Dnes stojí s úsměvem, určitě má tentokrát pro fanoušky CZSK nějakou novinku a určitě se bude týkat současného konfliktu se skupinkou známou jako Bridges Burnin‘ Company, která si za svou krátkou funkci dokázala udělat jméno. Generální Manažer chvilku čeká na utišení publika, než se pustí do probírání dnešní situace.
„Jak jistě víte, dnes večer bude mít nejen rematch Ergo s Texas Venomem, bude se konat i zápas mezi Nate Hammerem a Crowaxem, na který bude dohlížet sám Krupy před ringem. Páni z BBC mají teď jistě dost práce s přípravou, zápas pana Erga se bude totiž konat hned po tomto oznámení, vezmu to tedy rychle, abych nezdržoval je, ani vás, milí diváci. Takže, byl sestaven tým, který bude stát proti Bridges Burnin‘ Company v Main Eventu na následujícím Pay-Per-View, Kingdom Come. Bylo mnoho tipů a já přiznávám, že většina z nich byla správná. Ten tým se totiž sestavuje z „Highlandera“ Krupyho a…CZSK Championa, Texas Venoma! Věřím, že tito dva dokáží ukončit tu můru, která už nás tak dlouho sužuje. Předtím, než odejdu, bych rád vyřídil jednu záležitost. Pane Leonardo, příští týden bych se zde s vámi rád setkal v ringu, ne samozřejmě v zápase, ale na, dá se říci, veřejné schůzi. Pokud nebudete časově zaneprázdněn, stavte se. A vy, fanoušci a diváci CZSK, užijte si CZSK Show, již s číslem 57!“
Za krátkého potlesku odchází Generální Manažer CZSK do zákulisí.

Texas Venom vs. Vic Ergo (non-title match)


„Dámy a pánové, následuje rematch z Pay-Per-View a zároveň opener tohoto večera, tentokrát se však bude jednat o non-title match. Zápas bude single a platí zde jeden fall. Nyní mi dovolte představit oba účastníky tohoto zápasu.“

Proslov Martyho Gibsona, dnes trochu prodloužen, je jako obvykle ukončena a už jen značí začátek entrance obou borců.

Tihle dva spolu už nějakou historii mají a i když o něm Ergo nemluví jako třeba o své menší válce s Rigginsem nebo se svým nynějším kolegou Hammerem, svou ztrátou titulu a vyhazovem má na seznamu obětí Texas Venoma určit mezi prvními. Jeho entrance jde jako obvykle, tentokrát si i odpouští poznámku ke komentátorům, když zjišťuje, že tam chybí jeho nový oblíbený boxovací pytel, Stanley Trent King. Leze do ringu a už jen čeká na člověka, se kterým si má po dlouhé době jistě co říci.

Po třísknutí skla se CZSK Champion objevuje na rampě. Titul za sebou táhne v pravici, dnes ani tolik nevnímá diváky, jeho oči jsou soustředěné na šklebícího se muže v ringu. Podává rozhodčímu titul a jde přímo proti svému rivalovi. Na stejné úrovni si hledí do očí, Ergo si samozřejmě neodpouští svůj kousavý úsměv. Venom má dost, aby se ovládl, moc tomu ani nepomáhají fanoušci, kteří již na rozhodčího křičí, ať zahájí zápas.

Jimmy Freak: “A máme to tady, rematch ze Sons of the Square! Jsem zvědav, jestli se to tentokrát bude lišit.“

Brian Nelson: „Myslím, že Ergo tentokrát Venoma podceňovat nebude. O tom byl jejich poslední zápas, o překvapení, které Erga stálo titul.“

Rozhodčí je od sebe odtahuje a každého z nich posílá k opačnému rohu. Chová se, jako kdyby se opravdu jednalo o Title Match a odevzdává Venomův titul na komentátorský stůl. Až teď teprve zahajuje zápas. Začíná to hezky, Venom se vyhýbá pěsti, chytá Erga za napřaženou ruku a Irish Whipuje ho proti provazům s tím, že ho cestou zpět dostane nějakou variací na Lariat, Ergo ale provádí jakýsi poloviční Baseball slide a pod nohama Championa se rychle zvedá, tím ztrácí Texas Venom rovnováhu a padá k zemi. V této chvíli se Ergo rollem přesouvá k jeho horní části a snaží se nasadit Cross Armbreaker. Venom se ale brání, stačí to dost na to, aby se Ergovi vysoukal, několik úderů loktem tak postačilo k tomu, aby se z jeho držení dostal dostatečně rychle, než stačila být napáchána nějaká škoda. Kip-upem vyskakuje na nohy a Erga, který se k němu postavuje zády, chytá do Full Nelson Holdu. Má problém s vyšším borcem pořádně uhodit o zem, Ergo navíc vidí problém v tom, že se ho Venom vůbec dotýká, navíc v takto dominantní pozici. Pochoduje s ním přímo k provazům, Venom tomu nemůže zabránit, ať dělá co dělá, jen pár centimetrů od Ergova cíle ho jakž takž zadržuje. Doktor Victor nemá v hlavě ani myšlenku, která by obsahovala slovo „kapitulace“, pár těch krůčků už ale nezvládne. Jde na to tedy jinou taktikou. Nasazuje na tvář další ze svých úsměvů plný sarkasmu a pohrdání.
„Haha, tak co, Venome, co tvá kára?!?“
„Drž hubu, drž sakra hubu!“
„Příště ti to vyřežu na čelo!“
V tu chvíli Ergo Headbuttem dozadu trefuje Venoma do nosu a nutí ho tak k puštění. Venom si krátce zakrývá tvář, jen aby odhalil krev doslova pryštící z jeho nosu. Celý od krve, v jeho očích je vidět totální vztek. S Ergem to ale nic nedělá. Nezaujímá bojovou pozici, místo toho pomalu obchází ringem a o něčem mluví. Fanoušci začínají bučet, jelikož ho neslyší, tato slova mohou slyšet jen Venom a rozhodčí John McPay. Jako by zapomněli na zápas.

„Za celou tu dobu jsi ty, Venoma, nepochopil, kdo já jsem. Do píči, dokud ses do všeho zase nezačal srát, chtěl jsem tě aspoň zatím nechat na pokoji. Vyhrál jsi titul, gratuluju, kurva, to z tebe nedělá císaře CZSK. Ti jsou totiž jen dva a to jsem já a Nate Hammer. Bridges Burnin‘ Company, vážnej byznys. Věříš, že se nám ty a ten mástr fantasmagorie dokážete postavit? S Leem za námi máme imunitu, to, co ti neposkytne ani tohle zlatý hovno kolem pasu! Máme v hrsti tebe, Krumrda, Maxwella a všechny v zákulisí. A můžeme si s Vámi dělat co chceme, víš proč? Protože my dva vyděláváme týdle společnosti více peněz, než by sis ty s těmi příšerkami v zákulisí dokázal představit. Hej, McPayi! Ukážu na tebe a máš padáka, do dvou dnů obdržíš výpověď, taková je má moc. Tady, v CZSK, jsem omnipotentním bohem, jsem ztělesněním Brahmana, jsem vaším pánem, jsem více než Champion, jsem-„

V tu chvíli se rozebíhá a udeřuje tvrdě Venoma pěsti do tváře. To Championa katapultovalo k provazům a Ergo si utřel krev o provazy. Rozhodčí jako by se vzpamatoval, že je v zápase a když viděl, že se Venom sesul k zemi. Byla to přímá pěst, takzvaně „na ciferník“. Komentátoři mluví o dá se říci neférovém útoku od Erga, málokdo si všiml, že přitom stihl Venomovi do tváře plivnout.Zvedá ho ze země. McPay protestuje, jediná pohled od Erga ho ale umlčuje. Drží Venoma za ruce a šanci nějak zlepšit možnost vidění snižuje na nulu. Trochu ho sklání a zasazuje mu do hrudníku několik knee strikes. Následně ho kopem dostává mezi stehna a má ho za pár vteřin v pozici na Hail Crimson Soldier, jeden ze svých hlavních finisherů! Venom padá tvrdě na zem, Ergo zalehává.
1…2…3!

Winner: Vic Ergo

Ani vítězství Ergovi nestačí a nad svým soupeřem se sklání, aby dokončil svou řeč.

„Jsem to, co ty nikdy nebudeš. Venome a žádný tvoje vítězství by to nezměnilo. Až ty jednou skončíš, já tu pořád budu a budu tu i s Hammerem. Nic se nezmění a nějake CZSK zelenáč se svou bandou kamarádíčků to nezmění. Pamatuj si to tedy takhle, ty mamrde – odvolej zápas na Pay Per View a dáme ti pokoj, všechno bude zase hezky ou-„

Ergo udělal velkou chybu- dal Championovi dost dlouho času, aby se vzpamatoval a Texas Venom je znám tím, že si něco takového líbit nenechá. Opětovává Ergovi Headbutt s to sráží překvapeného vítěze, který tím samým „kouzelným momentem“ vyhrál, k zemi a hned se na něj vrhá. Ani Ergo nepatří mezi takové, co nechají něco jen tak být a už máme v ringu souboj pěst na pěst, žádná pravidla. Komentátoři jsou u vytržení, když oba vypadávají z ringu, to ale nedává jejich bitvě žádnou přestávku Ergo je Irish Whipován proti schodum u ringu, těsně před nimi se ovšem zabrzďuje, Mid Kickem je na ně ale naražen břichem. Snaží se odklusat pryč, Texas Venom mu to už ale nedovolí. Cestou do zákulisí omlacuje Erga o všechna možné a když mizí pryč, co se bude mezi nimi dít už ztěžka dobíhající Pete Dempsey nezjistí.

Jimmy Freak:“Sakra, co se bude dít..“

Brian Nelson: „Myslím, že dnes se to už nedozvíme, Jimmy.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Mattitude Thu May 15, 2008 10:37 pm

Část 2.


Havlajs/Porota segment



"Dnes nás čeká perný den, jen k tomu potřebujem ještě jednoho člověka." Jde po chodbě JUDr. Mattitude a spolu s ním ještě všichni ostatní členi Poroty, Mgr. Mallory, Bc. Goja a EightMaster. V tom JUDr. Mattitude vidí havlajse v šatně, jak se celý nervozní hrabe ve svém batohu. JUDr. Mattitude společně s ostatními členy vchází do místnosti s výkřikem:

"Klid v CZSK síni!" Havlajs se lekne a přestane hrabat v batohu.

JUDr. Mattitude: "Ale ale, copak to tady máme? Soudní exekutore EightMastere, zabavte mu majetek!"

EightMaster: "Soudní exekutore?"

JUDr. Mattitude: "Ticho a ani nezkoušej opovrhovat soudem." Mluví už vážně s EightMasterem.

EightMaster kroutí hlavou a bere do rukou batoh. Začne ho prohledávat. V batohu toho nejspíš nic moc není, EightMaster peohledává různé kapsy, až najde jednu, ve které něco je. Havlajs zde má svačinu."

JUDr. Mattitude: "Tak to je to, co si hledal?"

havlajs: "Jo, dej sem." Hmatá havlajs po svačině, kterou drží EightMaster nyní v rukou.

JUDr. Mattitude ho posadí opět na lavičku.

JUDr. Mattitude: "Copak neznáš přísloví Bez práce nejsou koláče? Mám takový návrh. Uděláš pro nás službičku a mi ti pak vrátíme tu..housku, hahahaha." Zasměje se společně s ostatními členy Poroty.

havlajs: "A to jako co?"

JUDr. Mattitude: "Uděláš pro nás takovou věc, při které se dočkáš dokonce vysněného titulu. Podívej se na mě a pověz mi, už ti Hajinek někdy dal šanci o jakýkoliv titul? My jsme lepší. Nech dnes Hajinka plavat a pomoz nám. Hajinek je jen lemoun. Vždycky bude myslet jen na sebe a na svůj titul. My myslíme i na ostatní. Ty mi nejši šumafuk, ani nevíš, jakou radost mi udělá, když získáš titul."

havlajs: "Jaký titul?"

JUDr. Mattitude: "To už ti nechám jako překvapení. Zhruba za půl hodiny budeme mít vystoupení v ringu, tak bych rád, aby si přišel. Počitáme s tebou" Mrkne na EightMastera a ten mu vrací vše zpět. Porota odchází, havlajs má nyní chvíli času na to, aby si rozmyslel, zda nabídku Poroty přijmout.


Cerberus segment



Vidíme, jak jde Cerberus chodbou. V tom ho zastaví jakýsi muž, který mu předá do rukou místní noviny. Cerberus mu z části poděkuje s odseknutím: "Díky, ale tyhle drby stejně moc nemusim." Jde s novinami dál, když v tom si všimne titulku CZSK. Otevře na danou stranu, která je věnována wrestlingu. A vidí hlavní článek, hned na úvod ho šokuje nadpis: "Šok: Wrestler donutil k odchodu už několik wrestlerů!" Cerberus je zvědav, o kom je řeč. Když v tom ho v začátku textu šokuje jeho jméno. Sám si pro sebe říká:

"Cože? Že mi smrděj nohy?" Cerberus čte dál, kde je přímá řeč jednoho z wrestlerů:

"Znám dokonce wrestlery, kteří již z CZSK odešli a on byl jedním z důvodů. Rozmýšleli se, jestli odejít a jeho pach z chodidel byl jeden z důvodů, proč to už nemohli vydržet. Měli s ním být v hotelu, ale nakonec si museli objednat jednolůžkový pro sebe, aby sním nemuseli být. To víte, když je špatný kolektiv, špatně se pracuje."

Cerberus je z těchto drbů už dostatečně naštvaný, ještě očima sjíždí zbytek textu:

"A to není vše. Cerberus údajně wrestlery, kteří mu svůj názor sdělili, šikanuje! Hrozí jim fyzickým napadením, nebo dokonce otravou, kterou podle výpovědi jednoho z wrestlerů v pondělí pomohl naplánovat jeho přátelům tvořící dvojici pod názvem BBC."

Cerberus vzteky roztrhává noviny. A doslova řve: "Ten bastard! Za tohle ho zničim!". Jakoby věděl, kdo v tom má prsty.



No.1 contendership for Intercity title:


SHAQ vs. Boš vs. Roukys vs. Slovakia Warrior (4-way elimination table match)



„Tak Jimmy, těšíš se? Tohle je zápas podle tvého gusta!“ptá se Nelson.
„Samozřejmě! Jako malej kluk! Nezdržujeme kecama, rovnou akce!“nechce se zapovídat Freak.

Do arénu už za heatu od diváků přichází SHAQ. Provádí svojí tradiční entrance, během které nám vznikne mexická vlajka z barevného dýmu a už míří do ringu. Diváci ho v lásce nemají a tak mu to dávají dost najevo, ovšem on si z toho nic nedělá! Chtěl by dneska moc vyhrát, jelikož vítěz se stane oficiálním no.1 contenderem pro Intercity titul a on už měl jeden title shot na Crowaxův titul a vedl si velice dobře, ovšem nakonec ho Crowax svojí vyzrálostí přemohl a obhájil. Kdyby dostal druhou šanci asi by se jí pustit nechtěl. Po něm už míří do ringu vyzbrojen dvěma židlemi Slovakia Warrior! Ten by si možná měl kontrolovat záda před Cerberusem, ale vypadá jistě a sebevědomě! Další na cestě je Boš! Ten přišel o svého tag partnera Rustyho, objevili se jisté neshody těchto dvou a nakonec Rusty opustil společnost a Boš se tak vydává na dráhu single wrestlera! Pro diváky to je relativně známá tvář, sice theme má novou, ale jinak je to ten starý známý Boš! No a posledním členem tohoto zápasu je Roukys.

„Tak na něj jsem zvědavej! Byl účastníkem main eventu v pondělní show a i když vypadnul jako první, tak i on prý v zákulisí pocítil účinky jedu od BBC. To samé se stalo i WidowMakerovi.“říká Nelson.
„Vypadá, že se snaží vypadat v pořádku, ale nevypadá tak, i když tak chce vypadat!“říká Freak.
„Wow..to bylo na mě nějak mockrát vypadá! Ale chápu jak to myslíš, ani nedělá ty svoje tanečky, pomalinku se sune po entrance rampě směrem do ringu. Uvidíme, jak to ovlivní jeho výkon v ringu.“dumá Nelson.

Všichni čtyři jsou v ringu a můžeme začít! Zápas má jasná pravidla je to elimination four-way match, čili postupnou eliminací nakonec zůstane jeden a to bude vítěz a nový vyzyvatel pro Intercity title! A navíc to je table match, čili eliminace je možná pouze prohozením stolem a jelikož to všichni vědí, tak ihned co zazněl gong, tak se Roukys, SHAQ a Warrior vydali pro stůl. Všichni tři, každý na své straně, vyklouzli z ringu a už vytahují stoly z pod ringu. Jediný Boš, který možná nemá tolik single zkušeností, zůstal stát uprostřed ringu. Jenom se tak otáčí kolem sebe jako by nevěděl jestli má jít také pro stůl a nebo udělat něco jiného! Nakonec udělal něco co nikdo nečekal! Pomocí odrazu od provazů se rozeběhnul a suicide divem trefil SHAQa, který se snažil vsunout stůl do ringu a něco takového od Boše nečekal! Diváci hodně zaaplaudovali tomuto prvku a Boše to nabudilo, že okamžitě vstal, i když určitě cítil efekty tohoto diveu! Povzbuzování od diváků ho tak nakoplo, že okamžitě zvedá SHAQa a provádí mu inverted DDT! Mezitím se v ringu setkali dva stoly a dva wrestleři, kteří je tam vsunuli. Roukys a Warrior, oba dva se důkladně prohlédnou pohledem a už proti sobě startují! Roukys nevypadá v pořádku a tak je celkem snadno zatlačen Warriorem až do rohu ringu. Zde mu začne Warrior dávat jednu ránu za druhou. Roukys se vymotá z ringu, ale Warrior ho trefuje dropkickem, tak že už zase v rohu ringu je. Warrior si před něj staví židli a z protějšího rohu se rozebíhá, odráží se od židle a naskakuje na Roukyse, Poetry in Motion! Roukys se opět vymotává z ringu akorát do northern lights suplexu od Warriora, ten by normálně byl do bridge, ale v dnešním zápase by to bylo zbytečné! Warrior si natočí Roukyse podle svých představ, stoupá si k ringpostu, chytne se provazů, vyskakuje a provádí split-legged corkscrew moonsault! Jenomže Roukys mu tam pohotově strčil kolena a Warrior se tak nepříjemně narazil! Mimo ring Boš pokračuje v překvapivém ničení SHAQa! Po powerslamu a jednom calf kicku, si teď připravuje Boš SHAQa na rolling fireman carry slam, jenomže SHAQovi se povedlo se z toho dostat, Boš byl ovšem pozorný a ihned se snažil kopnout SHAQa do břicha, ten mu nohu chytil, ale Boš provedl ukázkové enzuigiri! V ringu se mezitím zvednul i Roukys i Warrior a Roukys bez jakéhokoliv rozmyšlení sestřeluje Boše pomocí gamengiri! Warrior se pokoušel rychle zvednout, ale skončil tak akorát v over-easy DDT! Roukys má čas na přípravu stolu, ovšem ještě se chvíli vydýchává. Holt dnes není zrovna svůj a to vypadá střízlivě! Roukys připravuje stůl v ringu, mezitím se ovšem do ringu už dostal Boš, který už opustil SHAQa a po cestě si vzal jednu z Warriorových stoliček. A přetahuje s ní Roukyse zezadu po hlavě! Ten se svezl na kolena a zůstal opřený rukama o stůl, který postavil, čili se mu povedlo nespadnout. To už ovšem vstal Warrior a chtěl překvapit Boše, ten si ho moc dobře všimnul a i pro něj tu je jedna rána židlí! Warrior se kácí k zemi a Boš si ho srovnává podle svého přání pod ringpost a pokládá mu tu židli na hrudník. Vyskakuje na ringpost a nádherným moonsaultem dopadá na Warriora! Co si budeme povídat, muselo to dost bolet oba, ale ta euforie z povedeného moonsaultu rychle donutila Boše vstát. Ihned co vstal tak se otáčí, aby zjistil jak na tom je Roukys. A podívejme on už je na nohách! L.A.W. SUPER KICK! A Roukys už zase leží na zemi! Boš je teď dost rozjetý, jde si pro stůl, který přichystal Roukys a posunuje ho blíže doprostředka ringu. Vypadá to, že má v plánu prohodit stolem Warriora, zvedá ho ze země a bere si ho do fireman carry pozice, že by to chtěl zkusit pomocí death valley driveru? To se už nedozvíme, Warrior seskočil, okamžitě kopnul Boše do břicha, vzal ho do powerbomb pozice, vyzvednul na ramena, udělal s ním otočku a prohodil stolem! Boš je eliminován!

„Chudák Boš, vypadalo to, že má pod kontrolou zápas a takhle se nechá eliminovat! No nic jedeme dál!“komentuje Nelson.

Warrior cítí šanci, Roukys leží, SHAQ leží. Warrior proto vyhazuje zbytky stolu mimo ring a irish whipuje Roukyse. Opět si staví židli a to snad vypadá jako další Poetry in Motion??

„Jestli to bude dělat dvakrát za zápas, tak by se to mělo přejmenovat na Poetry in Boring!“říká znechuceně Freak.

Warrior se rozebíhá, našlapuje na židli, odráží se od ní, ovšem na apronu se objevuje SHAQ a trefuje v letu Warriora kusem stolu, který k němu přilétnul!

„Haha!!“ vítězoslavně vykřikne Freak.

SHAQ málem urazil Warriorovi hlavu touhle ránou! SHAQ leze do ringu, zvedá Warriora a provádí mu EL DIÁBOLICO BOMBARDERO, tedy tiger bomb! Warrior je naprosto out! SHAQ si vyndává Roukyse z rohu ringu a má v úmyslu ten samý move, ovšem Roukys se brání a to sice pomocí low-blow! A to se tady v tomto zápase zrovna může! SHAQ se drží za citlivé partie, Roukys k němu přistupuje zezadu a provádí mu crash thunder buster! A nyní si Roukys stoupá zády k ležícímu SHAQovi a provádí back flip legdrop! Nádherný moment. Roukys má opět čas na to se vydýchat a nabrat zpátky své síly. Staví v ringu další stůl. Tenhle by měl být určen pro SHAQa. Jenomže v tom dostane nějaký nápad! Nechá stůl stolem a leze mimo ring a zde staví stůl! SHAQ se mezitím začal stavět na nohy a tak Roukys rychle vklouzává do ringu a VOZEMBOUCHEM ho opět uklidňuje! Roukys teď zvedá Warriora ze země a pokládá ho na stůl v ringu. A nyní zvedá SHAQa a vyhazuje ho ven z ringu. Také leze ven a pokládá SHAQa na stůl, který je mimo ring. Nyní se Roukys kouká na své dva soupeře, oba dva jsou připraveni na stolech, Roukys vypadá to, že má v plánu rychle eliminovat oba dva. Nejdříve nejspíše SHAQa a poté i rychle Warriora! Roukys ještě přistupuje k SHAQovi a dvakrát mu dá úder do obličeje, aby se ujistil, že mu ze stolu nevstane. Jenomže pro SHAQa to byl spíš signál pro budíček. Roukys chtěl vlézt zpět do ringu, jenomže ho zezadu chytil SHAQ a tvrdým úderem do zátylku trochu omráčil Roukyse. Otáčí ho, má ho opřeného o ring a mlátí ho hlava nehlava! Nyní ho pokládá na stůl, kde ještě před chvílí ležel on. V ringu se mezitím zvednul ze stolu Warrior a všimnul si celé situace mimo ring, zakřičel na SHAQa, aby mu Roukyse nechal. Slingshotem se přehoupnul na apron, u kterého stál stůl s Roukysem. Warrior se rozebíhá po celé délce apronu na jedné straně ringu a skáče running shooting star pressu z apronu mimo ring, přesněji řečeno na stůl mimo ring, na kterém ležel Roukys!! Roukys je eliminován!

„Úžasný moment! Tipuji Slovakia Warriora na vítěze!“hodnotí Nelson.

Čili ve hře už zůstal akorát SHAQ a Warrior. Jenomže Warrior vypadá, jako by si také něco přitom shooting star pressu udělal. SHAQ toho ihned využívá a zvedá Warriora a vhazuje ho do ringu. Leze za ním, zvedá ho, irish whipuje a provádí spinebuster! SHAQ zvedá Warriora a staví si ho ke stolu, který je rozložen v ringu. Že by chtel Warriora prohodit stolem pomocí El Quinto Inferno? Bere si Warriora do powerbomb pozice, vyzvedá, jenomže Warrior mu nahoře udělá thumb-to-the-eye a seskakuje! SHAQ se chytne za hlavu a poodstupuje od Warriora a ten toho využívá a provádí spinning heel kick! Warrior zvedne SHAQa a položí ho na stůl. Signalizuje, že přichází Slovakia splash!

„Tak kdyby se mu povedl Slovakia splash a eliminoval přitom SHAQa, tak by to byl úžasný moment!“doufá Freak.

Slovakia Warrior už je na ringpostu, když v tom arénu zalije černočerná tma! Rozkřičí se Craddle of Filth a to znamená jediné! Přichod Cerberuse, bývalého přítele Warriora! Aréna se opět rozsvítí, ale theme hraje pořád. Warrior seskakuje z ringpostu a stoupá si k provazům a očekává příchod Cerberuse. Diváci jsou nedočkaví a skandují Cerberusovo jméno. Této nepozornosti Warriora ovšem využívá SHAQ! Slézá ze stolu, překvapuje zezadu Warriora a provádí EL QUINTO INFERNO skrz stůl!!! Slovakia Warrior je eliminován! Konec zápasu!

Theme Cerberuse přestává hrát a je jasné, že to Cerberus udělal, aby rozhodil Warriora a zabránil mu ve vítězství v zápase!

„Tak SHAQ je staronovým vyzyvatelem pro Crowaxův Intercity titul! Tak to se má Crowax na co těšit!“hodnotí Nelson.

Winner: SHAQ

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Mattitude Thu May 15, 2008 10:41 pm

Část 3.

Porota segment


Zní theme Poroty. Tato čtyřčlenná skupina přichází právě do ringu. V čele JUDr. Mattitude, CZSK Tag Team Championi Mgr. Mallory a Bc. Goja a také v neposlední řadě EightMaster. JUDr. Mattitude má v pravé ruce své soudní kladívko, bez něhož v podstatě nevstoupí do ringu. Porota vchází do ringu, JUDr. Mattitude ihned míří k Martymu Gibsonovi. Vyškubne mu z ruky mikrofon a praví:

"Byla na vás uvalena vazba, běžte do své cely." ukazuje JUDr. Mattitude na místo, kde Gibson obvykle sedí, když vyhládí jména účastníků zápasu. Marty Gibson raději proto, aby ušel problémům poslechne a jde skutečně tam. JUDr. Mattitude pokračuje v řeči:

"A vy.." Hledí na diváky.

"..Máte právo nevypovídat, hahaha!" Předá JUDr. Mattitude mikrofon Mgr. Mallorymu, který se ihned pouští do řeči:

"A my, CZSK Tag Team Championi bychom vám chtěli sdělit, že toto není vše, co jste od nás viděli." Dvá JUDrovi mikrofon zpět.

"Sklapněte, když Porota hovoří!.. Přesně jak Mgr. Mallory pověděl, tohle není vše. rozhodli jsme se, že před tím, než půjdeme dál ještě dokonáme práci u CZSK Tag Team titulů a to tak, že budeme mít historicky první dvojnásobné šampiony!" Diváci bučí.

"Micku Howere, předstupte před soud."

Zní CZSK theme, na titantronu není žádné video a rozhodčí Mick Hower klusem běží do ringu.

"Vítejte. Rozhodčí Mick Hower je tu tedy s námi, ale.. v následujícím zápase nebude rozhodčí, nýbrž wrestler. Speciálním rozhodčím budu já." Divákům se to nelíbí a tak slyšíme další z hlasitých heatů.

"A nyní uvítejme, druhého, doplňujícího wrestlera, havlajse!" Zní theme havlajse, na titantronu je spuštěno jeho video. Ovšem několik sekund se pořád nic neděje. JUDr. Mattitude začíná být nervózní." Poté se ale naštěstí havlajs objevuje. Ten přichází za mírného heatu do ringu. Neustále si ukazuje na pás, jako náznak toho, že si jde pro titul. Po příchodu do ringu ho JUDr. Mattitude mile uvítá podáním ruky.

"Takže havlajsi, přišel čas na to, aby si získal první titul ve své kariéře. Tady vedle sebe máš své tag team partnera." havlajs je udiven, že nastoupí po boku rozhodčího.

"A tohle, jsou tví protivníci." Ukazuje JUDr. Mattitude na Mgr. Malloryho a Bc. Goju. To havlajse překvapí ještě víc.

"Já jsem speciální rozhodčí a zápas právě začíná"

Porota vs. Mick Hower & havlajs (CZSK Tag Team Championship)


Bc. Goja jde za lana a Mgr. Mallory zůstává v ringu. Na druhé straně jde za lana Mick Hower. V ringu zůstává havlajs. Mgr. Mallory si v tom lehá zničeho nic na zem. JUDr. Mattitude, jakožto speciální rozhodčí má v ruce stále mikrofon a tak toho využívá:

"Notak havlajsi, nevidíš, že Mgr. Mallory čeká na pin?"

Havlajs se nejistě blíží k Mallorymu. Padne na kolena a pinuje Malloryho. JUDr. Mattitude počítá: 1..2..3 a zápas opravdu končí novými CZSK Tag Team šampiony, kterými jsou havlajs a překvapivě také Mick Hower.

Winners and new CZSK Tag Team Champions: Mick Hower & havlajs

Jimmy Freak: "Co to má sakra znamenat?"

JUDr. Mattitude gratuluje havlajsovi: "Já ti to říkal. Nejsem přeci zlý člověk. Gratuluji k zisku tvého tag team titulu. Nechceš si plácnout i s Howerem?" Havlajs jde plný radostí k Howerovi, s kterým si plácne. Vylézá přes lana ringu na apron. V tom JUDr. Mattitude dává EightMasterovi, který je mimo ring posunky. Hower vchází do ringu a JUDr. Mattitude praví: "Jako rozhodčí tohoto zápasu jsem nebyl spokojen s výsledkem a tak zahajuji re-match. Ten může začít právě teď!"

Zní gong, havlajs je velmi rozčílen. Nic už ale nestíhá udělat. EightMaster mu zaklepe na rameno, on se otočí a EightMaster mu provede Stunner. V ringu se dotýká Bc. Goja prstem Micka Howera a ten padá k zemi, jako by byl knockoutován. JUDr. Mattitude provokuje diváky chantem "Holy shit.", ti ovšem nedělají nic jíného, než že bučí. Goja zalehává Howera: 1..2..3 a Porota získává tituly zpět.


Winners and new CZSK Tag Team Champions: Mgr. Mallory & Bc. Goja.


Diváci křičí "bullshit", čímž dávají najevo své znechucení nad danou situací. Ovšem JUDr. Mattitude je spokojen.

"Je to tady. Porota si nyní připsala první rekord. Tady máte první dvojnásobné CZSK Tag Team Championy. EightMastere, nech to smetí bejt a pojď k nám do ringu"
...
"To bychom tedy měli. A teď bych se s vámi rád podělil o našich dalších plánech.."

"Stop! Okamžitě přestaňte!"

Po chvíli se objeví Rufus Maxwell pod titantronem.

"Micku Howere, vy nejste wrestler a JUDr. Mattitude, vy nejste žádný rozhodčí. Proto to, co se před pár okamžiky událo beru za něco, co se nestalo!" Divákům se uleví a proto je po delší době slyšet také pop. Naopak Porota se cítí rozhořčena.

"A nyní bych vám rád představil pár osob. Do arény přichází P182 Trashing Alliance a Ari Riggins!"

Do arény vstupují opravdu tyto osoby. Členi Trashing Alliance, paci a Trasher si podají ruku s Maxwellem, Riggins taktéž, jen s rozdílem, že od něj převezme mikrofon:

"JUDr. Mattitude, ani nevíš, jak rád vidím ten tvůj soudčínkovskej ksicht. Ani nevíš, jak vypadáš v těhle situacích a to je to, co se mi líbí nejvíc. Já nejsem žádný kus vola a už nejakou dobu cejtim, že je mezi námi dusno. Proto bych se rád postaral o to, aby si se takhle tvářil co nejčastěji a to právě přede mnou!" Dává zpět mikrofon Maxwellovi.

"Abychom nezapoměli také na Trashing Alliance, vyhověl jsem jejich požádání o zápas s CZSK Tag Team šampiony. Takže Mgr. Mallory a Bc. Gojo, seznamte se s vašimi novými protivníky. Hned příští show jsem vybral zkušební zápas, kde se proti vám postaví." Dává mikrofon do rukou Trashera:

"Neměli jsme teď nejlepší období, potkala nás smůla, prohrávali jsme takřka každou show. Jenže tu poslední jsme vyhráli a to berem jako znak obratu. Řekl bych, že už nejsme v CZSK žádní nováčci a tak si já a určitě i paci myslím,e že je čas toho využít a to právě o CZSK Tag Team tituly." Maxwell dostává zpět mikrofon do rukou.

"A já bych se ještě rád vyjádřil k situaci, která se dnes tady v ringu odehrála. Osobně doufám, že jsme toto viděli naposledy. A abych to neukončil pouhým slovem, uděluji vám podmínku. Pokud se bude podobná situace opakovat, budou její účastníci bez milosti suspendováni! Takže nyní už chci vidět především ze strany Poroty pouze wrestling a né takovou veselohru, která se zde před pár momenty odehrála. Děkuji za pozornost. Vám divákům přeji pěknou zábavu a příjemný zbytek večera při CZSK show a vy, členi Poroty berte má slova na vědomí."

Maxwell odchází. A Riggins společně s Trashing Alliance po pár výhružně vztyčených prstech také. Členi Poroty ani neví, kam se vzteky hnout.

Jedovatá Kobra segment


Jedovatá Kobra sedí na svém zbrusu novém motocyklu. Hadrem otírá různé části a vypadá u toho dost spokojeně. Nová motorka, porazil Chosen Onea – co víc si přát? V tom se ovšem zezadu přiřítil právě Chosen One! Sestřeluje Kobru z motorky a ihned po něm skáče. Kobra se snaží bránit, ale to že ten útok naprosto nečekal sečteno s brutalitou jakou předvádí Chosen, mu nedává moc šance na obranu. Kobra leží na zádech a Chosen One do něj zběsile mlátí pěstí, předloktím,loktem, prostě jakkoliv jak může! Chosen One teď chytá Kobru pod krkem a flákne mu z hlavou o tvrdou zem, která je v garážích CZSK! Kobra se přestává bránit a tohle je signál pro druhou část útoku!

„Ty myslíš, že tohle je konec?!? Co?!“křičí Chosen One na Kobru a přitom sbírá ze země ocelovou trubku!
„Ještě si nezažil co umím! Slyšíš mě?!“pokračuje Chosen One a trefí Kobru do pravého kolene trubkou!
„Já jsem ten vyvolený! Já jsem někdo! Tohle celý, ty, všechno je pod mou úroveň!“křičí na Kobru, zatímco pokračuje v útoku na jeho pravou nohu.
„Není zdaleka konec, to si pamatuj!“řekne poslední slova a naposled mohutně trefí Kobru ocelovou trubkou a odchází pryč. Zatímco Kobra zůstává ležet v bolestech.

Gary the Gargantuan segment


„Doprdele, Gary, Gary, ne!“
Adam Shockley, majitel kavárny v CZSK zákulisí, byl skoro v slzách. Gary, když zjistil, že slevu mu jako CZSK wrestlerovi nedá, se rozhodl rozmlátit jeho automat. Stál deset tisíc. To byla cena, kterou z něho žena a mrcha v jednom dokázala měsíčně vysosat. Adame, chci tenhle kožich, Adame, potřebuju nový boty. A co bude teď Přece ho jeden obrovském špekoun nepřivede na mizinu?
„No tak, Gary, prosím tě, vzpamatuj se!“
Gary, s klidným výrazem ve tváři, kopl do stroje. Musel to udělat ještě několikrát, než se stroj převrátil. Vypadla z něho plechovka. Obr se pro ní sehnul, otevřel jí a s prožitím se napil. Potěšeně povzdechl a odhodil plechovku do koše, jen proto, aby jej odkopl.
Shockley si sedl na jednu z židlí, neměl daleko do slz. Vše bylo v háji.
„Hej, nebuď tak skleslej.“
Vzhlédl. Poznal muže vysokého muže v kožené bundě. Leo, mezi malou skupinkoou wrestlerů považován za „pravého šéfa“.
„Omluv Garyho, on se jen trochu odreagoval, navíc se učí, jak se chovat ke kriplům. Hele, za ten automat ti dám polovinu.“
Shockley se usmál. To už by nebyl takový problém. Ucítil na rameni kostnaté prsty. Leo ho přátelsky objal a poplácal po rameni.
„Víš, jen chci ukázat, že i tady v zákulisí je spravedlivost a laskaví lidé, co tě podrží. Hele, dáš si jablko?“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Mattitude Thu May 15, 2008 10:46 pm

Část 4.

Crowax /w.Krupy vs. Nate Hammer


„A je tu main event dnešního večera, zápas který si vyžádal Crowax, je to právě on kdo se pokusí pomstít čin BBC z minulé show, kdy přiotrávili členy main eventu.“začíná Nelson.
„Crowax to vzal na sebe, ze všech šesti wrestlerů to bude on, kdo dostane šanci se pomstít. Nebude ovšem sám, doprovázet ho bude Krupy, který bude v okolí ringu dohlížet, aby se neobjevil Vic Ergo.“doplňuje Freak.
„A to ještě není všechno, podle posledních zpráv byl Vic Ergo po jeho zápase s Texas Venomem vyveden z arény, a tak je tu Nate Hammer úplně sám!“přidává Nelson.

Diváci v aréně očekávají příchod Natea Hammera, ten právě vstupuje na entrance rampu. Přichází za theme, kterou používá s Ergem a už leze do ringu. Na tváři má dost sebevědomí úsměv a očekává svého dnešního soupeře. Na titantronu běží sestřih z Crowaxovi kariéry v CZSK a Crowax se svým titulem na rameni, míří soustředěným krokem do ringu.

„Tak jak podle tebe Crowax vypadá? Podle mě není stoprocentní!“pochybuje o připravenosti Nelson.
„Já s tebou naprosto souhlasím. Dnes už jsme to samé viděli na Roukysovi, u něj ho ten brzký návrat do ringu možná stál pozici vyzyvatele pro Intercity titul.“přidává se Freak.
„S tím Roukysem to bude nejspíš pravda! WidowMaker tu podle posledních zpráv nebude vůbec, Rigginse jsme jenom zahlédli, Krupy tu dnes bude jenom jako dozor a o Hajinkovi nikdo neví!“říká Nelson.
„No, uvidíme jak se Crowaxovi bude dařit.“zakončuje to celé Freak.

Ihned po Crowaxovi přichází další oblíbený tvář CZSK a to Krupy, ve svém tradičním plášti se slunečními brýlemi na očích a kendo stickem připnutým na zádech si vykračuje do ringu. Těžko u něj říci, zda je v pořádku a nebo ještě je zesláblý po otrávení z pondělního večera. Crowax se podívá na Krupyho, skrz provazy si podají ruce a Krupy zůstává postávat mimo ring. Crowax si zhluboka oddechne, jako by sám sebe přemlouval, že to dokáže. Celkově je ovšem celý pobledlý a určitě se cítí slabší než jindy. A to proti němu stojí taková šelma jako je Nate Hammer! Ten jenom tak poskakuje na místě a upřeným pohledem se vysmívá Crowaxovi do očí! Rozhodčí zahajuje zápas, Hammer na nic nečeká a ihned vystartuje na Crowaxe! Ihned se do sebe zaklesnou, ale Hammer Crowaxe přetlačuje velice snadno a už se dostávají k provazům. Rozhodčí je odtrhne a Hammer ihned potom opět vystartuje po Crowaxovi, opět je znatelná jasná silová převaha a Crowax končí v provazech, tentokrát než je stihne rozhodčí roztrhnout, tak Hammer irish whipuje Crowaxe, ten se dostává k protějším provazům a zde se jich zachytí. Hammer se na něj rozebíhá, ovšem Crowax mu chytře nastaví loket do obličeje. Hammer se chytne za tvář a Crowax proti němu vystartuje, ovšem Hammer pohotově provádí overhead belly-to-belly release suplex! Crowax se snaží rychle zvednout, na chvíli zůstane v pozici na kolenou pořádně si několikrát vydechne, ale už je na nohách a může čelit dalšímu útoku Hammera. Ten si pro Crowaxe dojde a ihned ho trefuje pravačkou a Crowax se zastavuje až v rohu ringu. Hammer na něj udělá dva-tři rychlý kroky a zasazuje corner clothesline. Crowax se vymotá z rohu přímo Hammerovi do náruče, ten si ho vyzvedá na ramena a má v úmyslu TKO, jenomže Crowax se ubrání, seskočí Hammerovi z ramen, otáčí Hammera, dává mu tvrdý úder a irish whipuje ho. Hammer reversuje a Crowax končí v rohu ringu, Hammer se za ním rozebíhá, ale Crowax mu nastavil nohu a Hammer si na ní přímo obličejem naběhnul! A Crowax toho využívá pro standing dropkick. Hammer je ovšem hned na nohou a tak se ho snaží uklidnit Crowax několika údery a backhand chopy. Oba dva se tak dostávají doprostřed ringu a Crowax ho irish whipuje, Hammer opět reversuje, Crowax podbíhá pokus o clothesline, odráží se od provazů ve výskoku trefuje Hammera nádhernou clothesline! Hammer opět rychle vstává a Crowax ho irish whipuje a poté provádí drop toe hold, Hammer spadne přímo na druhý provaz a zůstane na něm ležet. Toho využívá Crowax a rozebíhá se na něj a trefuje ho oběma koleny přímo do zad! Hammer se sesunul a Crowax ihned zkouší pin. Ten se nepovedl, ale Crowax dokázal, že se s ním musí počítat. Vypadá ovšem, že je už dost unaven a je teď opřen o kolena a vydýchává se. Krupy mu tleská za jeho poslední útočné snahy a snaží se ho povzbudit do dalšího pokračování. Hammer se zvedá a Crowax na nic nečeká a kope Hammera do břicha. Crowax rychle bere Hammera a provádí mu scoop powerslam. Hammer se ihned zvedá a je irish whipován, reversuje, a back body dropem vyhazuje Crowaxe za sebe. Už to vypadalo, že Crowax vypadnu úplně z ringu, ale zachytil se za provazy a dopadl na apron, z toho ho ovšem rychle sestřeluje! Crowax leží na zemi a Hammer vylézá z ringu. Jde si ihned pro židli a už míří ke Crowaxovi. Jenomže to se nelíbilo Krupymu a tak rychle přiběhnul před ležícího Crowaxe a v ruce už držel kendo stick. Hammer po chvilce pouští židli a prochází okolo Krupyho a velmi zblízka mu něco určitě nelichotivého říká. Hammer jde ke Crowaxovi a zvedá ho za vlasy ze země, aby ho poté ihned zase sestřelil na zem úderem do zad! Toto se opakuje dvakrát a poté je Crowax irish whipován přímo do schůdků do ringu! Hammer se dívá na ležícího Crowaxe, který zrovna nevypadá nejlépe, a směje se. Zvedá Crowaxe a vhazuje ho do ringu. Poté ještě věnuje chvilku Krupymu, pokřikuje na něj a sám leze na apron. Přelézá provazy a Crowax se po něm snaží rychle zaútočit. Ovšem tento útok je spíš takový zoufalý a Hammer tento pokus velice lehce blokuje a ihned vyzvedává Crowaxe na svá ramena provádí mu TKO! Hammer naznačuje, že to není konec a křičí na Krupyho ať se kouká. Opět si vyzvedá Crowaxe na ramena a vypadá to na další TKO. Tak teď to bylo Hammerovo modifikované TKO, které končí Crowax v pozici, kdy má svojí bradu přitisknutou na Hammerově koleni! Cover: 1..2..kick-out! Tak teď už se i Krupy bál, že by mohl být konec!

„Tak se vyplnilo to o čem jsme se bavili před zápasem. Crowax vypadá unaveně a zeslábnutě. Sice bojuje víc než statečně, ale Hammer, který je známý svými fyzickými proporcemi, silou, výbušností a výdrží, tyto pokusy Crowaxe eliminuje a má zápas pod kontrolou.“analyzuje Nelson.

Hammer pomáhá Crowaxovi na nohy a irish whipuje ho, jenom aby ho poté mohl takovým laxním shoulder blockem poslat opět k zemi. Hammer si myslí, že už má ten zápas vyhraný a tak působí dost ležérně. Zvedá Crowaxe do military pressu, podrží si v něm chvilku Crowaxe a už ho pouští do ace crusheru, jenomže Crowax spadnul z jeho rukou trochu dřív než měl a tak se Crowax dostal lehce Hammerovi za záda a tak šáhne Hammerovi po hlavě a provádí falling neckbreaker! Oba dva leží na zemi a Krupy se snaží hecnout Crowaxe, protože cítí, že tohle je ten bod zvratu, který Crowax potřebuje. Jenomže Crowax pouze leží na canvasu, je toho na něj moc, tři dny nejedl nic pořádného, strávil jeden večer v nemocnici, tři dny netrénoval, to se na člověku podepíše. Hammer se už pomalu zvedá, ovšem stejně tak i Crowax a diváci jsou z toho moc nadšeni. Oba dva jsou na nohách a Hammer ihned vypouští svojí pravačku, Crowax k radosti všech odpovídá stejně. Hammer se nenechává zahanbit a přidává další úder, Crowax chtěl také, ale to by ho nesměl Hammer zablokovat a poté znova napřáhnout svojí pravačku! Crowax se teď trochu zamotal a Hammer ho irish whipuje do rohu ringu, jenomže Crowax nečekaně reversuje a ihned co Hammer přistane v rohu ringu, tak už se řítí Crowax za ním a pomocí našlápnutí o provaz provádí running knee strike! Crowax ihned vytáhne Hammera z rohu ringu a má v úmyslu northern lights suplex, jenomže Hammer zablokuje a to sice pomocí tvrdého úderu do zad Crowaxe. Podrží si Crowaxe, překříží mu ruce a provádí straight jacket DDT! Cover: 1..2..kick-out! Hammer signalizuje, že už si nebude zahrávat a vyzvedává Crowaxe na Step into the Warfare! Jenomže Crowax se začíná bránit a seskakuje Hammerovi z ramen, rozebíhá se o provazy, ale Hammer byl pozorný a provádí snap powerslam! To už nevydržel Krupy, vyskakuje na apron a dává se do hádky s Hammerem. Snaží se tím získat Crowaxovi čas na rekonvalescenci. Hammer se ovšem jen tak nenechává rozhodit a moc dobře si kontroluje co dělá Crowax. Stoupá se Crowaxovi, který leží na břiše, k nohám, zahákne je o svojí a chystá se na curb stomp! Už drží Crowaxe za ruce a je připraven, stále přitom něco pokřikuje na Krupyho, který stojí na apronu a teď už provádí curb stomp! Už tak dost zničený Crowax si musel okusit jeden z nejbrutálnějších chvatů! Cover:1..2..3, tak rozhodčí signalizuje, že to tři nebyli! Zápas pokračuje dál!

„Uff, popravdě bych to přál Crowaxovi, už jenom za tu odvahu nastoupit do zápasu v né zrovna stoprocentní kondici a ještě proti Hammerovi!“poodhaluje svoje sympatie Nelson.

Hammer kroutí hlavou, jako kdyby nemohl uvěřit, že se Crowax stále drží. Postaví Crowaxe přímo doprostřed ringu, dává mu tvrdý úder na žebra, poté dva knee strikei na obličej a Crowax se motá ve prostřed ringu. Hammer se rozebíhá o provazy a je tu Copkillin’ Murder! Ovšem Crowax nečekaně uhnul a když se Hammer ihned otočil, tak skončil v exploder suplexu! Oba dva jsou na zemi. Rozhodčí počítá. U čísla pět se staví na nohy Hammer a snaží se otřepat z exploder suplexu. Při osmičce stojí už i Crowax a ihned blokuje Hammerův punch, dalšímu úderu se vyhýbá a teď už konečně začíná i sám útočit. Takovým boxerským úderem na kraj žeber rozhodil Hammera a okamžitě toho využil pomocí float-over DDT! Ihned pomáhá Hammerovi na nohy a po irish whipu provádí flapjack. Hammer se ihned po dopadu odrazil na kolena, z kterých se rychle zvednul a Crowax nemarní ani chvíli a vyzvedá ho na GTS! Jenomže Hammerovi se podařilo mu seskočit z ramen a Hammer ihned zkouší irish whipovat, jenomže Crowax reversuje a posílá Hammera do rohu! Rozebíhá se na něj a už po druhé v zápase provádí running corner knee strike! Teď má v plánu na to navázat nějakým suplexem z horního provazu. Vyzvedá Hammera a posadil ho na horní provaz, leze za ním, jenomže Hammer mu dává headbutt! Ovšem Crowax se stále drží, ale po dalších dvou headbuttech už padá a ihned poté co se zvedne, tak ho Hammer sestřeluje diving european uppercutem! Hammer se zvedá a jde zkusit cover, jenomže Crowax ho zaskočil pomocí inside cradle! 1..2..a Hammer přerušil! Oba dva vstávají a Hammer startuje pravačkou, ovšem Crowax se shýbá a countruje do backslide pinu! 1..2..a Hammer opět na poslední chvíli přerušuje! Oba vstávají a velice rozzuřený Hammer okamžitě startuje po Crowaxovi a zkroku provádí brutální úder předloktím! Hammer okamžitě zvedá Crowaxe na Step into the Warfare, jenomže Crowax se opět z toho dostává za Hammerova záda a zkouší school boy pin! Opět až těsně před koncem dokázal Hammer přerušit! Oba dva se zvedají a po dalším promáchnutém Hammerově úderu mu Crowax podráží nohy a připravuje se na LION TAMER! Hammer se brání což může, jenomže není mu to nic platné, nakonec se povedlo Crowaxovi aplikovat tento high angle boston crab! Diváci šílí a očekávají, že se Hammer každou chvílí vzdá! Krupy si stoupnul přímo proti Hammerově obličeji a křičí na něj ať se vzdá! Hammerovi se povedlo trošku se při šoupnout blíže k provazům, jako by se snažil dostat ke Krupymu a umlčet ho! Hammer přímo trpí bolestí a snaží se opět dostat blíže provazům a při jeho pokusu se stane něco nečekaného! Crowaxe tento pohyb Hammer rozhodil a pustil a tak tento submission chvat! Možná to je vyčerpáním, je to tím, že Crowax se ještě zotavuje po otravě, možné je cokoliv, každopádně pustil Hammerovi nohy a sám padnul na všechny čtyři a velice ztěžka vydýchává! Pro Hammera to byl přímo zázrak, ale i on už má dost! Oba dva jsou opět na zemi. Rozhodčí počítá a u čísla 4 se zvedá jako první Crowax! Za ním ho ovšem následuje ihned Hammer, Crowax se na něj rozebíhá, ale Hammer mu pouze provádí flapjack a přímo ze vzduchu trefuje european uppercut! Pro Crowaxe to byla taková rána, že udělal kotrmelec pozadu a zůstal v pozici na kolenou, snažil se zvednout, ale to byla chyba! Hammer se rozebíhá a provádí COPKILLIN’ MURDER! Hammer padne vyčerpaně přímo na Crowaxe! 1..2..3! Crowax se pokusil zvednout ruku, ale už bylo pozdě! Konec zápasu!

Winner: Nate Hammer

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Mattitude Thu May 15, 2008 10:46 pm

Část 5.

„Hammer vítězí po velice tuhém boji! A my si jenom můžeme říkat, zda by ten zápas nedopadl jinak, kdyby nebylo tak brzo po přiotrávení Crowaxe!“hodnotí Nelson
„Jenomže to jsou všechno kdyby. Hammer vyhrál a tak….počkat co se děje?!?“přeruší Freaka situace v ringu.

Hammer stojí s rukou nahoře na znamení vítězství, ovšem za ním se objevuje Krupy! Protočí si kendo stick v ruce a třískne s ním Hammera po hlavě! Hammer zavrávorá a instinktivně se otáčí, co že se to vlastně stalo?!? A ihned schytává druhou ránu kendo stickem, tentokrát přímo na čelo! Hammer spadne do kolen a na čele se mu objevuje krvavá památka po tomto úderu! To už je na nohách i Crowax a akorát se dostává k Hammerovi, který se snaží tak nějak zvednout, motá se přitom různě a je na něm vidět účinek úderů kendo stickem do hlavy! Akorát se přimotá Crowaxovi na ramena a je tu GLORY TO SAVIOUR! Současně s dopadem Hammera na zem se objevuje mezi diváky Hajinek! Přeskakuje bariéru, leze na apron, poté na ringpost a skáče moonsault legdrop na ležícího Hammera!

„To vypadá, že se Hajinek přiběhnul pomstít za otravení! Vypadá mnohem lépe než Krupy a Crowax, žádne znaky, že byl ještě před72 hodinami v bezvědomí!“všímá si Nelson.
„Asi Hajinkova léčba 10 pivy a dvěma krabičkami cigaret za večer zabrala na výbornou!“vtipkuje Freak.

Hajinek vstává a pokřikuje na ležícího Hammera! Poté si všímá v rohu postávajících Crowaxe s Krupym, posílá jim tam nějakou určitě nelichotivou narážku a Krupy mu ji obratem vrací zpět a hrozí ještě s napřaženým kendo stickem! Tuto jejich výměnu ukončuje Krupy, když zakřičí na Hajinka ať se otočí a ten poté co to udělá, tak ho osprchuje vyprsknutá krev, kterou měl v puse Shaggz, který se objevil!!

„To je tady nějaký sešlost nebo co?!?“pokřikuje Freak.
„Ještě, že ten Ergo už je vyveden z arény, jinak už by tady byl taky.“upozorňuje Nelson.

Hajinek je dezorientován a Shaggz ho kope do břicha a má v úmyslu nějakou powerbomb, jenomže Hajinek se snaží dostat pryč a prolézá mezi nohama Shaggze a už mizí z ringu! Shaggz se ihned otáčí a míří za Hajinkem. Hajinek si zatím z očí otírá krev a běží směrem do zákulisí a Shaggz míří přímo za ním!

„To je zmatek!“říká Nelson.

Jakmile to ovšem dořekne, tak se mimo ring objevuje no.1 contender pro Intercity title SHAQ a Crowaxe, který stál u provazů a sledoval Hajinka se Shaggzem, stahává za nohu s ringu a zde začíná tvrdá výměna úderů! Crowax byl zaskočen a je po těžkém zápase a tak má SHAQ navrch. Po několika úderech, které byly bez odezvy od Crowaxe, přichází irish whip do schodů do ringu! SHAQ si okamžitě zvedá Crowaxe a bere ho ke komentátorskému stolu, a zde mu třískne hlavou přímo o stůl! A vypadá to, že to bude ještě jednou! Ovšem Crowax to zablokoval rukama opřenýma o stůl, dává úder loktem SHAQovi a oplácí mu stejnou mincí, tedy úderem SHAQovou hlavou o komentátorský stůl! SHAQ se motá na nohách a Crowax ho posílá přímo do hrazení! SHAQ se o něj skoro přepůlí a přepadává přes něj na stranu diváků! Crowax ukazuje divákům, aby radši uhnuli. Stoupá si na hrazení a zvedajícího SHAQa trefuje ze vzduchu clotheslinem! Zvedá SHAQa na nohy a vede ho směrem dál od ringu, SHAQ ovšem zaútočí loktem na břicho Crowaxe a situace se obrátila. SHAQ dává několik úderů loktem do Crowaxova zátylku a nyní dva knee smashe! Už se blíží ke dveřím, kterými se diváci dostávají po show ven do chodby v aréně a poté domů. SHAQ párkrát flákne s Crowaxovou hlavou o ty dveře a poté poodstupuje i s Crowaxem a snaží se ho do těch dveří irish whipovat! Jenomže Crowax reversuje a dává do toho všechnu svojí sílu, která mu zůstala a posílá SHAQa přesně proti těm dveřím, které se rozlétnou jako kdyby byly papírové! Crowax se ihned vydává za SHAQem.

„Teď se nám ztratili, sakra. Doufám, že je naše kamera najde! Ale pozor něco se děje v ringu!“všímá si Freak.

Hammer se pomalu zvedá na nohy a Krupy už je na něho moc dobře připraven, jenomže v tom se ozývá tříštění skla a do arény vstupuje CZSK šampión Texas Venom!! Diváci šílí, Venom se rozebíhá, vklouzává do ringu, akorát když se Hammer zvedal na nohy. VENOM STUNNER! Venom s Krupym, dvojice která byla vybrána Maxwellem zničit BBC, stojí vítězně v ringu nad tělem Hammera. Dvojice, kterou by nikdo nečekal. Kdo mohl vědět, že takový samorost jako Texas Venom přijme Maxwellův požadavek? Asi se opravdu s titulem změnil a zjistil, že má nějaké povinnosti a závazky! Je tohle obrázek, který budeme teď vídávat častěji? Mění se nadvláda nad CZSK? Končí ničení ze strany BBC? Jaká bude reakce BBC příště? Co na to řekne Ergo, který byl vyveden z arény Maxwellem a nemohl tak pomoct Hammerovi? Co řekne pan Leonardo na to, že jeden jeho chráněnců byl vyveden a druhý napaden? To vše už příště!

Na show pracovali:

Mattitude: Havlajs/Porota segment, Cerberus segment, Porota segment (a následný "zápas")

p.herca: 4-Way Elimination Table Match, Jedovatá Kobra segment, ME

Sengoku G: Rufus Maxwell promo, opener, Gary the Gargantuan segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Israha Thu May 15, 2008 11:10 pm

No...tentokrát byli BBC trošičku stranou a show odtáhla svým geniálním výstupem soudcova Porota. Je dobře, že střídavě dostávají prostor obě stable, protože nejsou nijak ve vzájemném vztahu a tak by velké soustředění se na jednu zahrabávalo druhou. Tohle se mi líbí, je to vyvážené a užijeme si do sytosti obou stables.
Zápasy byly opět nejlepší ty, pod které je podepsán herča...především ME, i když tables match za ním zaostává jen velmi, velmi málo. Samozřejmě, top matchem byla soudcova srabárnička (navíc havlajs byl opět za vola, což kvituji Laughing ), ale mluvíme-li o wrestlingu, pak opět kraloval herča.
Shot pro Trashing Alliance vítám, sám bych si ho asi z důvodu, že Trasher je mým borcem, nedal...ovšem kolegové rozhodli za mě, a rozhodli dobře. Stejně ovšem vím, co se dále chystá, takže...nadšení není až tak veliké, hehe...
Mezi Kobrou a Onem se schyluje na klasický grudge feud, no uvidíme...
Také vím, co se chystá s Garym, tudíž hodnotit zde mi nepřísluší...
A na závěr vyzdvihuji realistické pojetí s ohledem na otravu v minulé show...kdyby byli všichni hned zdraví, ztratila by ta akce BBC na efektu a byla by dost nepřesvědčivá.
Negativum...snad si k situaci okolo TT titulů mohli něco říct Lords of Shadows, i když shot už si nezaslouží...ale nějaký egoistický vstup a následný stěr od Rufuse by jim sedl.
A na úplný konec - moc mě nechytl "bulvár"angle s Cerberem a Warriorem...možná se to vyvrbí do lepší podoby, ale prozatím se necítím být tímhle osloven.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Krupy Thu May 15, 2008 11:40 pm

Neviem ci za moj report bude moct moja zla nalada,ale show sa mi uz po druhykrat prilis nepacila....

Ten Tables Match bol dobry,zrejme najlepsi moment v show,ale namiesto Boša by som tam obsadil niekoho ineho....

Neviem ako skonci ME na PPV ale ratam,ze BBC vyhraju.V tom pripade nie som prilis spokojny so sucastnostou,ked dost dominuju.......hoci chapem ze su predstavovani ako silni jednotlivci(alebo skor team?)Ja viem,do PPV bude este vela shows a vsetko moze byt inak,ale komentujem sucastnost....vid ta vyhra Erga nad Venomom takym sposobom,ze ho pred pinom este dost mlatil,a zaplul mu to xsichtu....

Ta storyline s bulvarom velky uspech mat zrejme nebude,lebo postavy v nej su autormi totalne zanedbavane,ale mne sa to aspon zatial celkom paci...

Horsie je to zo segmentom poroty.....ja si neviem pomoct,clenovia tej stable su okrem Mattituda dost nekvalitni(provokacia smerom k autorom,aby na nich pracovali),cize u mna moc uspech neslavi......ale Matittude ako leader to tam spravne taha.....s toho segmentu bol najlepsi odrb s havlajsom,(bal som sa aby ho nedajboze neprijali do stable)to sa podarilo....tie cachre s Howerom a TT Titulmi sa mi prilis nepacili....

Najvacsi potencial ma podla mna feud Kobru s Oneom,na to sa tesim...taketo typy grudge feudov mam rad..

No zaujima ma aj dianie s Garym,heel rola mu sekne viac...

Neberte v tom ziadnu snahu silou-mocou sa tlacit do ME,ale myslim ze proti Hammerovi mal stat Krupy....a bolo by mi uplne jedno,ci by to bol opener alebo main event.....postavu Crowaxa mam rad,ale v tomto ME bol trochu odveci...predsa,nema s BBC feud...hoci to mozte argumentovat tym,ze ho minule otravili....ale proste Krupy mi tam sedi viac..a to by som povedal aj keby to nie je moja postava..citim to tak..neviem,ale ako donicenie BBC to v tejto show neberiem...Ergo si to neodsral,kedze bol vyvedeny z areny,a Hammer schytal ubohe 2 rany Kendo Stickom,+Stunner.....to ma byt pomsta za otravenie? Trochu slabe Laughing ....potom ten leg drop od Hajinka,ale to ma nezaujima lebo to nepatri do hlavneho feudu...Widow s Riggim ho pre istotu nechali tak....

.....neberte to ako sebectvo,takto by som pisal o hociktorej postave (napr. este v tomto reporte o Venomovi) okrem havlajsa...proste to tak citim......fakt mam zlu naladu,ale z tejto show som napriek tomu nemal dobry pocit.....v poslednych 2 shows som sa nakritizoval tolko,ako nikdy doteraz...tak neviem...zase to nemoze byt vzdy super,ja si to uvedomujem a nic vam nevycitam....snad ma nabuduce uz uspokojite....

EDIT: Teraz som si uvedomil,ze polootraveny Crowax donicil Hammera viac nez Krupy na vrchole sil pred dvomi tyzdnami..... Laughing
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  p.herca Sat May 17, 2008 11:25 am

vážně? už nikdo jiný?
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Southwest-Strangla Sat May 17, 2008 11:49 am

no newím nooo....jako už druhá show....a Shaggz nikde....už to vypadalo na dobrý feud Hajinek a Shaggz a Hardcore titul...a takhle to zazdít...
Southwest-Strangla
Southwest-Strangla
CZSK Hardcore Champion
CZSK Hardcore Champion

Poeet p?íspivku : 907
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 08. 05. 07

http://juggalo.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  p.herca Sat May 17, 2008 12:49 pm

Shaggz-Ya-Dead-Homie napsal:no newím nooo....jako už druhá show....a Shaggz nikde....už to vypadalo na dobrý feud Hajinek a Shaggz a Hardcore titul...a takhle to zazdít...
...Hajinek vstává a pokřikuje na ležícího Hammera! Poté si všímá v rohu postávajících Crowaxe s Krupym, posílá jim tam nějakou určitě nelichotivou narážku a Krupy mu ji obratem vrací zpět a hrozí ještě s napřaženým kendo stickem! Tuto jejich výměnu ukončuje Krupy, když zakřičí na Hajinka ať se otočí a ten poté co to udělá, tak ho osprchuje vyprsknutá krev, kterou měl v puse Shaggz, který se objevil!!

„To je tady nějaký sešlost nebo co?!?“pokřikuje Freak.
„Ještě, že ten Ergo už je vyveden z arény, jinak už by tady byl taky.“upozorňuje Nelson.

Hajinek je dezorientován a Shaggz ho kope do břicha a má v úmyslu nějakou powerbomb, jenomže Hajinek se snaží dostat pryč a prolézá mezi nohama Shaggze a už mizí z ringu! Shaggz se ihned otáčí a míří za Hajinkem. Hajinek si zatím z očí otírá krev a běží směrem do zákulisí a Shaggz míří přímo za ním!...
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Texas_Venom Sat May 17, 2008 2:57 pm

Tak předem se chci zeptat, kam se v tom zmatku ztratil Krupy? Jestli čtu dobře, tak akorát pokřikoval na Hajinka, kterýho sundal Shaggz a pak po něm neni ani zmínka...
Musim souhlasit, jak s Israhovou poznámkou o tom, že v této show dostala přednost Porota, což je dobře, tak i s Krupyho poznámkou, že tu stable dělá bohužel jen JUDr. Mattitude. A co se týká segmentu ohledně obhájení, tak mi nevadil. Naopak, tohle od Soudce očekávám Cool

Crowax vs. SHAQ, nevím no, o postavu se SHAQ skoro vůbec nestará i když postavu má slušnou, spíš bych na contendera viděl Roukyse i když ten na to taky kašle.

Začínat show zápasem, kterej byl o hlavní titul na posledním PPV by se asi nemělo, když jsem si to přečetl v ohlášení, tak jsem jen protočil oči v sloup, nakonec ale v kontinuitě celý show to bylo přínosný a zapadalo to do konceptu, což mě mile překvapilo a to stejné patří, jak k průběhu, tak i konci zápasu. Velmi dobře byla popsána situace ohledně té otravy, ti co jí prodělali vypadali pouze zesláble a už se to víc neřešilo, což je dobře.

The Chosen One a Jedovatá Kobra... nevím, co k tomu napsat, dobrej segment, doufám že oba dostanou více prostoru v budoucnu.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak se během dvou show vytvořilo asi šest potencionálních (některé už jasné) utkání na PPV, což je dobře (Texas Venom a Krupy vs. BBC, JUDr. Mattitude vs. Ari Riggins, Mgr.Mallory a Bc. Goja vs. Trashing Alliance, Jedovatá Kobra vs. The Chosen One, Crowax vs. SHAQ, Hajinek vs. Shaggz).

Tenhle CARD se mi docela hezky zamlouvá. Doufám, že se nám to rozjede do pěkných obrátek, tak jako to bylo před minulou PPV. Myslim, že potenciál to má dobrej.

Ohledně posledních pár příspěvků objevilo se několik kritických slov. Můj postoj je k tomu takový, že tak nějak jsem na jedný vlně s writerama. Pokud mě opravdu něco nebije do očí nebo nějak jinak nezhnusí, tak přihmouřím oči. U mě je to většinou tak, že k tomu k čemu se nevyjádřím, tak mě to neoslovilo a pokud to opravdu nestojí za kritiku, tak to nevytahuji a hlavně po většinu převažují pozitivní pocity Wink
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 57 Empty Re: CZSK E-fed - Show 57

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru