CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 72

2 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:24 pm

Rufus Maxwell Office Segment


Krupy Paciho a Trashera neměl moc rád. Byli ve federaci o dost kratší dobu než on, ale už si dělali na jeho vkus až příliš vysoké nároky. Uznával, že jsou v ringu dobří, možná lepší než on...ale nějak jim nepřišel na chuť. Dost možná proto, že v nich tušil silné konkurenty...
Proto je ani nepozdravil, když je míjel ve dveřích kanceláře Rufuse Maxwella. Jen suše ucedil: "Omladina zase byla škemrat o výhody, což?"
Paci neřekl nic, ale Trasher si neodpustil využít téhle nahrávky na smeč: "...řekl notorický kverulant."
Krupymu tím trochu sebral vítr z plachet, ale Highlander neměl zájem tohle celé dále rozmazávat. Tak či onak, Trasher i Paci byli ve skutečnosti docela solidní lidé a takových bylo v CZSK pomálu. Vstoupil do kanceláře.
Maxwell vzhlédl od papírů a při spatření příchozího mu na rtech bezděčně zahrál kyselý úsměv. GM si to možná nepřipouštěl, ale poslední dobou začínal být na Krupyho trochu alergický...
"Tak co je to dnes, Krupy?"
Highlander tón v Rufusově hlase postřehl. Zdálo se to jako bezpředmětná maličkost, ale - rozčílilo ho to.
"Poslyš, Maxwelli, nech si ten jízlivý tón a buď jednou taky trochu vděčný. Tahal jsem ti osiny z prdele bůhvíjak dlouhou dobu - a co z toho mám? Na krku bandu přihlouplých pankáčů, s kterýma ani nechceš nic dělat. To si nezasloužím...jediné, co si zasloužím, je CZSK Heavyweight Championship!"
"Krupy, Krupy, Krupy...tady nejsme ve WWE, tady se title shoty nerozdělují podle starých zásluh, či snad dobrých zákulisních vztahů, to si zapamatuj. Vyšel jsem ti vstříc už jednou - a tys svou šanci zahodil. Ano, zahodil, lepší slovo mě nenapadá. Takže teď dostanou prostor jiní..."
"Nate Hammer? Ten si zaslouží být tváří CZSK? Somrák v otrhaných hadrech, co se umí jen ohánět odpadky? Ach jo...proč já se vlastně namáhám. Leonardo měl pravdu, že-"
V té chvíli Maxwell Krupyho utnul jako sekerou.
"Leonardo? Vidím, že nejen hlupáci bez mozku už podlehli jeho líbivému zpěvu Sirény..."
"Ničemu jsem nepodlehl, Maxwelli. Mattitude, Gargantuan? S těmihle na jedné lodi? Ne, děkuji..."
Krupy byl najednou opět klidný, zuřivost z něj vyprchala. Vyrovnaným hlasem pokračoval: "Leonardo sice je chytrý, ale obklopil se samými ťulpasy a na to taky doplatí. Maxwelli, já jsem a vždy budu na tvý straně..."
Krupy nechal větu nedokončenou, ale Rufus stejně dobře věděl, jak chtěl pokračovat.
"Ale nebude to zadarmo, co? Ach, kde jsou ty časy, kdy tě více zajímala čest a hrdost, než kus blýskavého kovu..."
"Poslouchej, Rufusi, za čest a hrdost dostaneš tady v CZSK leda tak nakopáno do koulí, nebuď tak naivní. Ano, pomůžu ti, když bude Leonardo dělat problémy...ale chci za to protislužbu."
***
"Zatracený lemoun! Jestli se přijde na to, co se chystá, tak jsme vyřízení jak Baťa s dřevákama!", zaklel JUDr. Mattitude a trochu odtáhl ucho ode dveří.
"Musím to nějak zahladit...když to praskne, můžu odsoudit leda tak sebe."
Soudce byl natolik rozčarován, že si Kobry a Widowa nevšiml, dokud do nich nevrazil.
"A helemese, koho tu máme. Pane soudce, jaktože se vměšujete do cizí jurisdikce?", rýpl si Kobra.
"Ticho, lemoune, nebo tě odsoudím za to, jaký jsi křupan a špindíra!", snaží se vyklouznout z trapasu Mattitude.
"To asi těžko, bro. Nemáš tu ten svůj cool talár ani kladívko, hehe, tím pádem jseš jako jeden z nás. Takže můžeš tak maximálně sklapnout pec a vysmahnout, než ti trochu pomůžeme.", řekl WidowMaker.
Soudce se jen zašklebil a zrychleným krokem odkvačil. Kobra s Widowem se za ním podívali.
"A vyřiď svýmu pupkatýmu fellovi, že už se těším, až si ho na Soldier's Insomnia podám!", houkl za JUDrem ještě Widow.
***
"Začíná se nám to pěkně zamotávat, hehe. No, ono se říká...když se dva perou, třetí se směje. A já se budu smát...protože jsem Vyvolený."
Pousmál se a vydal se směrem k Leonardově kanceláři.


CZSK E-Fed - Show 72 Efedlogowd6


Část 1.

Po dohrání CZSK Intra v aréně práskají ohňostroje, lidé šílí a ukazují transparenty.

Brian Nelson: "Dámy a pánové, chlapci a děvčata, vítejte v 72-é CZSK Show. Dnes to vypadá na opravdu velkou noc, proto vám ihned sděl´íme, co vás čeká. Začne můj kolega Jimmy Freak, kterému předávám slovo."

Jimmy Freak: "Děkuji Briane. Hned na úvod nás čeká pomsta P182 Trashing Alliance za incident způsobený Brotherhood of Gore v minulé show. Jaký? To se dozvíte pokud budete sledovat dál."

Brian Nelson: "Dalším zápasem následně bude zajímavý zápas dvojice SHAQ a Krupy."

Jimmy Freak: "Následující zápas bude již poněkud početnější a obsahem bude také CZSK Champion. Weapon Six-men tag match.. jeho obsazení si necháme jako překvapení."

Brian Nelson: "A v neposlední řadě Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude, nad kterým ale stále visí otazník. V minulé show totiž Leonardo oznámil, že bude překvapení."

Jimmy Freak: "Já si myslím, že je zápas platný a také se odehraje."

Brian Nelson: "Tak jste nyní slyšeli názor kolegy Jimmyho Freaka a já vám popřeji příjemnou zábavu, show totiž právě začíná!"

Pick Your Poison Match: Hannibal Magnum vs ???


Vážení diváci, v následujícím openeru máte možnost shlédnout pomstu ze strany P182 Trashing Alliance za to, co jim způsobili v minulé show Brotherhood of Gore, v podobě vybraného wrestlera ze strany P182 Trashing Alliance.

Zazní dívčí křik a nepřichází nikdo jiný, než Hannibal Magnum po boku Martze, Brotherhood of Gore. Hannibala Magnuma dnešním dnem čeká důležitý úkol a to poradit si s wrestlerem, který bude vybrán P182 Trashing Alliance. Magnum povídá Martzovi, aby byl během zápasu na pozoru a mohl případně sklidit prošlé maso, následně vchází do ringu a Martz zůstává mimo ring.

Zní theme Dumbweed, což značí jedině to, že je čas na P182 Trashing Alliance a jejich vybraného soupeře Hannibala Magnuma. Jak Trey Trasher, tak také Paci se objeví pod titantronem. Paci má v rukou mikrofon a hovoří:

"Jak už mnozí z vás ví, dnes jsme tu proto, abysme se pomstili těmhle štětkám. Ale neuděláme to my, dostali jsme totiž možnosr, vybrat si někoho, kdo to udělá za nás. Dámy a pánové, právě přichází: Israhaaaa!"

Brian Nelson: "O-ou, zdá se, že to Hannibal Magnum nebude mít lehké."

Zní theme Israhy, v aréně se setmí, na titantronu je přehráváno jeho video. Uplynulo již několik sekund, ale Israha stále nikde.

Hannibal Magnum: "Martzi. Hej Martzi! Připrav mi kdyžtak nějaký židle nebo tyče, bude to potřeba."

Říká Magnum Martzovi. Rozhodčí na něj podezíravě hledí.

Hannibal Magnum: "To byl jenom úryvek z filmu."

Israha stále není nikde. Trey Trasher vyškubne Pacimu mikrofon z ruky a hovoří: "Stopňěte tu skladbu, jdu tam já." Hodí na zem mikrofon, skvlékne si sportovní náťelník, co měl zrovna na sobě a chce jít. Paci ho zastaví a bez mirkofonu povídá:

"Zbláznil si se? Co to děláš? Celé dny makáš na své postavě, dřeš.. na Abgail čas nemáš a na tohle jo?"

Trasher se na Paciho jenom podívá, trhne sebou a jde do ringu. Hned poté, co vešel do ringu zní gong, který zahajuje zápas.

Jimmy Freak: "Zajímavá situace. Původně měl pomstít tyto dva wrestlery Israha, ale kvůli jeho neúčasti to vzal na sebe jeden z nich, Trey Trasher."

Trasher se pouští s Magnumem do lock-upu. Magnum jej ale odstrčí tak, až Trasher padá na zem. Následně provádí kotoul vzad a zvedá se. Poplácá se a opět se s Magnumem pouští do lock-upu. Tentokrát hned na jeho začátku provádí Magnumovi kopačku kolenem do obličeje, následuje bionic elbow, Trasher se nyní velmi rozpřáhne a provádí European uppercut, po kterém padá Magnum k zemi.

Brian Nelson: "Zajímavá kombinace, toto by neustál snad ani Gary the Gargantuan."

Trasher otočí Magnuma na břicho, provádí double stomp na jeho záda a hned z odrazu ještě knee drop. Magnum cítí velmi velikou bolest v zádech a to je přesně to, o co Trasherovi jde. Trasher zvedá Magnuma, opře jej o lana a provádí backhande chop. Chce následovat druhým, ale Magnum uhne, pustí se s Trasherem opět do lock-upu, z něhož se Trasher dostane za záda Magnuma a právádí German suplex, po němž provede kotoul vzad, zvedne se, stojí nyní nad na břiše ležícím Magnumem a provádí mu Break ya leg, snap ya neck. Magnum křičí bolestí a hmatá k lanům, které jsou velmi blízko jeho rukou. Mezitím neustále křičí na Martze. Ten je poněkud nervózní, neví co dělat. Paci se na druhé straně rozčiluje a říká rozhodčímu, že si ti dva pomáhají. Rozhodčí odvrátí pozornost k Pacimu stojícímu na apronu druhé strany ringu. Martz mezi tím chytí Magnumovo ruku a přitáhne jí k lanům. Rozhodčí se mezitím otáčí a zaznamenává již ropebreak. Trasher se zvedá a divá se na Martze. Ten je plný smíšených pocitů, drží se za čelo a neví, jestli se má radovat, nebo být zklamán z tohoto neférového jednání.
Trasher zvedne Magnuma, následuje irish whip, který je následně reversován Magnumem. Running big boot! To je to, s čím nyní Magnum srovnal Trashera se zemí. Magnum nyní pokřikuje na Trashera, ať se zvedá. Ten se zvedne a schytá další, tentokrát né running, big boot. Trasher se opět zvedá, Magnum vybíhá, ale tentokrát stačí Trasher reagovat a provádí side release belly-to-belly. Oba chvíli leží, první je ve formě Trasher. Začne provádět ležícímu Magnumovi backbreaker submission. Magnum křičí bolestí, Trasher jej dokonce chytí za bradu. O to víc Magnum křičí. Mezi tím se snaží najít východisko, jak z tohoto velmi nepříjemného submissionu utéci. Nakonec nahmatá obličej Trahera a začne jej různě škrábat. Trasher pouští. Oba nyní klečí na zemi. Magnum se drží za záda, Trasher za obličej. První ovšem vstává Magnum, který zvedne i Trashera. Pošle jej přímo na turnbuckle. Následně vybíhá za ním, ale Trasher ho při tom kopne do obličeje tak, až se Magnum otočí o 180 stupňů. Následně Trasher za držení lan odkopne Magnuma front dropkickem. Magnuma tato rána již do tak ničených zad dostala na zem. Nyní se stává něco u Trashera neobvyklého. Tento wrestler vylézá na top rope a čeká, až vstane i Magnum.

Brian Nelson: "To, na co se Trey Trasher nyní chystá u něj nevidíme každý den."

Magnum je na nohou, Trasher skáče Diving crossbody, ale Magnum uhybá a Trasher tak omylem sejme rozhodčího.

Brian Nelson: "Taková škoda, že tento u Trashera málo viděný chvat nedopadl zrovna happy endem."

Magnum se pousměje a oddělává chránič u turnbucklu. Hned poté, co je odstraněn, zvedá Trashera. Začne ho mlátit hlavou přímo o tento nechráněný roh ringu až do doby, kdy začne Trasher krvácet. Poté jej pouští. Trasherův kolega Paci má doslova sevřené pěsti a podporuje Trashera. Magnum začne Trasherovi provádět Camel clutch a pokřikuje na Martze:

"Blood Fanaticu! Podívej na tu krev, ta je přímo pro tebe. Vem sebou do ringu židli a pojď jí udělat trochu víc."

Martz s rozmyslem, ale nakonec židli do rukou veme a vchází do ringu. Trasher, sevřen v Camel clutchi od Magnuma, krvácí.

"Notak, dej mu pořádnou ránu!" Pokřikuje Magnum, který mu Trashera tímto lockem drží.

Martz drží v ruce židli. Najednou jakoby se mu zjevila Lena, která by byla místo Trashera a křičela, ať to nedělá. Ještě než stačil dokoliv udělat, byl Martz napadnut Pacim, který už to nemohl vydržet a musel zasáhnout. Martze vyhodil z ringu a židli také. Následně provádí Dropkick přímo do obličeje sehnutého Magnuma. Tím zachránil Trashera a mise je splněna. Hned poté se klidí z ringu, jelikož vidí, že se rozhodčí probírá. Oba wrestleři v ringu jsou na zemi. Trasher je v nevýhodě, jelikož krvácí. Neustále se proto drží za obličej. Magnum také, jenže ten kvůli Dropkicku od Paciho. Oba se zvedají ve stejný moment, hned poté, co jsou na nohou následuje výměna pěstí. Trasher provádí European uppercut a Magnum elbow smash. Trasher opakuje european uppercut a následuje low dropkick, po kterém padá Magnum na kolena. Trasher se zvedá a velmi silně kopne Magnuma do zad. Cover: 1..2.. kickout. Trasher se drží za hlavu. Zvedne Magnuma, chce opět provést European uppercut, ale Magnum uhne, vyzvedne Trashera do příslušné pozice a provádí falling slam. Cover: 1..2..2,5 kickout. Naštvaný Magnum nadává rozhodčímu. Zvedá se a provádí leg drop přímo na krvavý obličej Trashera. Následuje pin: 1..2..2,5 opět velmi těsný near fall. Magnum se nyní zvedá a čeká, až se zvedne i Trasher.Ten se po několika sekundách zvedne, ale Trasher provádí Gargoyle suplex. Magnum se překvapivě s křikem ihned zvedá, otočí a vybíhá na zvedajícího se Trashera, ten se mu vyhne, následně kopne Magnuma, který byl po minutém Trasherovi k němu otočen zády, do zad, otočí a provádí svůj finisher Blow Ya Head Off! Následuje boston grab! Magnum má pro dnešek dost a vzdává se.

Jimmy Freak: "Neuvěřitelné, co ze sebe ještě dokázal Trasher na konec zápasu vypustit, to bych nečekal."

Trasher vítězí, ale místo toho, aby vstal a radoval se, leží. Došly mu totiž síly. Do ringu vchází Paci a pomáhá mu z ringu. Poté, co oba ring opouští, teprve vchází Martz. Sehne se k Magnumovi a ten mu povidá:

"E..nev..nevadí, nebylo to o tituly. Au.." Drží se za záda.

"Proč si ..proč si ho před tím nepraštil?" Ptá se Magnum.

Martz: "Víš, viděl jsem něco jako.. halucinaci."

Hannibal Magnum: "Co to bylo?"

Martz: "Já nevim, už si ani nevzpomenu." Snaží se zahnat téma.

Hannibal Magnum: "Pomoz mi na nohy, vyspíme se z toho a bude to v cajku."

Martz pomáhá Magnumovi na nohy a oba poté také společně odchází.

Winner: Trey Trasher

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:30 pm

Část 2.

Crowax segment


Obrátil oči v sloup, když Tarnowskiho spatřil. Ten novinář mu pil krev, i když se jeho eminentnímu zájmu dělat mu společnost nedivil. Crowax sám byl taky trochu v nejistotě. Krupy ho sice vyhecoval až do fáze, že by snad byl schopen udělat to, co mu starý přítel říkal, ale jakmile se ocitl o samotě, napadly jeho mozek pochybnosti...
"Crowaxi, to jsem rád, že tě vidím!"
"Tarnowski, co chcete?", snažil se Crowax znít co nejnaštvaněji.
"Crowaxi, potřebuju pomoc. Včera mi někdo oběsil mého psa na ostnatém drátu...do prdele, já už si strachy ani neobleču kalhoty! Udělej s tím Israhou něco!"
"Tarnowski, pokud jste to ještě doteď nějak nepobral - já se snažím s Israhou něco udělat, jenže ono to není tak lehký, jako sebrat děcku lízátko. Israha byl padlý na hlavu vždycky, ale aspoň se tak nějak dalo čekat, co udělá...teď? Člověk spíš vyhraje hlavní cenu ve Sportce, než aby uhodl, co bude příští tah Ztracené duše. A můžete za to vy, Tarnowski..."
Crowax novináře obešel a nic nedbal na to, že ten za ním ještě něco křičí. Když však pokračoval v chůzi, přicházelo mu na mysl, že Tarnowski vlastně není až tak vinen, jak se možná jeví. Saviour se přistihl, že svým způsobem Israhu chápe. Pokud si Tarnowski celý příběh o minulosti Věčně prokletého nevymyslel - což se vzhledem k následkům zdálo nepravědopodobné - byl Israha v určitém slova smyslu chudák. Pokud si skutečně prožil to, co Tarnowski říkal...
"Co to ksakru dělám? Israha není normální, podám mu ruku a on mi ji vytrhne z ramenního kloubu.", řekl nahlas imaginárnímu souputníkovi, když se probral z úvah.
Saviour stál uprostřed prázdné chodby, svíravý pocit u žaludku. Rozum mu říkal, ať se sebere a začne jednat způsobem, odpovídajícím situaci...a pak tady bylo cosi, co snad ani nechtěl poslouchat, ale bylo to tak neodbytné, tak naléhavé...
Otočil se o devadesát stupňů a otevřel dveře. Závan chladu ho praštil do obličeje. Crowax pohlédl do temnoty pod sebou a zachvěl se. Nakonec si ale dodal odvahy a udělal krok vpřed...
***
Obklopilo ho černo. Opravdu to tady vypadalo jako v předsíni Nicoty...a děsivý strážce vchodu byl někde poblíž...
"Ztracená duše!", zavolal Crowax do tmy.
Odpovědí mu bylo ticho.
"Israho!!!"
Žádná odpověď.
Crowax se poškrábal na zátylku. Necítil se zrovna dobře, když stál uprostřed ničeho, neschopen se bránit případnému útoku, který by dost dobře mohl skoncovat nejen s jeho vědomím, ale i životem...
Obrátil se a vstoupil zpět do světla. Dveře za ním zaklaply a on si oddechl úlevou. Přežil - a nebyl si ani úplně jistý, proč. Byl tam, kde před dvěma týdny byla brutálně ukončena kariéra Painkillera...a vyvázl nezraněn. Teď už vůbec neměl ponětí, co se to vlastně s tím, jenž si říká Ztracená duše, děje...

Lords of Shadows interview


„Dámy a pánové, vítejte u dnešního CZSK Interview. Eh, já jsem Stanley Trent King a opět po dlouhé době mám možnost uvádět tento segment. Slečna Kimberly Gardner předala pro dnešek moderátorství. Jo, já vím, že se nejspíše ptáte proč a odpověď je prostá. Na interview s Lords of Shadows musí mít člověk, a odpusťte mi prosím teď ten výraz, koule. Takže já jsem se vydal do chýše dvou bývalých CZSK tag team championů, abych jim položil pár otázek. Pete, následuj mě.“

Stanley posunkem naznačil kameramanovi, že ho má následovat. Stanley těžce otevřel dveře do temného skladu. Dokonalá chýše pro samozvané Pány stínů. Pete se zaváhánímnásledoval svého kamaráda dovnitř. Chvíli bloudili, než se rozsvítila světla. Dempsey začal zuřivě lomcovat kamerou, hledajíce Dark Killera a Shadowa. Konečně se mu to podařilo, oba vystoupili ze stínů a postavily se před Stanleyem. Oba ho převyšovali aspoň o hlavu.
„Co tu chceš?“ Hlas Shadowa byl podrážděný, více, než obvykle.
„Eh, ehehe, já jsem Vám jen přišel položit několik otázek Slibuji, že to bude jen chvilka. Malinká chvilinečka.“ V ruce držel kelímek plný již studené kávy. Ruka se mu třásla, většina obsahu tedy už byla na podlaze.
Shadow pohlédl na Dark Killera. Ten mu pohled neopětoval, avšak ho zaregistroval.
„Dávám ti dvě minuty. Pak i s tvým kamarádem vypadnete.“ Dále se poznat, že to myslel vážně.
Stanley se Přibyle usmál a sykl na Petea, aby obě figury zabral pořádně. Přiložil si mikrofon k ústům.
„Jak se cítíte po své…po své prohře z minulého týdne? Nezdá se Vám, že klesá Vaše reputace?“ Vskutku odvážná otázka.
Odpověděl Shadow.
„Vždy se najde krev po trnité cestě. Naše prohra byla jen začátkem něčeho nového. Něčeho dokonalejšího.“
Stanley si utřel pot z čela, i když bylo ve skladišti tak pět stupňů celsia.
„Co tím…ehm, co tím jako myslíte?“
Hlas Dark Killer zaduněl prostorem.
„Že brzy už nebude téci naše krev, nýbrž našich nepřátel! Brzy naše ruce opět uchopí zlato, jen stačí ještě pár kroků, ještě pár malých schůdků…“
Stanley se snažil uklidnit. Měl čas ještě na jednu otázku.
„Takže vyzýváte tag tram divizi?“
Shadow se zasmál. Znělo to jako když umírá velryba.
„Vyzýváme? My, nikoho nevyzýváme, ubožáku, tahle válka už začala a trvá už dlouho.“

------------------
Stanley s námahou zavřel dveře do skladu, otočil se a Petea a těžce si oddechl.
„Tak to bysme měli za sebou. Natočils to vše- hele, kde mám kávu?!?

Krupy vs. SHAQ


„Dámy a pánové, následující zápas bude tradiční single match, ve kterém platí pouze jeden fall. Dovolte mi nyní představit oba účastníky tohoto zápasu.“ Už při Gibsonových posledních slovech začíná hrát hudba. Za tu dobu si již lidé dokázali zvyjnout komu patří..

La Raza od Kid Frosta pomalu přehlušuje bučící diváky a tvoří tak atmosféru kolem SHAQova příchodu do arény.Netrvá dlouho a tmu přeruší světlo z titantronu. Mexická vlajka zdobená ďáblem akorát umocňuje negativní pokřiky. To už se na rampě objevuje SHAQ, opět se tvářící jako pán světa. Provádí svůj obyčejný rituál, kdy svými pohyby za sebou vytváří s pomocí kouře vlajku Mexika. Vlajka za ním pomalu mizí, on se již vydal k ringu. Cestou po rampě jako obyčejně uráží pár diváků svými nadávkami, většinu z nich však ve španělštině, nedá se tedy říci, že by bylo někomu nějak zvlášť ublíženo. Vyskakuje na apron a za okamžik se ocitá v ringu. Prochází se ve čtverci, udělá několik kruhů, než se začne opírat o provazy, čekajíce na svého soupeře. A dnes to Diablo moc lehké mít nebude.

Příchod Krupyho od dob jeho očištění neměl být nikdy nijak grandiózní. Byl zvyklý, že to, co ho dělá pro soupeře tak hrůzostrašným, jsou jeho schopnosti v ringu. I když tu byli lidé, na které jeho styl boje moc nezapůsobil, dokázal vyhrát i v těch nejhorších situacích. S jeho současným chováním ale fanoušci nevěděli, jak reagovat, když vystoupil na rampu. Byl oblíben, neskutečně, ale zároveň v něm pěla neutišitelná chuť po hlavním CZSK titulu. A i když nefiguroval přímo v obraze, byl pořád považován za jednoho z nejlepších, co mohla CZSK nabídnout. A to právem. K ringu šel pomalým krokem, kendo stick na jeho rameni, jako meč bílého rytíře. Opřel ho o mantinel a vlezl do ringu, moc si nevšímaje natěšeného SHAQA. Díval se do sloupku, promýšlel svou taktiku. Až teprve při zazvonění zvonku se otočil a pohlédl svému soupeři do očí, s odhodláním.

Jimmy Freak: „Krupyho ambice se rozhodně nedají skrývat, ale ani SHAQŮV úkol stále trvá. Neslíbil snad, že jednou porazí všechny členy rosteru?“

Brian Nelson: „No to jsem zvědav, tedy. Krupy není žádný B-Reyo, který se jen tak vzdá, on ten titul opravdu chce. A kdo mu stojí v cestě..“

Jimmy Freak: „Hajinek je pro něj ale problém.“

Brian Nelson: „Hajinek je problém pro každého, Jimmy. Je docela dobrý wrestler a navíc má podporu. Podporu desítky mužů, literárně.“

Oba se chvilku prohlíží, oči ani jednoho z nich neváhají. První vykročí Krupy, odhodlán ukázat svému soupeři, že nehodlá čekat. Nabízí jednu ruku, ne ale na přátelský stisk, jeho postoj vykazuje nabídku Test of Strength. SHAQOVI toto rychle dochází a jejich dlaně se setkávají, za pár vteřin je tomu tak i s druhou rukou. Oba zaberou, ale větší sílu v prstech má očividně Krupy, ať se SHAQ snaží jak chce, nedokáže misky převážit ve svůj prospěch. Daří se mu sice dostat se z kleku do přijatelného stání, Highlander ale nepouští, ani to nevypadá, že by takový úmysl měl. SHAQ mid kickem překvapuje Krupyho a ten povoluje svůj stisk. Možnost pořádného uchopení teď má tedy mexický wrestler, hned toho využívá a Krupyho Irish Whipuje. Vypadá podrážděn, je totiž o něco vyšší a od pohledu i těžší než Krupy, pro něj bylo těch pár okamžiků hanbou. Chce Krupyho srazit Elbow Strikem, ten ale uhýbá a ocitá se zpět tváří tvář Diablovi. Chce ho srazit se Standing lariatem, SHAQ blokuje a hned je s Krupym v lock-upu. Překvapivě ho nabourává až k provazům, kde ho drží svým tělem. Vypadá to, že se pokusí o pořádný chop, sám rozhodčí začíná počítat, musí to tedy jít rychle. Na Krupyho hruď dopadá jeden pleskavý úder a hned potom měl být další, ten už ale jaksi nevyšel, Highlander totiž chytá SHAQOVU ruku a dostává mexického ďábla rychle do Hammerlocku. SHAQ jakoby se snažil dosáhnout za sebe na svého soupeře, sám si uvědomuje, že takhle to asi nepůjde. I přes Krupyho sílu se mu daří obrátit svou ruku do přirozené pozice, donutit do pustit, na to už nemá čas. Z těsné blízkosti je totiž Irish Whipován do Lariatu! Dopadá na zem, Krupy ho ale pořád drží, je tedy zase hned nedobrovolně na nohou. Protentokrát se ho Highlander pokusí k zemi dostat s Reverse STO, SHAQ se už z toho zásahu však vzpamatoval a Krupy je pushem odsunut . Jeho záda se znovu dotýkají provazů a je vymrštěn jimi zpět na původní pozici, SHAQ už se ale v tu chvíli dostal za jeho záda.Je chycen do Full Nelsonu, ví, že se mu SHAQ chystá dát pořádný otřes hlavy. Vy chvíli, kdy je ve vzduchu ale svírání mexikánce povoluje a Krupy tak má možnost uvolnit jednu svou ruku. Za setinku se to daří i s tou druhou, stále se ale drží SHAQOVY paže. Diablo, překvapen touto situací ztrácí své monumentum a jen lehce se skloní za Krupyho vahou. Už jen to stačí k tomu, aby se proletěl pomocí Krupyho Armdragu. Udeřil se do strany, podařilo se mu ovšem „přistát na všech čtyřech“, čili v pozici, kdy je vidět, že se nestalo nic vážného. Krupy proti němu vybíhá, mexický wrestler se ale zvedá dost rychle, aby Krupymu uhnul a ještě rozbolel jeho záda Backbreakerem. Krupy okamžitě dopadá na zem, jedna ruka za zády, aby ten dopad ještě nějak neuškodil jeho formě. Snažil se záda držet od země, SHAQ ale ještě několikrát surově kopl do jeho ramene, chce ho na zemi udržet o trochu déle. Rozdýchá se a pohledné do napjaté arény, jen aby si zkontroloval stav. Poté Krupyho obrací na břicho, zvedá jeho horní polovinu těla a opírá Highlanderovy paže o svá kolena. Chytá svého soupeře kolem krku a pořádně ho protahuje, Camel Clutch! S držením hlavy v takové nepřirozené pozici nemá Krupy skoro možnost ani zakřičet, bojovat, to se mu ale chce. I se sto patnácti kilovou zátěží se pomalu, velmi pomalu blíží k provazům, je povzbuzován skupinkou fanoušků, co jsou stále pevně na jeho straně. Konečky jeho prstů se dotknou provazu, jakoby ho lehce pošimraly, SHAQ se ho však snaží odtáhnout dál. Highlander tuší v jaké je situaci a tak se ze všech sil natáhne a jako kdyby jen díky štěstí se mu podaří chňapnout po provazu. SHAQ pouští až po chvilce, kdy rozhodčí napočítá do čtyř a odfrkne si. Tahá Krupyho za vlasy na nohy, Krupy se při tom drží provazů, taková jeho podpora. Otáčí se a pociťuje ruku kolem krku. Diablo ho chytá na svůj Shaqbreaker! Když ale Krupyho zvedá, Highlander provádí něco překvapivého: zvedá své koleno a SHAQ tak dostává přímo do čelisti!Málem se hroutí zemi, povoluje ale tak, že Krupy dopadá na nohy! Přistupuje k jednomu z rohů a když se SHAQ zvedá, udeřuje HighDriver! Nejde ale hned pro pin, opět poklidně čeká, až se SHAQ vzpamatuje a provádí s ním svůj nový finisher, Spinning reverse STO, alias také Hard Times! Tentokrát už pin! 1..2..3!

Winner: Krupy

Highlander po celkově vyrovnaném boji vyšel jako vítěz a to zaslouženě. Opatrně vylézá z ringu a bez jakéhokoliv oslavování zalézá se svým kendo stickem do zákulisí.

----------------------------------

Těžce oddechoval. Tohle nakonec bylo těžší, než očekával. Zastavil se, aby několikrát těžce oddechnul. Tohle jistě Maxwellovi ukáže, že je hoden CZSK titulu, že je hoden být zpět na vrcho- cítil to. Cítil, že ho někdo pozoruje.
„Čaues, Krupy! Hája ti posílá vzkaz!“
Otočil se a jen sotva uhnul. Baseballová pálka se roztříštila o stěnu. Možná by ho v tu chvíli i přes svou vyčerpanost zvládl. Ale bylo jich tam spoustu. Přelétl po nich jen zrakem a napočítal jich minimálně osm. Osm ozbrojených magorů.
Když ho napadl druhý, tlustší, musel kopnout. Špička boty zmizela v jeho sádle, když ale punkáč zapištěl, pocítil Krupy triumf. Vydal se na útěk. Jeden po něm hodil řetěz. Slyšel jen, jak dopadl na zem, nedoletěl asi daleko. Když znaveně utíkal do schodů, jeden ho chytil kolem kru. Elbowem mu vyrazil dva zuby a shodil ho na jeho kumpány. Slyšel jejich nadávky a výjeky, neměl ale chuť je zkoumat. Arien byl bůhvíkde, nebyl jeho stín. Zmizel ve své šatně.

-------------
Arien vybil i poslednímu punkáčovi několik zubů a pustil ho na zem. Jen se usmál a vyšel poklidně do schodů.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:33 pm

Část 3.

Leonardo/JUDr. Mattitude segment


Nacházíme se u dveří s jmenovkou JUDr. Mattitude. Všem je jasné, že tyto dveře vedou do kanceláře JUDr. Mattituda. Najednou na ně jakási ruka zaklepe. Jde o ruku Leonarda. Po chvíli se otvírají dveře, JUDr. Mattitude doslova vtáhne Leonarda do kanceláře.

JUDr. Mattitude: "Zavírej dveře, nesmí nás nikdo slyšet."

Leonardo: "O co jde příteli?"

JUDr. Mattitude: "Chci stebou mluvit o velmi důležité situaci."

Leonardo: "Povídej." Vytáhne Leonardo z kapsy jablko a začne jej leštit.

JUDr. Mattitude: "Zaslechl jsem něco říkat Rufuse Maxwella, šlo o jeho plán. Prý se chystá utvořit nějakou alianci, která by měla vést boj s námi!"

Leonardo se zrovna zakousl do jablka, ale šokem sousto vyplivl.

JUDr. Mattitude: "Co to sakra děláš? Tohle není koberec pro lemouny!"

Leonardo: "Nech to být, The Jobber to vyčistí, stejně nemá co dělat. Říkáš alianci, ano? No, tak tohle už začíná být zajimavé. Nejen, že špatně bookuje, on bude mít ještě hovězí nápady ve válce s námi."

JUDr. Mattitude: "Co budeme dělat? Odsoudíme ho?"

Leonardo: "Víš co? Dnes večer máš mít údajně main event. Ale já už za tebe našel vhodnou náhradu."

JUDr. Mattitude: "Náhradu? Já jsem nenahraditelný."

Leonardo: "No tak dobrá, někdo, kdo by si mohl podat Rigginse místo tebe. Nemusíš se namáhat."

JUDr. Mattitude: "Dobře, to už je lepší."

Leonardo: "Jeho jméno je Jürgen Heidegger. Jde o zastánce pravice. V ringu velmi dobrý taktik, takže dokáže Rigginsovo pokusy snadno zahladit."

JUDr. Mattitude: "To zní dobře. Kde si k němu přišel?"

Leonardo: "To víš, když zataháš za patřičné nitky, sehnat se dá kdokoliv a cokoliv."

JUDr. Mattitude: "Dobrá. Vyřiď mu, že je Riggins anarchista!"

Leonardo: "Haha, to je dobrý nápad, vzkážu mu to. Ještě se s ním uvidím před zápasem. Takže ty se teď nemusíš soustředit na zápas, ale vymysli pro nás plán, jak teda bojovat s Rufusovo blbým nápadem."

JUDr. Mattitude: "Jasně, to je maličkost. Mám přece mozek."

Leonardo: "To bych řekl. Tak se zatím měj."

Hajinek promo


Punková hudba zní arénou, všichni diváci bučí, sem tam přilétají na entrance rampu i nějaké ty kelímky a další odpadky! To vše znamená jediné. Na cestě do ringu je nekorunovaný král punku CZSK, Hajinek. V poklidu dojde až do ringu. Zde si vyžádá mikrofon a spustí.

„Dámy a pánové, povstaňte a uvítejte krále punku!“on ví, že to lidem vadí a už to říká jenom proto, aby je naštval.
„Tak počkejte, zase to s tím potleskem nepřehánějte nebo se budu červenat.“povídá dál a vyloženě si užívá heat od fanoušků.
„Ale dost už o mě. Všichni už vědí jak jsem skvělej a super a nejlepší. Ale já tu jsem, abych vyzvedl super vlastnosti někoho jiného! Někoho u kterého se to objevilo až teď.“Hajinkovi se povedlo utišit lidi a ti poslouchají o kom, že to mluví.
„Mluvím o někom, kdo už snad za tu existenci CZSK musí mít nějakou krizi osobnosti. Nikdo jinej se snad tolikrát nezměnil. No hrůza. Ale co je zajímavější, je až to co se děje až teď. Velkej superhrdina Krupy, porazil Israhu, dlouhej plášť. No už mu chyběli akorát slipy přes kalhoty. Jasnej Superman. Potkat vystrašenou babičku, že jí vylezla kočka na strom a nechce slézt, tak by jí bez mrknutí sundal. Já bych jí taky sundal, ale lahváčem.“diváci začínají chápat kam směřuje Hajinek.
„Ale teď co se z Krupyho stalo. Ufňukaný, neustále ubližovaný dítě. Heh. A to stačilo pár prohraných zápasů. Je až neuvěřitelný jak brečí. To člověk od něj nic jinýho neslyší: Já jsem vedl partu temnejch gayů, která byla ta nejvíc gayovatá v celý CZSK historii. Já byl dvakrát nejhorší šampión CZSK, já byl omylem HC šampión, já jsem ten co porazil v sado-masu Israhu, já jsem ten co…bla bla bla…“předvádí Hajinek svojí imitaci Krupyho a najdou si i tací v publiku, kteří tleskají jeho představení.
„..mě si nikdo neváží, já bych měl bejt šampión do konce mýho života, já jsem nejlepší, všichni jsou hovna, ale stejně na mě všichni kašlou….ach jo….bůůů…frk frk…mááámíííí…oni jsou na mě zlýýýý….“pokračuje Hajinek a předvádí brečícího Krupyho.
„Ale dost už srandy. Dřív…dřív jsi mě sral, bych se z toho tvýho chování poblil. Ale teď, teď mě snad sereš ještě víc! To není ani možný. Ty prohraješ jeden zápas a už si stěžuješ u někoho, výmluvy, výmluvy, výmluvy. Opravdu za tvoje prohry nemůže rozhodčí, vzduch v aréně, či cokoliv jinýho. Opravdu se těším až se spolu setkáme a já ti budu moct už asi po sté nakopat koule. Jo a hlavně si nezapomeň zase přitáhnout toho svýho teplýho upíra. Ten mě vždycky pobaví.“směje se Hajinek neuvěřitelně nepříjemným smíchem.
„No, to bude asi všechno ode mě. Pusťte mi hudbu a vy sluhové, povstaňte, neboť král odchází!“ odchází Hajinek a jako na přání si poslední větou řekne o heat od fanoušků.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:36 pm

Část 4.

Weapon Six-men tag match: Texas Venom/Cerberus/Mike Mallory vs. Nate Hammer/Gary the Gargantuan/Shaggz - 1. část



„A je tu speciální zápas dnešního večera. Zápas, ve kterém je každému ze šesti účastníku povoleno si přinést zbraň podle svého výběru.“vysvětluje Nelson.
„A to bude velice zajímavé. Jelikož je to six-men tag match, tak máme šest účastníků, to je šest zbraní. Nevím jak ty, ale už se nemohu dočkat až uvidím, co si kdo přinese.“ klepe se nedočkavostí a zvědavostí Freak.
„Tak to já se více těším na to, jak budou vypadat spolupráce v těchto poslepovaných týmech a jak dopadnou různé konfrontace znepřátelených účastníků. Takový Venom s Hammerem mají šanci se po delší době potkat na v ringu.“říká Nelson.
„To máš samozřejmě pravdu. Nesmíme zapomenout ani na Garyho the Gargantuana, který se nejspíše v zápase setká s jedním svým vyzyvatelem na jeho IC titul, Cerberusem. A setkání Malloryho se Shaggzem bude o to zajímavější, že jsme teď dostali zprávu do mikrofonu, že Psychopathic Rydaz dostali od Maxwella výslovný zákaz míchat se do takového zápasu, jaký nás čeká.“komentuje Freak.
„Teď jde o to jestli poslechnou.“povzdechne si Nelson.
„Uvidíme.“přidává se Freak.

To už ovšem zní theme právě současného Hardcore šampióna Shaggze! Ten skutečně přichází bez svých „bodyguardů“. Ale vypadá, že mu to vůbec nějak nevadí. Tenhle zápas bude mít prvky hardcore a to je přesně to co on rád. S úsměvem na jeho pomalované tváři si to vykračuje do ringu. V ruce drží zbraň jeho výběru a tou je 2x4 omotaná ničím jiným než barbwirem!

„Tak to se dalo čekat! U někoho jako je Shaggz!“komentuje zbraň Nelson.
„A co si teprve přinese Hammer?“podivuje se Freak.

To už se odpaluje trojité pyro, pod titantronem se objevuje ohromná postava Intercity šampióna Garyho the Gargantuana! Ten si jako už tradičně zakřičí, odpálí se ohromné pyro, Gary se ohýbá a ze země zvedá svojí zbraň a už si to míří přímo do ringu.

„Vidíš to? Je to, to co myslím, že to je?“nechápe Nelson.
„Je to tak!“začne se smát Freak.
„Tak Gary si přinesl gril! Typický kotlíkový gril na uhlí s víkem!“směje se Nelson.
„Jemu asi nikdo neřekl, že tohle nebude žádnej cook-out nebo barbecue.“vtipkuje Freak.

Gary vlézá do ringu, okem projede po Shaggzovi, který se spolu s komentátory směje Garyho grilu, ale stačilo když Gary mocně zařval a Shaggz se rychle dosmál. Přece jenom dostat po hlavě grilem bude asi nepříjemné a tak nakonec Shaggz Garyho za výběr pochválil. Teď už chybí jenom poslední člen tohoto týmu a tím je Nate Hammer! Ten rovnou vychází ze zákulisí a bez žádného rozmyšlení si to kráčí do ringu. Od diváků schytává tak ohromný heat, že ani jeho entrance theme není slyšet! Hammer má v ruce zbraň, kterou nejspíš našel někde na skládce. Jsou staré hrábě!

„Hrábě? No jo no, Hammer.“komentuje Freak.
„Ale jaké hrábě, násada je zčásti ulomená, zuby jsou tak ze třetiny vylámané. Zajímavý výběr!“popisuje Nelson.

A teď už jejich soupeři. První je na cestě Mike Mallory. Ten se snaží po rozpadu Poroty znovu nastartovat svojí dříve veleúspěšnou single-kariéru. A jako zbraň, pomocí které na sebe bude chtít upozornit v tomhle našlápnutém zápase je stůl. Mallory stůl opírá o apron a raději ještě chvíli počká mimo ring. Jelikož vlézt dovnitř sám, když v ringu stojí Hammer s hráběmi, Gary s grilem a Shaggze s barbwire 2x4, je dosti odvážné. Už přichází jeho tag partner. A je to Cerberus. Ten přichází se svojí zvolenou zbraní a tou jsou typické wrestlingové štafle. Opírá je vedle Malloryho žebříku. Pokyne na Malloryho a společně vklouzávají do ringu. Jenom co se postaví, tak už čelí útoku jejich dnešních soupeřů. Cerberus ihned schytává ránu dřevěným koncem od Hammera a jeho zbraně. Prohne se a už schytává druhou do hlavy, ta rána ho pošle až do provazů. Odkud ho Hammer irish whipuje a nastavuje hrábě jejich kovovým koncem dopředu a sráží jimi rozběhnutého Cerberuse! To Mallory byl o něco úspěšnější a naštěstí se mu povedlo uhnout ráně od barbwire 2x4 do obličeje. Rychlým úderem loktem se mu povedlo na chvíli omráčit Shaggze, ale když se na něj chtěl pomocí provazů rozeběhnout, tak narazil na Garyho. Doslova narazil, jelikož Garyho ho v běhu zastavil full body blockem! To už se rozeznívá theme hlavního šampióna CZSK a tím je Texas Venom. Nečeká ani chvíli a běží na pomoc svým tag team parťákům. Při vklouzávání do ringu upustí na kraji ringu svůj CZSK titul a svojí zbraň, kterou si přinesl a tou je tradiční židle.

„Vypadá to, že tým Venom, Cerberus a Mallory se snad dohodnuli a mají sebou zbraně charakteristické pro TLC zápas.“všímá si Nelson.

Venom poté co se dostává do ringu, tak ihned probíhá pod Shaggzovou clothesline, odráží se od provazů a sráží Shaggze shoulder blockem, jenom co se otočí, tak už se musí sehnout ohromným ale trošku těžkopádným úderům od Garyho. Venom volí pro něj nečekanou strategii a kope Garyho přímo na koleno. Po druhém kopnutí Gary padá na toto koleno a Venom má tak šanci na european uppercut, který trochu zacloumá s Garym. Venom měl v úmyslu pokračovat, ale v tom si všímá jak Hammer klečí na Cerberusem a násadou tlačí na krk nebohého Cerberuse. Venom se okamžitě rozebíhá a sestřeluje Hammera. Ten se ihned staví na nohy, zahazuje svoje hrábě a naznačuje Venomovi, že on je připraven, takže se může začít. Oba stojí proti sobě, připraveni bojovat a diváci jsou na nohách. Oba dva se po centimetrech přibližují k sobě. Venom to vypadá, že vystartuje první a tak už to tak je, kdyby ovšem zezadu nepřidupal Gary a tvrdým headbuttem do zátylku Venoma celou situaci nepokazil. Venom se jenom zakymácí směrem k Hammerovi a ten ho belly-to-belly overhead release suplexem dodělává. PRÁSK!!..ozve se, když se rozmáchne Shaggz svojí barbwire hračičkou, klečící Mallory nestihnul udělat nic jiného než si před sebe předstrčit Venomovu židli a tak sice zabránil setkání ostnatého drátu se svým obličejem, ale náraz přesto ucítil a to zprostředkovaně skrze židli. Mallory se skácel k zemi a Shaggz ho jako nějaký odpad vykopává z ringu. To Cerberus se z ringu docela proletěl a to když ho Gary vyzvednul do gorilla pressu a vyhodil ho přes vrchní provaz! V ringu tak zůstal akorát Texas Venom a Hammer s Garym a Shaggzem. Hammer naznačuje, že on zůstane v ringu a ostatní ať jdou na apron. Protože to je to o co už nějakou dobu prosí rozhodčí. Zápas je nadepsán jako tag match a tak se mu nelze divit. Hammer postává u Venoma, který klečí na všech čtyřech rozdýchává Garyho headbutt a Nateův suplex. Hammer k němu poklekne a chytá ho do headlocku. Jak to takhle vypadá, tak do dosti těsného a hrubého headlocku. Podle výrazu na Venomově tváři to vypadá, že se mu moc kyslíku nedostává. Venom se snaží postavit na nohy odkud by se mohl eventuálně dostat z tohoto holdu, ale Hammer ho předběhne, rychle z tohoto holdu přechází do Requiem for a Dream, tedy do straight jacket DDT. Hammer si stoupne nad ležícího Venoma, pohlédne na něj a už si nad něj kleká a začíná ho ládovat jedním úderem za druhým. Až ho musí rozhodčí zastavit, jelikož sice to je zápas se zbraněmi, ale není to úplně hardcore a tak některé věci nejsou povoleny. Hammer chytá Venoma za vlasy a staví ho na nohy. V jeho rohu na něj pokřikuje jak Gary tak Shaggz, oba dva chtějí mít šanci se předvést na hlavním šampiónovi. Ale Hammer tag v žádném případě nemá v úmyslu, alespoň tedy teď ne. Za vlasy dotáhne Venoma až do rohu, kde mu párkrát flákne hlavou o turnbuckle. Nyní ho pevně chytá za ruku a táhlým silovým irish whipem s ním tříská o protější roh!

„Neuvěřitelný irish whip! Krásná ukázka Hammerovi síly a výbušnosti!“chválí Nelson.

Venom se o roh narazil hrudníkem a jenom se od něj odrazil jako míček od zdi. Drží se za hrudník a to už zezadu přibíhá Hammer s Northern lariatem do zátylku. Hammer se opět arogantně postaví nad ležícího Venoma a jenom zakroutí hlavou a jde skoro zklamaně tagnout Garyho. Ten poté co přeleze provazy, tak využívá Venomovi pozice ležícího střelce a skáče mu leg dropem po takovém rozběhu-nerozběhu na hlavu a oblast krku. Když se dostane zpátky na nohy, tak staví Venoma, drží ho za hlavu a dává mu tři rychlé headbutty za sebou. Venom by si nejradši zase lehnul, ale Gary ho ještě chvíli přidrží na nohu, za ruku si ho přitáhne směrem k sobě a short range clotheslinem ho až teď posílá na zem. Když ho tam tak vidí ležet na zádech, tak mu to jinak nedá. Dokolíbá se směrem k provazům, od těch se odrazí, těžkopádně se rozeběhne, skáče do vzduchu a splashuje Venoma! Cover: 1..2.kick-out!

„Venom i přesto čím si už prošel, tak se nevzdává a drží. Jak Cerberus, tak i Mallory už jsou na apronu a povzbuzují jak o života, ale potom zákeřném headbuttu do zátylku hned na začátku zápasu to jde s Venomem od desíti k pěti.“komentuje Nelson.

Gary vyslyší volání Shaggze a dává tak šanci i třetímu z týmu, aby se pokusil utahat Venoma co nejvíce. Shaggz ještě asi zatrpklý ze minulého jeho setkání s Venom, kdy ho Venom porazil v hardcore zápase, tak se okamžitě vrhá na ležícího Venoma a střídavě ho mlátí hlava nehlava a škrtí! Rozhodčí Shaggze odtahuje a jasně mu vysvětluje, že tohle dnes nemůže, že přinesené zbraně ano, ale tohle ne. A tak vlastně vnukne Shaggzovi nápad. Ten si okamžitě sbírá ze země svojí barbwire 2x4 a už přemýšlí jak Venomovi zpříjemní život. A co by se moc rozmýšlel, pokládá svojí zbraň na zem. Zvedá Venoma a scoop slamem ho posílá přímo na ostnatým drátem vyzdobenou 2x4! Venom se okamžitě bolestí prohne v zádech a okamžitě se odsune dál od této zbraně. Shaggz už vypadá z části spokojeně, ale zatím ne úplně. Sbírá ze země židli, kterou si přinesl právě Venom. Přetáčí Venoma na břicho a pokládá mu židli na jeho zátylek. Springbordem se dostává do výšky a loktem dopadá na židli, pod kterou je Venom!

„To už je několikátý tvrdý úder na zadní část Venomovi hlavy.“všímá si Freak.
„Však se také podívej jak je na tom Venom špatně. A jen tak se mu postavit také nepůjde. Bude mít trochu problémy s koordinací.“vysvětluje Nelson.

Shaggz dokončuje celé kolo, tím že taguje zpět do ringu Hammera. Ten se sadistickým zvrhlým úsměvem na rtech přichází k ležícímu Venomovi. Chytá Venoma za vlasy, tahá ho zpět na nohy, něco mu řekne do ucha a už si ho vysazuje na ramena, jenom aby ho poté mohl pomocí TKO tvrdě poslat k zemi. Hammer se zvedne na nohy a pošle do obecenstva svůj široký úsměv a diváci ho zato odměňují velkým heatem. Hammer si asi teď v hlavě usmyslel, že použije stůl, který si přinesl Mallory. Jenomže jelikož je stůl i Cerberusovi štafle položeny blízko rohu, kde stojí Mallory i Cerberus, tak se Hammerovi do cesty postavil právě Mallory a rázně mu ukazuje, že ho tu zbraň použít nenechá. Hammerovi s úst vyjdou nějakou tvrdší urážky, která nejspíš pochytil z úst mistra urážek Vica Erga, a Mallory ho za to odmění popostrčením. Hammer se podívá na Malloryho a tvrdým bitch slapem odměňuje Malloryho za drzost do něj strkat. Mallory nečeká ani sekundu a prolézá mezi horním a prostředním provazem do ringu. Stojí teď hodně nablízko k Hammerovi. Rozhodčí se snaží poslat Malloryho zpět na apron, ale Mike ho ani neposlouchá. Situaci, která se nejspíš za chvíli změní v brawl si prohlíží i Shaggz a v podstatě ihned co do ringu vlezl Mallory, tak i on leze do ringu. Jelikož na Malloryho si také dělá zálusk a rád by dostal tu příležitost vrátit mu pár věcí. Hammer přidává další facku a to už správně nastartovalo Malloryho, ten nečeká a vystartuje pravačkou a za ní hned druhou rychlou pravačkou. Teď jeden middle kick, backhand chop, slap, slap a celou tuto super rychlou kombinaci zakončuje clotheslinem! To už ovšem směrem k Mallorymu běží Shaggz, ale přes provazy se slingshotnul do ringu Cerberus a corkscrew dropkickem sráží rozeběhnutého Shaggze. Shaggz se rychle zvedá, ale jenom, aby akorát naběhnul do mule kicku od Cerberuse. Cerberus se rozebíhá o provazy, za běhu vyskakuje zvedajícímu se Shaggzovi na ramena a provádí hurricanranu! Jenomže, když se zvednul na nohy, tak ho trefilo něco velikého, kovového a černého. To byl Gary, který za nohy chytnul do rukou gril a přes provazy s ním přetáhnul Cerberuse přes obličej!

„Tak teď už chápu proč si Gary vzal gril! Právě s ním ugriloval Cerberuse!“ směje se Freak.

Mallory mezitím pokračoval v útoku na Hammera, který si o to řekl urážkami a fackami. A Mallory je nyní k nezastavení. Po své předchozí strike kombinaci irish whipoval Hammera do rohu ringu, tam na něj vlétnul s corner clothesline, poté ho vytáhnul z rohu a double underhook DDT ho poslal k zemi. To už se ovšem objevil Gary a jeho gril. Rozmáchnul se, ale Mallory se sehnul, Gary se po netrefení s těžkým grilem v ruce protočil kolem dokola a Mallory tak dostal tu vteřinu, kterou potřeboval na sebrání Shaggzovi zbraně ze země a trefuje obra Garyho ostnatým 2x4 přímo mezi oči. S Garym to jenom zamává a tak mu Mallory dává ještě jednou, ale tentokrát do břicha. Gary se sklání a schytává tvrdý european uppercut, po kterém už přichází front dropkick od Malloryho a obr je konečně na zemi. Jenomže poté se už objevil Shaggz s Hammerovými hráběmi v ruce a trefuje Malloryho do břicha. Shaggz se opět rozmachuje, ale Mallorymu se podařilo se uhnout. Na chvilku dezorientovaného Shaggze vyzvednout na svá ramena a provádí Worship to Anarchy! Jenomže než stihne zkusit cover, tak je tu Copkillin’ Murder!! Mallory se protáčí ve vzduchu a dopadá bezvládně na zem. Hammer ovšem na cover nejde, jelikož na nohy už se stavěl i Cerberus a rozeběhnul se Hammera. Ten ovšem velice pohotově provádí flapjack a ihned european uppercut! Cerberus dopadne na zem na obě kolena, Hammer ho okamžitě nabírá do firemans carry a provádí emerald frosion, tedy další svůj finisher Do it or die tryin’! Jenomže Hammer jako by nechtěl ani vyhrát tak, že odpinuje Malloryho nebo Cerberuse. On chce Texase Venoma a tak ho teď hledá. Jenže ten leží mimo ring, když se tam nějak záhadně dostal. A tak si jde pro něj. V tom se ale probouzí Gary. Koukne se po ringu a vidí ležet Cerberuse, kterého by rád zničil. Všimne si opřených štaflí a stolu opřených o bok ringu. A tak se natáhne přes provazy a oboje zatáhnul do ringu. Stůl rozloží tak ve prostřed ringu a štafle ihned vedle. Zvedá Cerberuse, přidává mu dva headbutty a pokládá ho na stůl. Mezitím si mimo ring našel Hammer Venoma. Ten se pokoušel se dostat na nohy pomocí hrazení. Když ho Hammer viděl, tak se rozeběhnul na Venoma a chtěl ho nejspíše hip attackem přimáčknout na hrazení, ale Venom zareagoval rychleji než Hammer tušil a ten tak neletěl bokem do tvrdého hrazení! Hammer se drží za bok, ale i tak se snaží udeřit Venoma, ten to ale countruje do shoulder jawbreakeru! Hammera v pádu zastavilo právě to hrazení, na které dopadl zády a zůstal na něm viset. Venom ho vezme za hlavu a několikrát mu s ní třískne o tvrdé hrazení, Hammer se motá, ale Venom nemá dost. Stále drží Hammera a posílá ho čelem proti tvrdému ringpostu! Hammer do něj čelem naráží a odráží se zase zpět k Venomovi. Ten to vše ještě jednou zopakoval a to už se Hammer málem neudržel na nohách, ale stejně se dostal ještě jednou k Venomovi do rukou a ten ho nyní do tohoto ringpostu tvrdě irish whipuje!! Hammer se o něj rozfláká a padá nehybně k zemi a na čele se mu objevuje krvavá stopa. To si ale už Venom všímá Garyho, který tak nejistě a pomalu příčku po příčce vylézá na štafle!

„Neříkej mi, že Gary má v úmyslu Gargantuan Splash ze štaflí na Cerberuse, který leží na stole?“nechápe Freak.
„Vypadá to tak!“odpovídá Nelson.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:38 pm

Část 5.

Weapon Six-men tag match: Texas Venom/Cerberus/Mike Mallory vs. Nate Hammer/Gary the Gargantuan/Shaggz - 2. část


Když už je Gary docela vysoko, tak se do ringu dostává Texas Venom, rychle přibíhá k Cerberusovi a sestrčí ho ze stolu. Gary si toho všimne a začne znova slézat dolu, ale jde mu to dost pomalu. Texas Venom se chytá štaflí a snaží se je převrátit, jenomže to moc nejde, jelikož Gary není žádná lehká váha, ale v tom se štaflí chytá i Cerberus a společně s Venomem převracejí štafle, ze kterých Gary padá přímo mimo ring!!! Dopad to byl dost tvrdý a hlučný!! Gary se naštěstí tak nějak v bolestech vrtí na zemi, tak alespoň je jistota, že žije. Jenomže co to dělá Cerberus? Vylézá na roh ringu a ukazuje na Garyho! Diváci začnou ještě víc povzbuzovat, Cerberus se odráží a skáče The K.O. Express na Garyho!!!

„Co?? Diving headbutt ven z ringu na tvrdou zem!!!“křičí Freak!!
„Rychle sleduj co dělá Shaggz!!“upozorňuje svého kolegu Nelson.

Shaggz využil toho, že Cerberus a Venom měli plné ruce práce s Garym. Vzal si do parády Malloryho, pár údery ho srovnal, sám si vylezl v rohu ringu na druhý provaz, přitahuje si Malloryho k sobě, vyzvedá ho na svá ramena a provádí, krátce poté co Cerberus dodělal Garyho, Sugar Bomb s Mallorym na stůl ve prostřed ringu!!! Rána otřásla celým ringem a tak se Venom otáčí a zjišťuje co se vlastně stalo. Okamžitě zvedá trochu otřeseného Shaggze a provádí mu Venom Stunner!! Venom bere Malloryho a přetáčí ho na zrušeného Shaggze. A sám kontroluje především Hammera, aby nezasáhnul. 1..2...3!! Konec zápasu!!

Winners: Texas Venom/Cerberus/Mike Mallory

„Tak Venom nakonec převážil vítězství na stranu svého týmu, ale to stále není konec dnešního večera, některé události jsou teprve před námi. Nyní se odpoví na otázku, zda dnes bude main eventem skutečně Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude.“ Dopověděl Brian Nelson.


Leonardo/Rufus Maxwell/CZSK roster segment


"Pánové, uklidňete se." Povídá Leonardo.

Nacházíme se v jedné z větších mítností v CZSK, kde je téměr celý roster a ve předu Leonardo s generálním manažerem CZSK, Rufusem Maxwellem a dvěmi točícími koly.

"Uklidněte se, hned vám vysvětlím, o co jde." Říká Leonardo.

"Co nám má tenhle vysvětlovat?" Říká do davu havlajs.

Poté se ale všichni uklidní.

"Děkuji. Už někdy někdo z vás nebyl spokojen s bookingem?"

"No to bych sakra řekl!" Vykřikl Goja, který má na čele náplast z minulé show.

Leonardo pokračuje:

"Jsem tu, abych vám dokázal, že tohle točící kolo umí lépe bookovat než tady pan Maxwell."

Maxwell se pouze zasměje a bere tuto větu za směšnou.

"Jen vám vysvětlím, o co jde. Koho toto kolo vylosuje, střetne se příští týden v zápase. Kdokoliv, s kýmkoliv a v jakémkoliv zápase. Pokud jako první padne tag team, půjde o tag team match. Po výběru wrestlerů bude vysolován zápas, takže začínáme."

Roztočí Leonardo kolo. Vypadá to, že skončí na jméně SHAQ, ale nakonec padlo jméno tag teamu The Alter Duo, tudíž je jasné, že jde o tag team match. Na řade je vylosování jejich soupeřů. Leonardo opět zatočí kolem. Po chvíli točení padne jméno nováčka v CZSK, Martyho McStreeze. Poté opět Leonardo zatočí kolem. Vypadá to na jméno Gary the Gargantuan, ale ne, velmi těsně se ručička otočí na Motnu. Marty McStreez se raduje, ale Motna se chytá za hlavu, jelikož si vůbec nepřál s títmo wrestlerem nadále vystupovat.

Jimmy Freak: "Náhoda je opravdu blbec."

Brian Nelson: "Velmi velká náhoda, toto bych opravdu nečekal."

Nyní zbývá vylosovat typ zápasu. Proto Leonardo roztočí druhé kolo. Na něm je opravdu široký výběr zápasů, ale nakonec padne Dog Collar Match.

Leonardo: "Dog Collar Match? No, tento zápas je spíše dělán pro single zápasy. Proto ho lehce upravím. Tag team partneři budou mít svázané ruce s půjde o tornado tag team match. Tak.. a je to. Vidíte? Jeden z nejdominantnějších tag teamů v historii CZSK proti dvojici, která vůbec nechce být spolu. To lidi zajímá mnohem víc, než to, jestli prohraje Goja po finisheru Magnuma, či Martze, pane Maxwelli. Vám děkuji za pozornost a nashledanou."

Leonardo odchází, CZSK roster se také rozchází. Rufus Maxwell naštvaně hledí na odcházejícího Leonarda a nevěřícně kýve hlavou.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 29, 2008 10:43 pm

Část 6.

No DQ, No Outside Interference Match: JUDr.Mattitude vs Ari Riggins

"You've got yourself a deal!", zazní z reproduktorů a aréna začne vřít. Jedinečný Dealmaker, oblíbený a uznávaný Ari Riggins, stoje na entrance stagi, už zdraví své nesčetné příznivce. Zápas, který ho očekává, určitě nebude procházka růžovým sadem, ale Ari se na něj těší, lze mu to vyčíst z obličeje. Když Rufus Maxwell zápas minulý čtvrtek ohlásil, začalo Ariho svrbět v pěstech...jako by už se nemohly dočkat toho, až se obtisknou do buclaté tváře JUDr.Mattitudea.
"Riggins dnes vypadá velice dobře, dávám mu velké šance, že dnes Mattitudea porazí.", komentuje Dealmakerův stav Brian Nelson.
"Ještě neříkej hop...pořád ještě úplně přesně nevíme, co bude ono zmiňované překvapení ze strany Chazabriela. Třeba se nakonec žádný zápas ani konat nebude...", reaguje Freak.
Riggins stojí uprostřed ringu a ještě si vychutnává hlasité ovace z publika. Jako by si ani nepřipouštěl, že by dnešek měl dopadnout jinak, než dle jeho představ...
Martyho Gibsona utne jiný, stejně familiární, ovšem mnohonásobně protivnější hlas, ozývající se z titantronu: "Ne tak rychle, pane Gibsone."
Z obří obrazovky se drze usmívá Leonardo Chazabriel, v ruce nakousnuté červené jablko. Po jeho pravici se snad ještě provokativnějí pochechtává Mattitude, nalevo stojí s trochu nezúčastněným výrazem v obličeji Gary the Gargantuan.
"Co to má znamenat?!", zařve Riggins dost hlasitě na to, aby jej bylo slyšet i bez mikrofonu.
"Inu, slíbil jsem na dnešní main event překvapení...a přesně to také hodlám dodržet, drahý Ari. Chceš zápasit - zápasit budeš, na tom se nic nezmění. Stejně jako se nic nebude měnit na pravidlech nadcházejícího zápasu...udělal jsem jen jednu kosmetickou úpravu, co se týká tvého dnešního soupeře."
Slova se chopí JUDr.Mattitude: "Na začátku dnešní show jsem byl v zákulisí hrubě a zbaběle napaden dvojicí Jedovatá Kobra - WidowMaker. Tito dva nevychovanci mi způsobili bolestivou zhmožděninu prostředníčku na pravé ruce, tudíž jsem zcela neschopen zápasit."
Freak: "Vždyť lže, jako když tiskne! Ti dva mu nic neudělal, všechno si to vymyslel!"
Leonardo: "Ne, nemusíš mít strach, Ari. Mattitude se ze svého zranění brzy dostane. Ale dnes místo něj bude zápasit někdo jiný. Dámy a pánové, seznamte se s mou nejnovější posilou CZSK rosteru. 'The German Bonebreaker' Jürgen Heidegger!"
Úvodní tóny písně Augen Auf od Oomph znějí setmělou arénou, jen dva postranní reflektory svítí na entrance stage. Heidegger pomalu a autoritativně nakráčí na entrance stage, německou vlajku na ramenou. Rozbalí vlajku a ukáže ji divákům, což je umocněno jiskřičkovými ohňostroji po stranách rampy. Od pohledu nesympatický člověk, s tvrdým německým obličejem, holou lebkou a zavilým výrazem ve tváři. Není to žádný obr, Ari ho dokonce o několik čísel převyšuje...ale přesto Heidegger budí respekt. Je sebejistý, věří si - a asi k tomu má důvod. Publikum na něj hlasitě bučí, zčásti kvůli jeho původu, zčásti kvůli tomu, s kým se spřáhl. Ale on to neřeší, jen si očima, zapadlýma ve vystouplých očnicích, měří Rigginse.
"Tak tohle ne! Soudče, okamžitě schovej tuhle plešku tam, odkuds ji vytáhl, a pojď sem, jako chlap!", není spokojen s vývojem situace Riggins.
"Ale, ale, pan Riggins není spokojen. No, Leo, zdá se mi, že jsme na toho lemouna příliš mírní."
"Máš pravdu, Matte. Tento zápas je od této chvíle oficiálně 2 on 1 handicap matche. Ari, pozdrav svého druhého dnešního soupeře - Saint Zorlin Hepatizon!"
Jestli Heidegger vypadal na první pohled poněkud podivně, tak člověk, který jej právě doplnil, byl přinejmenším bizarní. Hubený, s jakousi šílenou harlekýnskou maskou na obličeji, v ruce procházková hůl. Dokonce i Heidegger na něj hleděl s jemným podivením, i když bylo od začátku znát, že dobře ví, o koho jde.
"Co tohle je za hru? JUDre, tohle tě ještě přijde draho, to ti garantuju!", zařval ještě Riggins, ale to už byl triumvirát z titantronu pryč a jemu nezbylo, než se soustředit na své soupeře. Maskovaný podivín se velmi ležérním, skoro nezúčastněným krokem přenesl na apron, zatímco Němec vklouzl do ringu , plný bojového nasazení. Riggins byl nyní zcela vyhozen ze své strategie. Znal styl zápasení všech wrestlerů v CZSK a dokázal se mu přizpůsobit...ale nyní byl doslova vržen mezi dva zcela neznámé zápasníky, od kterých absolutně netušil, co může čekat.
Heidegger zaútočil.
Rigginse svým nástupem dokonale zaskočil, protože nešel do útoku pěstmi nebo kopy, ale single leg takedownem. Dealmaker se ocitl na zemi, Heidegger, sedící obkročmo na něm, ho zasypával údery nemalé síly. Rozhodčí Hower chytil Němce za rameno, aby jej odtrhl, což spustilo málem řetězovou reakci. Heidegger vyletěl na nohy a divže Howerovi jednu neubalil, jak v něm vzkypěl vztek. Riggins využil situace a zkusil zápas rychle ukončit schoolboyem, ale Heidegger vykopl.
"Scheize, ještě jednou a rozmlátím ti hubu!", napadl Heidegger slovně Howera.
Riggins rychle provedl arm twist, ale Heidegger byl zkušenější, než se prve zdálo. Kopl Ariho kolenem do žaludku, až se Ari prohnul. O sekundu nato už s ním práskl do turnbucklů. Ariho zabolelo v zádech, ale pak se bolest přelila do žeber s neslýchanou intenzitou. Heidegger přesně věděl, co dělá, když se mu shoulder thrustem zabořil do břicha. Stačil jen jeden, a Riggins byl na kolenou...kde ovšem nezůstal dlouho. Heidegger ho zvedl a prudce poslal irish whipem do protějšího rohu. Riggins tvrdě narazil, v té chvíli mu na apronu stojící Zorlin vlepil facku! Dealmaker se maskované osobě ohnal - ale pak ho brutální rána do žeber poslala na zem. Heidegger s rozběhem vrazil své pravé koleno přímo do Rigginsova břicha. Zorlin natáhl ruku a Heidegger do ní plácl. Arimu doteď přišel Hepatizon spíše směšný, než cokoli jiného...tyto představy ale rychle vzaly za své. Zorlin jej snapmarou poslal znovu na zem a pak ho prostě nakopl. Znovu do žeber. Ari se svalil dozadu, drže se za bolavou část těla. Zorlin mu posměšně položil nohu na hrudník. 1...Riggins vykopl.
"Vidíš tu práci v ringu, Jimmy? Tahle dvojice vypadá možná podivně, ale jsou nesmírně zkušení. Zatím Rigginse k ničemu nepustili..."
"Není divu, když jsou na něj dva..."
Zorlin zvedl Rigginse na nohy a třikrát mu vrazil koleno do bolestí hořících žeber. Následoval irish whip, ovšem Riggins menšího wrestlera snadno reversoval. Zorlin se odrazil...a nesmírně elegantně zabrzdil Ariho pokud o hip toss a counteroval. Zdařilá judo verze hip tossu poslala Dealmakera na canvas. Rigginse tenhle dopad nemohl udržet na zemi moc dlouho, ale Zorlin moc dobře věděl, co dělá. Hned chytil Ariho arm dragem a přešel rovnou do armbaru. Provedl to výborně. Tahle kombinace byla ve světě wrestlingu hodně používaná a Ari znal pár triků, jak se z ní dostat nebo ji dokonce přetočit ve svůj prospěch. Jenže Zorlin...jej prostě držel a nepouštěl. Ovšem zdálo se, že zápas maskovanou osobu už nějak přestává bavit. Bez varování natáhla ruku a tagla Heideggerovi. Němec ihned převzal Rigginsovu ruku a trhl jí směrem dolů. Ari byl opět na kolenou...Heidegger se rozběhl...jeho nohy střihly vzduchem...ale koleno jen prolétlo vzduchem. Riggins byl rád, že uhnul, mohl takhle dost snadno přijít o pár zubů. Heidegger prolétl kolem něj a odrazil se od lan. Ari hned zareagoval a mrštil jím přes hlavu v overhead belly-to-belly suplexu. Pak sám padl, když se opět ozvala jeho pochroumaná žebra. Musel s tím však bojovat, na rozdíl od Heideggera neměl v záloze nikoho, komu by mohl tagnout a na chvíli se tak osvobodit...
"Nevidím to pro Ariho vůbec růžově, Jimmy. Teď sice vykřesal trochu naděje, ale je ve velké nevýhodě..."
"Navíc mu nikdo ani nemůže pomoci, zápas je přeci No Outside Interference."
Ari se vyškrábal na nohy a opřel se v rohu ringu o turnbuckly. Heidegger se z následků suplexu taky docela rychle sebral - a hned zaútočil. Riggins vykopl a trefil Němce do čelisti, ten zakolísal. Nyní zde byla šance...Ari vystartoval...ale Heidegger uhnul superkicku a zručně zachytil své ruce okolo jeho krku. Pak trhl dozadu. Ari pocítil, jak nepříjemným chvatem cobra clutch backbreaker je. Heidegger udělal dva rychlé pohyby - a Riggins se ocitl uzamčen ve chvatu, který byl ve wrestlingovém světě znám především z arsenálu Alexe Shelleyho, jako Border City Stretch. Cítil pnutí v ruce, žebrech i zádech, prakticky se nemohl pohnout, protože Heidegger byl přes svou nevelkou postavu dost těžký...nějak se mu dařilo posouvat se blíž a blíž ke spásnému lanu...když vtom si Zorlin sedl na prostřední lano a položil mu nohy na temeno, jako by jeho hlava byla podnožkou. To Rigginse rozčílilo tak, že se z chvatu, kterému Heidegger říkal Die Krägenhauer, prostě vytrhl. Zorlin ale tušil nebezpečí, rychle vklouzl zpět na apron a unikl tak z Rigginsova dosahu. Ari si v návalu zuřivosti odkryl záda, což zase nahrálo Heideggerovi. Bez varování zvedl Dealmakera na svá ramena, do držení, kterému se mezi znalci říká torture rack. A začal tlačit dolů. Ari zatínal zuby, aby nekřičel bolestí...pak se mi náhle do žeber zabodl Zorlinův loket. Heidegger tagnul svému parťákovi a ten umístěným diving elbow dropem zase přisypal trochu pomyslné soli do Rigginsovy rány. Heidegger shodil Ariho na canvas a přepustil místo v ringu Zorlinovi. Ten nezdržoval a hned provedl gutbuster. Základní verze, nepříliš pohledná, však efektivní dostatečně. Arimu se trochu zvedl žaludek, když se mu koleno zarylo do břicha, ale ustál to. Zorlin se na něj rozběhl s nasměrovaným loktem, ale Ari uhnul. Hepatizon se zručně springboardoval do crossbody blocku, ale Riggins ho chytil. Signing! Swinging side slam dopadl znenadání a drtivě. Heidegger z apronu vyrazil jako kdy střelí, ale Riggins to odtušil. Nechal ho proběhnout kolem sebe a po odrazu ho skolil spearem takové síly, že Němec se vykutálel z ringu. Ari pak z posledních síl spíš zaplácl, než zalehl Zorlina...1...2...3.
"Sláva! Riggins vyhrál, Riggins vyhrál, Riggins vyhrál!", kvílel Jimmy Freak, Nelson do toho jen uznale kýval hlavou.

Winner: Ari Riggins

Zničený Riggins se, jako by byl opilý, ztěžka zvedl na nohy a přistoupil k Howerovi...rána do zátylku ho složila. Heidegger, zlý úsměv na tváři, zvedl wheelbarrow liftem omráčeného Rigginse a - neuvěřitelné. Ve vzduchu dokonale přehmátl do waistlocku a vykouzlil krásný german suplex. Ari opět ucítil tupý náraz v oblasti krku, a zatmělo se mu před očima. Jen tak napolovic cítil, že ho Heidegger zvedá...pak jen tušil, že ho Zorlin chytá do front facelocku...
"Bože! Small package driver! To je Rigginsův konec! Zastavte to násilí!", bědoval Freak, když viděl, co se v ringu děje.
Heidegger otočil Rigginse do boston crabu. Bolestí šílený Dealmaker se vzepjal na rukou - a Zorlin mu přistál na zádech standing sentonem. Riggins klesl.
Na entrance stagi se objevili Leonardo, JUDr.Mattitude a Gary the Gargantuan. Chazabriel opět žvýkal sousto ze své nekonečné zásoby jablek a jen tak mimoděk ukazoval na titantron. Tam právě běžely záběry, kterak Peter a Shane Alterovi nejsou schopni přijít na to, proč mají jejich automobily vypuštěné pneumatiky.
"Jak vidíš, Ari, pravidlo o žádné vnější intervenci do zápasu jsem si dnes maximálně pojistil.", řekl suše Leo.
"Ty...bastarrrrde...", procedil skrz zuby Riggins.
"Ale, ale, nač ta silná slova?", usmál se Leonardo.
Mattitude a Gary už stáli v ringu. Obrovský wrestler přistoupil k Rigginsovi, přičemž Heidegger a Zorlin udělali krok zpět. Gary Rigginse zvedl a postavil před JUDra. Jejich oči se setkaly...a pak Riggins do právníkovy tváře plivl. Vysloužilo si to potlesk.
"To nebylo hezké...", ucedil Mattitude - a bez varování praštil Rigginse ze strany do hlavy soudcovským kladívkem.
"To je pro výstrahu, abys to už víckrát neudělal..."
Kdoví, co by pětičlenná skvadra s bezmocným Rigginsem ještě provedla, kdyby se v aréně nesetmělo a okolo entrance se nevyhrnula šedá mlha. Všichni se zděšeně obrátili daným směrem. Hrůzná silueta se objevila v oparu...
"Zorline! Heideggere! Zbavte se ho!", zavelel Leonardo. Němec i maskovaná osoba se hned rozběhli vstříc příchozímu...a v příštích sekundách rána železnou trubkou do plešaté hlavy Heideggera zastavila Němcův útok ještě předtím, než vůbec začal. Mrštnější Zorlin prvnímu švihnutí zbraně uhnul, ale pak mu big boot málem utrhl spodní čelist. Nikterak nerozrušen, Israha dokráčel až k ringu, zatímco v aréně se rozjasnilo. Leonardo a Mattitude už v té chvíli byli dobrých 200 metrů daleko, jen Gary zůstal stát, odhodlaný k fyzické konfrontaci se Ztracenou duší. Stáli tam proti sobě, dvě lidská monstra, ani jeden nehodlal ustoupit. Jako první zaútočil Gary, ale Israha ho přesně mířeným kopnutím do žaludku zastavil. Zkusil 200 kilo živé váhy irish whipnout, ale Gary pohyb přetočil...chtěl lariatem utrhnout Israhovi hlavu, ale to se mu nepodařilo. Maskovaný přízrak jeho ruce uhnul a jako blesk vystřelila jeho noha. Mind Eraser zasáhl Garyho do brady a vyhodil ho z ringu. Obr s problémy dopadl na nohy, ale do dalšího střetu už se mu nechtělo. Pozpátku, nejistě dokráčel až pod titantron, kde stáli Chazabriel s Mattitudem, a ze země se sbírali Zorlin, velice rozezlený z toho, že jeho maska byla poškozena, a Heidegger, kterému z holé lebky vytékal pramínek krve.
Israha zvedl k ústům mikrofon.
"Ani Crowax...ani Patrick Tarnowski...ani Rufus Maxwell...ani Leonardo Chazabriel...nikdo nemá právo říkat Ztracené duši, co má dělat! Nicota nepodléhá nikomu, Nicota vládne!
Už dost dlouho jsem trpěl a byl mučen! Teď se prohnilému světu lidí všechno vrátí...a sebedojemnější prosba o milost bude umlčena říznutím břitvy do toho drzého jazyku, který se odvážil ji vyřknout!"
Hledat v jeho slovech smysl bylo nejspíše zbytečné. Samotné zabarvení hlasu hovořilo za vše. Israha už dávno nebyl tím, kdo precizně ovládal svá slova a činy...
Leonardo: "Musím tě zklamat, Israho, ale hluboce se mýlíš. Leonardo Chazabriel řídí tuhle federaci - a tím pádem i tebe. Nevěříš? Tak to pocítíš...ve čtvrtek se v tomhle ringu utkáš 1 on 1 s nejdominantnější silou CZSK. Budeš bojovat s Gary the Gargantuanem!"
"Kurva, co? Do prčic, to je capina!", zůstal perplex Gary.
"Domluvil jsem.", utnul konverzaci Leonardo a nijak si nevšímal toho, jak na něj Gary hledí.
Israha v ringu stál, nehybný jako socha...mikrofon mu vypadl z rukou...pak se chytil za hlavu a nelidsky zařval. Ari Riggins, který dosud ležel pod jeho nohami, se snažil odplazit, ale nezvládl to. Dveře do Nicoty se za ním zavřely.

--------------------------------------------------------------------------------------

Pokusili jsme se vám vynahradit nedostatek z minulé show. Doufáme tedy, že jsme u Vás pochodili. Děkujeme Vám za pozornost a ve čtvrtek opět naviděnou.

Na show pracovali:

Israha: Maxwell office segment, Crowax segment, ME

Mattitude:
Opener, Leonardo/Mattitude segment, Leonardo/Rufus Maxwell/CZSK Roster segment

p.herca: Hajinek promo, Weapon Six-Men Tag Team Match

Sengoku G: Lords of Shadows interview, Krupy vs. SHAQ

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Texas_Venom Tue Sep 30, 2008 12:15 am

Segmenty s Israhou se povedly. Jak se nejdříve nedostavil a přišel v závěru, což bylo pro mě veliký překvapení a proti Garymu. No na tuhle konfrontaci se čekalo dlouho. Myslim si, že Israha si jí užije... kdoví jestli ten zápas už nemá napsanej dávno Laughing dobrej byl i ten 6 tag team match, trochu mě překvapilo složení. Čekal jsem "zvučnější" jména na mojí straně, ale ten zápas jako o sám o sobě se mi líbil a bavil mě. Dneska mě i bavil opener. Trasher je sportovní fanatik.
Jsem i rád, že pokračujou sporty Leonardo x Rufus... co už ale mě moc netěší je to losovací kolo. To je strašnej nesmysl. Doufám, že to nebude nějakej dlouhodobej prvek. Dvě až tři show maximálně.

A když pořád nevim, tak se zeptám... kdy bude to PPV? A kdy bude zveřejněnej prozatimní card?
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Mattitude Tue Sep 30, 2008 2:33 pm

Texas_Venom napsal:Segmenty s Israhou se povedly. Jak se nejdříve nedostavil a přišel v závěru, což bylo pro mě veliký překvapení a proti Garymu. No na tuhle konfrontaci se čekalo dlouho. Myslim si, že Israha si jí užije... kdoví jestli ten zápas už nemá napsanej dávno Laughing dobrej byl i ten 6 tag team match, trochu mě překvapilo složení. Čekal jsem "zvučnější" jména na mojí straně, ale ten zápas jako o sám o sobě se mi líbil a bavil mě. Dneska mě i bavil opener. Trasher je sportovní fanatik.
Jsem i rád, že pokračujou sporty Leonardo x Rufus... co už ale mě moc netěší je to losovací kolo. To je strašnej nesmysl. Doufám, že to nebude nějakej dlouhodobej prvek. Dvě až tři show maximálně.
A když pořád nevim, tak se zeptám... kdy bude to PPV? A kdy bude zveřejněnej prozatimní card?

Nevím, jestli si to správně pochopil, byl to jen jeden z prvků Leo vs. Rufus, které si psal, že se ti líbí. Nebudu říkat spoilery, ale s ničím jiným to takřka nemá společné.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Texas_Venom Tue Sep 30, 2008 4:39 pm

Mattitude napsal:
Texas_Venom napsal:Segmenty s Israhou se povedly. Jak se nejdříve nedostavil a přišel v závěru, což bylo pro mě veliký překvapení a proti Garymu. No na tuhle konfrontaci se čekalo dlouho. Myslim si, že Israha si jí užije... kdoví jestli ten zápas už nemá napsanej dávno Laughing dobrej byl i ten 6 tag team match, trochu mě překvapilo složení. Čekal jsem "zvučnější" jména na mojí straně, ale ten zápas jako o sám o sobě se mi líbil a bavil mě. Dneska mě i bavil opener. Trasher je sportovní fanatik.
Jsem i rád, že pokračujou sporty Leonardo x Rufus... co už ale mě moc netěší je to losovací kolo. To je strašnej nesmysl. Doufám, že to nebude nějakej dlouhodobej prvek. Dvě až tři show maximálně.
A když pořád nevim, tak se zeptám... kdy bude to PPV? A kdy bude zveřejněnej prozatimní card?

Nevím, jestli si to správně pochopil, byl to jen jeden z prvků Leo vs. Rufus, které si psal, že se ti líbí. Nebudu říkat spoilery, ale s ničím jiným to takřka nemá společné.

Já to pochopil asi pěkně naivně, když teď tak nad tim zase přemejšlim Very Happy myslel sem ,že v každý show se teď bude používat to losovací kolo na popud Rufuse, protože to je Leonardův výmysl... Very Happy
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 72 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 72

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru