CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 30

+4
Hajinek
Crowax
-->Bš<--
Mattitude
8 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 24, 2008 10:08 pm

Část 1.

"Ohňostroje práskají, diváci šílí a na titantronu je číslo 30. Co to znamená? To už nám poví kolega Brian Nelson."

Brian Nelson: "Díky za slovo, Jimmy. 30? Dnes je na obrazovkách již 30. CZSK show, což je pro CZSK jakýsi svátek."

Jimmy Freak: "Díky za vysvětlení. Čeho se můžeme dnes dočkat? Například debut jednoho wrestlera a to přímo c CZSK Intercity Championship matchi proti držiteli tohoto titulu, JUDr. Mattitude."

Brian Nelson: "A jako main event, Six-man tag team match: Vic Ergo/Nate Hammer/Roukys vs Ari Riggins/Kami Kadze/Rusty..."

Jimmy Freak: "Myslím, že je opravdu na to se dívat...pojďme se vyrhnout na opener dnešního večera."

Jedovatá Kobra vs. Shaggz


„Dámy a pánové, následující match je plánovaný na jeden fall, dovolte mi představit prvního účastníka tohoto zápasu!“
„FUCK THE FUCK OFF!“
„Dámy a pánové, zde je neslavně proslulý Southwest Strangla, Shaggz!“
Šílený klaun jde již po rampě, nepodává si s žádným z diváků ruce, ani se nesnaží o žádné úsměvy. Na jeho tváři je prostě výraz nicoty, která přijme vše, s největším potěšením výhru.
„A jeho soupeřem..“
To už jede na motorce do ringu..
„Jedovatá Kobra!!“
Povzdychne si a skrz brýle si prohledné fanoušky, rozhodčího i svého soupeře. Sundavá si koženou bundu a jde do ringu.

Zazněl zvonek a zápas tedy může začít. Malý počet fanoušků nepřestává skandovat fuck the fuck off, sami se ale utiší, když jdou oba borci do lock-upu. Po chvilce se daří Kobrovi dostat se za Shaggze, jakýkoliv způsob proměny této pozice do suplexu, o což se Kobra snaží, se ale nedaří a Shaggz odbourává Kobru elbowem. Kobra chvilku odvrátil oči, snaží se o rychlý útok, místo toho je sražen corkscrew dropkickem. Shaggz okamžitě vstává a oslavuje svůj malý úspěch záchvatem smíchu. Fanoušky toto nechává očividně chladné, pokus o další skandování fuck the fuck off během chvilky umírá. Shaggz si pouze odfrkává a jde se věnovat zpátky svému soupeři. Zvedá ho a svá záda do Fireman´s Carry a křičí do publika: „Count, you bitches!!“. Provádí Airplane spin. Fanoušci počítají dvě otočky, Kobra se však snaží tento chvat proměnit v Tornado DDT! Shaggz se však snaží udržet rovnováhu a pohybuje se tak, aby Kobra dopadl na horní provaz. K jeho vlastní smůle však na něj při Shaggzově nechtěné podpoře pouze dosedá a při odrazu se mu tentokrát daří provést Tornado DDT! S Shaggzem to až protočilo do sedu,jen aby obdržel nehezký kop do zad a dropkick pod zátylek!

Nelson: To byla…docela pěkná kombinace! Kobrova improvizace a to, že se mu podařilo Tornado DDT z Shaggzovy vlastní chyby toto…jaksi okořenily!

Freak: A ten dropkick to vše ještě završil.

Pokus o pin vypadal sice nadějně 1, 2, 2,5…a Shaggz přesto vykopl. Kobra si nestěžuje, zápas pořádně ani nezačal. Zvedá Shaggze a Irish Whipuje ho. Shaggz jakoby tušil, co se bude dít dále a Busaiku Knee kicku se vyhl tím nejhorším způsobem-přidržel se provazů, plácl sebou o zem a vyjel z ringu. Tohle vytočilo nejen rozhodčího, který začal hořečně počítat šíleého klauna, ale i Kobru….jehož zápasy delší dobu nevypadaly zrovna dobře. Většina arény bučí, někteří tvrdohlavci se stále snaží skandovat fuck the fuck off, Shaggz je však vysmátý a sedá si na komentátorský stůl, blokujíce oběma komentátorům pohled.
„1“
Freak se snaží přemluvit Shaggze..
„2“
Nelson se snaží svého komentátorského parťáka uklidnit…
„3“
„fuck…..the….fuck…off“
„4“
Frustrovaný Kobra skáče z ringu proti svému soupeři, Shaggz však mrštně uhýbá a CZSK motorkář dopadá na stůl, který se pod ním nepodlomil, zazněl jen nehezký dutý zvuk. Shaggz se už ani nesměje a popadá Kobru za pačesy. Sune ho do ringu. Několikrát ho kope a provádí Standing moonsault….1…2…2,5…Kobra položil nohu na provazy. Shaggz chce vše ukončit očividně rychle a leze na sloupek. Chvilku se tam snaží nabrat rovnováhu, aby mohl skočit, vypadá to, že se bude snažit použít regulérní Double Stomp. Deset vteřin se rozmýčlí, zda skočit, ale to byla drahá cena. Když skáče, Kobra se těžce kutálí z cesty a Shaggz tak dopadá na nohy. Okamžitě jde do kotrmelce. Rozhodčí se ho snaží zkontrolovat, Shaggz ho hned odhání.

„Zmizni! Miluju bolest!“

Nelson: No, vysoké sebevědomí nikdy nemůže uškodit.“

Freak:“Jo, to se koukni, kdo stojí na entrance rampě..“

Nelson:“Oh, no to se snad nechám podat….že by Cerberus?“

A skutečně, do rignu si to míří bývalý nejlepší přítel Kobry. Zastavuje se před skoro nehybným Kobrou a pohlédne na Shaggze. Ten už si otřepal nohu a šíleně se na vážného Cerbera zubí. Kobra zvedá hlavu, jen aby byl Cerberem kopnut, což donucuje rozhodčího ukončit zápas.

Winner by DQ: Jedovatá Kobra.

Cerberus, také jedna z méně oblíbených členů zákulisí se snaží Shaggze přemluvit ke spolupráci, ke zmlácení Kobry. Shaggz, který už ale prohráll, najednou ztratil veškerý zájem a nechal Cerbera v ringu s Kobrou samotného. Cerberus něco nesrozumitelného pokřikuje, rozhoduje se však dorazit Kobru sám. Zvedá ho a ranami ho posouvá blíže a blíže k provazům. Zde se však Kobra vyhýbá, vyměňují si tedypozici. Kobra, který je ještě pořád otřesen se však nijak nepárá a lariatem rovnou přehazuje Cerbera přes provazy. S podporou provazů se drží na nohou, jako by tím dával Cerberovi varovný signál. Žádá rozhodčího o mikrofon.

„…ehh…ehh..Ger-…ne…Cerbere…tohle zašlo už příliš daleko….je čas to tedy jednou provždy ukončit…a to na Pay Per View!“
Cerberus jde pozpátku do zákulisí, nespouští své oči z Kobry…jako by jeho slova neslyšel.

Hannibal Magnum promo


„Ale no tak…“
„No tak! Není hezké, že na mě bučíte, když vám chci něco moc důležitého sdělit…“
Hannibal Magnum to samozřejmě vážně nemyslí, naopak, bouřlivá negativní reakce ze strany publika mu dělá spíš dobře.
„Magnum sucks! Magnum sucks!“
„To jste se trochu spletli. Sají upíři, a já nejsem upír, ale kanibal.“
Tohle Magnumovi vyšlo perfektně, až na ojedinělé výjimky publikum ztichlo.
„No konečně…ale mohlo to taky být rychleji, s takovouhle mi ještě někam uteče večeře.“
Magnum se na chvíli odmlčí a čeká na reakci na svůj vtípek, ale když žádná nepřichází, opět se ujme slova: „Jak jste všichni moc dobře slyšeli v pondělí, byl jsem naším šlechetným general managerem Rufusem Maxwellem nominován do six-pack challenge zápasu o CZSK Hardcore Title. Jsem tímhle rozhodnutím velice poctěn…ale musím vás bohužel zklamat.“

„Příští neděli, kdy se bude onen zápas konat, opět nebudu moci zápasit. Ale…no tak, neradujte se takhle předčasně. Opět za sebe mám náhradu, a ne ledajakou. Můj dobrý přítel Gary the Gargantuan se opět nabídl, že mé místo v zápase převezme. A jak jste mohli vidět před nedávnem, Gary je skutečný charakter a tak chce opět přenechat veškeré své zásluhy zase zpátky mě. No řekněte, nechtěli byste mít takového skvělého kamaráda?“

„No…co jsem chtěl říct, to jsem řekl. Teď už mě budete muset omluvit, po večeři mám ještě jednu důležitou schůzku. To byste nevěřili, kolik odpovědí člověk dostane na inzerát ‚Mám chuť na hezkou, mladou dívku do 25 let‘ s připojenou adresou. Jen mě trošku mrzí, že ona to asi myslí trochu jinak, než já…“
Za zvuku své theme Magnum odchází. Netuší ovšem, že z tepla svého locker roomu sledoval jeho projev na televizi sám Gary the Gargantuan. „Ty seš svině, Magnume.“, procedil obr mezi zuby. „Ale brzo naraziš, kurevsky brzo naraziš…“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 24, 2008 10:13 pm

Část 2.

Popkiller vs. EightMaster


Dámy a pánové, následuje vzájemný zápas bývalých tag team partnerů, Popkillera a EightMastera. Jako první přichází z této dvojice u diváků značně oblíbenější Popkiller. Popkiller se objeví pod titantronem, roztáhne ruce, doposavaď tmavější aréna zesvětlí, cestou do ringu si plácne s několika díváky. V ringu vyleze na roh, opět rozpaží ruce. Poté čeká na svého soupeře, EightMastera.
Začne znít theme EightMastera, nic neobvklého, ovšem EightMaster není pořád nikde. Vteřiny ubíhají, Popkiller více a více nervoznější, EightMaster se pořád neobjevuje. Náhle přestane hrát theme a EightMaster se objeví v záběru promítaném na titantronu.

"Hola hola, amigo. Fakt sorry kámo, jsem teď tak trochu mimo státy. Víš, uvědomil jsem si, že zápas stebou nemá ani žádný smysl. Radši si tu trochu užiju s místníma kráskama.."

Usměje se na jednu z krásek stojí u jeho lehátka.

"Doufám, že se na mě nezlobíš. Jsem teď na jedné lodi ve španělsku. Jestli chceš, pošlu ti pozdrav, jo? No nic, už musím končit...čeká mě nejaká ta práááce...hehe."

Popkiller není zrovna klidný, přesto ale bez jakýchkoliv problémů opouští arénu.

Trey Trasher/ Arien segment


„Kdo je lepší?“
…..
Ticho nikdy neodpovídalo o situaci více. Většina fanoušků ani pořádně hlas nepoznala a obrazovka byla temná, nedala ani nápovdu.
„To si ukážeme okamžitě.“
Arien ladně vykopl dveře skříně, ve které se schovával a okamžitě se vrhl na svou překvapenou obět, Treye.
„Ty se ptáš, kdo je lepší?!“
Byli jako jedno tornádo. Trey byl sice mohutnější, útok ho ale zaskočil a před některými Arienovými údery musel dokonce udělat krok zpátky. Získal trochu času, když Ariena odstrčil zpátky na skříň. To zuřícího CZSK gothica ještě více rozpálilo.
„Žádal jsi odpověď, já ti jí s radostí dám!!“
Opět se do sebe vrhli. V jednu chvííli Trey zakopl a upadl na dvěře. Ty padly s ním a oba borci byli nyní z poloviny v šatně, z poloviny na chodbě. Arien se snažil chvilku Treye škrtit, docela agilní obr ho však přehodil přes sebe přímo na tvrdou podlahu chodby, měl tedy část se dostat na nohy. Arien však v tu chvíli už pevně stál. Trey se snažil chvilku Ariena dostat tak, jak tomu byl vždy zvyklý v ringu. Chytil upíra do headlocku, zde však rozhodčí nebyl, nemohl se tedy divit low blow.
„Stačí tohle jako odpověď, haha?!?“
Vykopl další dveře a přitáhl kulhajícího Treye k balkonu. Pohlédl dolů, aby se přesvěčil, že jde vše podle plánu. Dokonalé.
Dole stál truck. Po domluvě se mu podažilo sehnat stoly a sirky. Jeho známý a majitel trucku pohlédl nahoru a když uviděl Ariena sál pro sirky. Stoly pokryté hořlavinou se rozplály a plát ještě několik vteřin budou.
Jen několik málo vteřin.
„Ne, nestačilo to jako odpověď, co? Mám pro tebe něco lepšího, něco, co zadrží i jiné zbytečné otázky!“
Trey najednou ožil a začal s Arienem opět bojovat, tentokrát jako o život.
„Já nikdy žádnou otázku nepoložil, ty krvesosáku, já to řekl na rovinu- Trey Trasher je lepší než Arien!“
……..
……..
……..

Oba se zřítili z balkonu a prorazili hořící stoly…..
WidowMaker/B-Reyo segment


Začíná znít theme WidowMakera. Fanoušci jsou zvědavi, co jim tento týpek dnešním dnem přinese. Ale počkat, to není WidowMaker, to je někdo převlečený za WidowMakera. Podle masky je dost dobře poznat, že se jedná o B-Reya imitujícího WidowMakera. B-Reyo alá WidowMaker si v ringu bere mikrofon, čeká, až se diváci utiší a přestanou bučet. Až poté začne k údivu všech zúčastněných rapovat:
„B-Reyo je tady, a je o hodně lepší rapper
Než ten blb, co říká si WidowMaker
Na tenhle můj nářez
Budeš čumět jako pařez
Nezmůžeš ani prd, protože seš zmrd
A z mýho rapu budeš mít smrt.“
Pak se rozhostí trapné ticho. Reyo předvádí rapperská gesta, zčásti aby se vysmál Widowovi, zčásti aby přidal svému tristnímu představení cosi na přesvědčivosti. Moc se mu to nedaří, diváci buď bučí a nebo se smějí. B-Reyo se ještě nadechuje k dalšímu projevu, ale od titantronu ho utne jiný hlas:
„B-Reyo tvrdí, že mě porazí v rapu
Musím tedy přiznat, že se strachy klepu
Blednu v obličeji, dostávám kůži husí…
Z toho jak se ten chudák za mikrofonem dusí
Pospěšte si, lidi, přineste někdo vodu
Je třeba spláchnout tyhle produkty ze záchodu“
Ano, skutečně je to WidowMaker. Ovšem je to také částečně B-Reyo. Widow se totiž nechal svým sokem inspirovat a na jeho popud přišel ošacen…nu, jako B-Reyo. Má na sobě masku, v ruce tenisovou raketu, a rapuje. Opravdu rapuje, nejde jen o křečovité pokusy:
„To asi nebude stačit, tohle je zlý sen!
Z jeho huby sere a chčije den co den
Za tyhle trapasy si zasloužíš do řiti kopačky
…i když pravda, ze sráče zas padaj jen sračky“
…a během rapování se stále přibližuje k ringu.
„1,2,3, konec, tečka, seš out, jak na jatkách poražen
zbývá tě jen naporcovat a pak budeš zamražen
Teď zas můžeš vesele fňukat a kňourat, že to není fér
Pravda je však to, žes dostal rapový finisher „
Widow se zastaví pod ringem, nadhodí si tenisák a prudce ho odpálí do hlediště. „Tak, Reyo! Chceš rap battle? Máš ji mít! Vyzývám tě, hned tady, hned teď!“
B-Reyo čeká, až diváci utichnou, pak pozvedne mikrofon a praví: „Nemám zájem se tady zdržovat vykládáním stupidních rýmovaček. Možná seš lepší rapper, ale tady nejde o rap, ale o wrestling. A na tomto poli jsem, drahý Widowe, lepší já. Ale o tom si popovídáme někdy jindy…“
B-Reyo se odkulí pryč z ringu a zmizí mezi diváky. Widowa nechá stát uprostřed ringu osamoceného…

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 24, 2008 10:18 pm

Část 3.


JUDr. Mattitude vs. Steve Stevens (CZSK Intercity Championship)



"Následujícím zápasem je zápas o CZSK Intercity Championship! Zápas je stanoven na jeden pin fall, může skončit submission, nebo i DQ" ohlásí CZSK ring announcer Marty Gibson divákům oč běží.

Jimmy Freak: "Konečně zápas o Intercity titul!"

Brian Nelson: "Přesně tak, Jimmy. JUDr. Mattitude již dlouhou dobu titul neobhajoval, dnes je správný čas."

Jimmy Freak: "A to jsme nedošli ještě k té nejdůležitější věci, titul bude obhajovat proti dnes debutujícímu Stevenovi Stevensovi."

Brian Nelson: "Zisk titulu přímo při debutu? To by bylo něco opravdu nevídaného a v CZSK již nespatřeného.

Jimmy Freak: "Wow, to znamená, že dnes může padnout nový rekord...počkej, už hraje theme CZSK Intercity Championa JUDr. Mattitude!.."

A je to tu, champion za velikého heatu a nepřízně diváků se ukazuje přes titantronem. Oblečen ve svém taláru, opasku ozdobeném svým titulem, v pravé ruce s judge hammerem nyní prochází kolem diváků, na které občas hodí nejakou tu nadávku. U jednoho diváka s transparentem "JUDr. = Justice Under Debility rector" Kamera se přiblíží nemálo centrimetrů od JUDrovo tváře, ten se začne hádat s fanouškem:
"Tupá hlavo lemounská, takový městský buran. Kdyby si měl alespon vysokoškolské vzdělání, pochopíš, kdo je v tomto bysnysu nejlepší...nevzdělanče!" Vyškubne fanouškovi transparent z ruky a roztrhá. JUDr. Mattitude pokračuje cestou do ringu, kde vylezá na turnbuckle a párkrát klepne svým judge hammerem na svou dlaň, což je jeho in-ring gesto. Své kladívko odloží do jednoho z zákoutí ringu a začne si rozepínat opasek, rozhodčí už mu začne hmatat po titulu.. JUDr. Mattitude mu klepne po ruce a ještě zvedne svůj opasek nad hlavu. Až poté rozhodčímu předá titul.
V aréne se setmí, začne hrát do dnešní doby neslýchaná theme. Udeří zvon a vyšlehnou plameny před entrance stage. Reflektory osvětlují Steva Stevense s jakousi slečnou, s kterou se drží za ruce.

Jimmy Freak: "Kdo je ta ženská vedle Stevense?"

Brian Nelson: "Myslíš Candice Morgan? To je přátelkyně, ale zároveň manažerka Stevense. Její doprovod bychom měli čekat každý Stevensův zápas..."

Stevens s Candice jsou nyní u komentátorských stolů. Stevgens políbí Candice a usadí jí s větou "Jdu si pro titul miláčku.." na židli. Stevens vstoupí do ringu, vyleze na turnbuckle, zvedne levou pěsť a z rohů vyšlehnou plameny. Stevens slézá, ještě pošle gestem Candice pusu a již začne znít gong, ohlašující začátek tohoto zápasu i CZSK Intercity Championship.
Steve Stevens začne roztleskávat diváky, ale jen část z nich se zapojí, zřejmě z důvodu, že není Stevens v CZSK dostatečně populární. JUDr. Mattitude se předkloní a ukazuje si na hlavu. Pobízí Stevense, ať začne zápas Headlockem. Stevens nejprve kroutí hlavou a neví, co to má znamenat, ovšem po chvíli nakonec nasadí JUDr. Mattitudovi Headlock. JUDr. Mattitude se chvíli nebrání a naopak pokřikuje na Stevense, ať přidá ještě víc. V tom se JUDr. pokusí provést fintu a to Backdrop suplex, ovšem neúspěšně, Stevens se backflipem dostává za JUDrovo záda a provádí Bulldog. Aréna se konečně probudí a několik málo lidí se zvedne. JUDr. Mattitude se po zemi dovalí až k rohu ringu, kde sedící, opřený o lana s překvapivým výrazem hledí na Stevense. Pomalu, s uklidňujícími gesty vstává, Stevens se přiblíží k JUDrovi až nadoraz, JUDr. Mattitude však překvapí Eye Pokem. Stevens se naštve a i přes na pár vteřin nepoužitelné oko zautočí. Punch do břicha, levý a pravý hák do obličeje, následuje irish whip, JUDr. Mattitude reversuje a Stevens z roheběhu provede Spear s pěstmi. Nepřestává JUDra mlátit, až do doby, kdy jej z povinnosti zastaví rozhodčí. Stevens se konečně odtrhuje od JUDr. Mattituda a ten pomalu vstává. Stevens by po Mattitudovi vyjel nejraději zase, ale JUDr. raději opustí ring. Diváci bučí, JUDr. Mattitude se přiblíží do vzdálenosti pár metrů od Candice a gestem jí pošle pusu. To naštve Stevense tak, až se rozhodne jít mimo ring chytit JUDr. Mattitude. Jen co vylézá Stevens z ringu, vleze do ringu Mattitude. Stevens se naštve a doslova se do ringu rozeběhne. JUDr. Mattitude využije situace a zautočí na ležícího Stevense. Nejdříve kopance, poté first punche. JUDr. Stevense položí na lopatky a provede Judge Drop. Stevens zůstává ležet v té samé pozici, JUDr. Mattitude se rozebíhá a provede Leg drop. Následuje cover: 1.. Stevens kick outuje. JUDr. Mattitude začíná být nervozní, zvedne Stevense a provede Swinging Arm Breaker DDT. Následuje cover: 1..2.. Stevens opět kickoutuje. JUDr. Mattitude nyní zvolí cestu submissionů a začne provádět Camel Cluth. Pomálo diváků začíná na podposu Stevense tleskat. Jeho přítelkyně Candice se zvedá za židle a nyní buší na apron. Stevens se začíná pomalu zvedat, chytne JUDra za nohy a odhodí. JUDr. Mattitude se zvedá, otáčí a už mu provede Stevens několik punchů do obličeje, JUDr. Mattitude se zamotá, Stevens si udělá odstup, rozeběhne se a provede Elbow attack, JUDr. Mattitude padá, po chvíli se začíná zvedat, je na kolenou a Stevens provede Shining Wizard. Steve Stevens nyní ukazuje gesta, aby podpořil vztyk JUDr. Mattituda. JUDr. Mattitude je již skoro na nohou, Stevens se rozebíhá do lan a zpět, ale v tom mu už JUDr. provede Spinning MattBuster. Ihned následuje cover: 1..2.. Stevens kick-outuje. JUDr. Mattitude s poněkud vzteklým výrazem v tváři zvedne Stevense a dojde s ním k rohu. Opře jej o roh a provede European uppercut. Stevens nyní nehybně stojí opřený v rohu ringu. JUDr. Mattitude si dělá odstup, rozebíhá se a chce provést Yakuza Kick, ale Stevens uhybá. Stevens provede s JUDrem smash o turnbuckle, vylézá na ro a zřejmě se chystá na svůj finisher! JUDr. Mattitude se zvedá, Stevens skáče Diving Spear, jenže JUDr. Mattitude v poslední chvíli uhne a Stevens sejme neúplným Diving Spearem neplánovaně rozhodčího k zemi. Stevens se ihned sehybá k zemi a pokouší se vzkřísit rozhodčího. Rozhodčí nereaguje, Stevens se zvedá, otočí se a v tom schytá Superkick od JUDr. Mattituda. Steve Stevens je na zemi a JUDr. provádí Modified Dragon Sleeper. Po několika vteřinách klepe Stevens rukou tap out, rozhodčí ale pořád není schopen zápas ukončit. JUDr. Mattitude lock přerušuje a nadává ležícímu rozhodčímu, ten ale nereaguje. JUDr. Mattitude zvedne Stevense, vyzvedne jej do Torture rack pozice, ten sebou ale začne cukat, až reversuje do DDT. Oba borci leží chvíli na zemi, první vstává Stevens, který čeká na svého soupeře. JUDr. Mattitude se zvedá a Stevens provede svůj finisher Boxing Blow and Piledriver. Následuje cover... rozhodčí je konečně k dispozici a tak počítá, sice pomalej, ale: 1..2.. (nový champion?).. JUDr. Mattitude dává nohu na lana! Roperbreak, zápas pokračuje. Steve Stevens se rozčiluje, ale jeho přítelkyně ještě víc, až vylézá na apron a hádá se s rozhodčím o tom, že byly již 3 sekundy. Steve Stevens zvedá JUDr. Mattituda, ten ale provede Eye Rake. Rychle popadne své soudní kladívko, praští Stevense do zadní části hlavy, zahodí kladívko pryč a provede The Final Decree. Rychle řve na rozhodčího, ten se otáčí: 1..2..3, JUDr. Mattitude vítězí a obhajuje svůj titul v zápase proti dnes debutujícímu Steve Stevensovi. Stevensvů debut tedy mohl skončit rekordem a nakonec skončil prohrou. JUDr. Mattitude okamžitě dostává titul do rukou a opouští ring. Až poté se Stevensova přítelkyně odváží vstoupit do ringu za svým zničeným přítelem.

Winner and still CZSK Intercity Champion: JUDr. Mattitude

JUDr. Mattitude si mimo ring doslova vykřičí mikrofon, do kterého, když je v bezpečné vzdálenosti od ringu hovoří:

"Stevensi, měl si raději zůstat u boxu. Tady není místo pro lemouny z mozkovou chorobou, tady je místo pro wrestlery, dobré wrestlery. Dobří, jako jsem třeba já, zasloužený CZSK Intercity Champiooon!"

Hala bučí..

"Klid v CZSK síni! Steve, řeknu ti to narovinu, jsi chudák. Ani nechápu, proč jsi si vybrečel title match hned při debutu, když víš, že je teď u titulu nejlepší wrestler CZSK rosteru. Je snad v CZSK někdo, kdo držel Intercity titul déle? Je v CZSK někdo, kdo držel Intercity titul víckrát? Není... a to mluvim jen o tomhle titulu, haha. Novou šanci ti nedám, protože vidím, že jsi beznadějný případ a já bojuji jen s férovýmy soupeři. Ikdyž tu moc konkurence není.."

Řekne poslední větu tižším tonem. Následuje pomlka, při které aréna opět bučí. Nyní začne i skandování "JUDr. sucks!"

"Co jsem vám sakra říkal o tom tichu? Nemáte vůbec žádné vychování, když člověk mluví, má se držet klapačka. Tohle město je opravdu Lemounov... nejprve ten buran mezi fanoušky, jehož transparent jsem musel roztrhat a teď celá hala? Na PPV chystám opravdu jedinečný zápas, bude to skvělý zápas...ale víc neprozradím, byl bych špatný soudce, kdybych to dělal. Teď už mne omluvte, mam nejakou práci... a ty Stevensi, uvědom si, co je box a co wrestling."

Zazní opět theme JUDr. Mattituda a ten odchází pryč.


Lord Darsen/Israha segment



Kráčel zákulisím. S každým krokem byl nářek a s každým dechem byl žalostný zpěv. On nebyl obyčejný, on byl Lord Darsen.
Ale byl tu někdo, kdo se opovážil oponovat. Necítil strach, ten totiž vyžaduje duši. a ta jeho byla ztracená.
"Tvé triky, Darsene, jsou k smíchu.."
Seděl na schodech, když kolem něj prošel. Zastavil se a točil se na chodící zkázu jménem Israha.
"Prosím?"
"Považuješ se za mocného,symbol zla....přesto jsi toho moc nedokázal."
"Důkazem mé síly bylo získání titulu, který patřil tobě, pokud se nemýlím."
"Jen aby ses ho vzdal. Znečistil jsi to, co bylo štítem mé hrůzy. A daroval jsi ho podřadným."
"není potom tedy problém pro ztracenou duši...si svůj vysněný titul vzít zpět?"
"Problém?"
Israha se hluboce zasmál. Smích byl upřímný, leč mrazivý.
"Problém není žádný. Červi jako Roukys, Hammer, nebo ten bídák Ergo... tohle není o problému, Darsene.."
"O čem tedy?"
"Tohle celé, je o prioritě... A tou jsi teď ty. Mou prioritou je zničit tě.."
"Máš možnost."
"Teď a tady? Ne. My dva si zasloužíme něco lepšího....my dva, Darsene....v ringu na PPV..... na Insatiable Bloodlust!"
A Israha s šíleným úsměvem odešel zpět do stínů, tak, kam patří.
Lord Darsen se umsál...Insatiable Bloodlust..ano, potřeboval se nakrmit nářky a oslavou vítězství.


Lords of Shadows celebration



„Stačilo jen toto..“
Shadow sfoukl svíčku..
„A tituly byly naše.“
Okamžitě, jak zhasla svíčka, rozsvítila se všechny světla v aréně. V ringu stojí Shadow a Dark Killer, noví CZSK Tag Team championi. Aréna neví jak reagovat, zda se postavit na stranu nových champů, nebo Popkillera A Eightmastera.
„ Od té doby, co stojíme na jedné straně, CZSK si kladlo jednu otázku- Můžeme je považovat za hrozbu?“
Dramatická pauza, při které fanoušci ukazují své smíšené reakce. Dark Killer nakonec ticho přerušuje. Zvedá titul.
„Tady je odpověď. Porazili jsme každého, kdo mohl být hrozbou pro nás, je tedy záhadou, co nám mocné CZSK může ještě nabídnout. Altery? Chcete proti nám poslat Altery? Nestačí vám, že už jsme jednou ty chudáky zničili?“
Teď už se fanoušci nerozhodují a začínají bučet.
„Nebo snad team Rocky a Rusty? Ubožáček Rocky raději uprchl, když viděl, kterou horu musel přelézt. Asi sem byl na něho v ringu moc krutý.“
Ještě větší nesouhlas.
„A nebo…nebo snad Popkiller a Eightmaster? Ti? Jejich emoce jsou rozpolcená a jejich důvěra jeden v jednoho je uříznuta jako niť osudu. Nemohou se jeden k druhému otočit zády, natožpak bojovat společně proti nám, Lords of Shadows.“
Shadow si bere mikrofon.
„Karty byly vyloženy a lid oslavuje! Není-li soupeř, je pouze dokázána championova síla! Lords of Shadows jsou tímto jednou bytostí dohromady s těmito tituly. Stejně dýcháme a se stejnou krvežíznivostí bojujeme! To tedy znamená, že neexistuje soupeře!“
Podává titul zpět k Dark Killerovi. Ten se výsměšně zahledí na entrance rampu.
„Nějaké námitky?“
Žádný zachránce, který by si získal srdce díváků, se neobjevil.
„Heh, dobrá tedy. Shadow, byl by jsi tak laskav?“
Jeho parťák pouze přikyvuje a vytahuje kudlu. K nevíře komentátorů a všech fanoušků lehce vyřezává do titulu tři písmena.

L O S

„A žádného dalšího důkazu…není třeba.“
Zhasínají světla. Když je opět rozsvíceno, jak championi, tak tituly jsou pryč.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 24, 2008 10:29 pm

Část 4.


Vic Ergo/Nate Hammer/Roukys vs Ari Riggins/Kami Kadze/Rusty

V ringu se schyluje k další mamutí konfrontaci. CZSK champ Vic Ergo a oba dva no.1 contendeři, Roukys a Nate Hammer stojí tváří v tvář a vypadá to, že slovní konflikt co nevidět přeroste v konflikt fyzický. Do protržení vratké hranice dočasného příměří chybí už jen málo, když se najednou ozve theme Rufuse Maxwella. „Džentlmeni…uklidněte se a poslouchejte.“
Hammer a Roukys se prudce otočí, Ergo utrousí cosi o „otravném starochovi“, ale nakonec se uklidní i on. Rufus se chopí slova: „Všichni tři, jak tam stojíte vedle sebe v ringu, jste skvělí wrestleři, o tom nikdo nepochybuje. Pořád mezi sebou vedete rozepře, kdo z vás by zvítězil, kdybyste stáli proti sobě. A už za necelých čtrnáct dní se to skutečně dozvíme. Nejsem však zcela jistě jediný, koho by zajímalo, jak byste si vedli jako tag team partneři. Ne…pane Ergo, neodcházejte, máte právě teď na programu zápas. Vy, pan Hammer a pan Roukys proti Arimu Rigginsovi, Kami Kadzemu a Rustymu, six-men tag team match!“
Ergo se podívá hned na Hammera, hned zase na Roukyse…ale nic víc udělat nemůže, protože soupeři, vybraní Rufusem Maxwellem, už nastupují na svá místa. Bývalý tag team champ Rusty je první, Kami Kadze hned za ním. „A jako poslední…The Dealmaster….ARI RIGGIIIIINS!“
„A po krátké době se Riggins s Ergem opět setkávají proti sobě v ringu, Jimmy.“
„Máš pravdu, Briane. Stejně jako Roukys a Kami Kadze. Jen Nate Hammer zde svého nedávného velkého rivala nemá…“
„A divíš se? Maxwell není takový blázen, aby Hajinka a Rigginse po tom, co se mezi nimi před nedávnem odehrálo, postavil na stejnou stranu barikády.“
Zatímco komentátoři se dohadovali, zápas už začal, s dvojicí Roukys, Rusty v ringu. Oba borci se zaklesnou rukama a zkoušejí jeden druhého přetlačit, nakonec vyhraje Roukys arm twistem. Rusty ovšem udělá přemet, vysmekne se a hned vrací úder vlastním arm twistem. Ten převede do zajímavého amrbaru, kterým se mu podaří Roukyse přitlačit skoro k zemi. Roukys ovšem kip-upem získává zpět ztracenou rovnováhu a v momentě už zase kroutí on rukou Rustyho. Tentokrát z toho není žádný counter, ale hammerlock back suplex, což pochopitelně není pro Rustyho ruku nic příjemného. A Roukys tohle celé provedl velice účelně…další arm twist, tentokrát za účelem přitažení Rustyho blíže ke svému rohu…tag Ergovi. Ten samozřejmě Rustyho do překroucené ruky nakopne a jen co Roukys odejde na apron, provede Rustymu cross armbreaker. K submissionu však Rustyho dovést nechce, naopak. Hned pouští a celou operaci provádí ještě jednou.
„Mistrovský start v podání dvojice Roukys/Ergo. Nádherně se zaměřili na Rustyho ruku a taktickým výkonem se snaží získat potřebnou výhodu.“
Ergo už je na nohou, drží Rustyho za ruku a provádí mu arm wrench. Rusty klesne na kolena, Ergo ho kopne obloukem do hrudi, čímž ho skolí. Tvrdé stompy na zraněnou ruku…running knee drop do stejných míst. Rusty zařve a chytí se za bolavou končetinu…Ergo mu ji hned chytí a zvedne ho za ni. Irish whip…Rusty baseball slidem proklouzne Ergovi pod nohama a kopne ho zezadu pod koleno. Ergo neklesne, toho Rusty docílí až druhým kopem do stejných míst. Rusty se rozbíhá a zkouší nečekaný Tidal Wave…Ergo mu uhne, ale Rusty dopadne na nohy a hned kontruje arm dragem na útočícího Erga. Ergo se zvedne, ale neútočí bezmyšlenkovitě znovu. Místo toho nechá zaútočit Rustyho a pak jeho útok vyhmátne se sitout armbreakerem. Rustyho síla nárazu jeho ruky do Ergova ramene doslova odmrští až k lanům. Ergo přiskočí a začne Rustyho ruku kroutit okolo spodního lana. To mu rozhodčí samozřejmě ihned zakazuje, ale Ergo schválně držení trochu protáhne a pak ještě rozhodčímu cosi řekne. Není slyšet co, ale dle výrazu muže v pruhovaném to hezké určitě nebylo. Rusty už bolest v ruce nezvládá a chce tagovat, Ergo mu v tom ovšem pochopitelně brání, irish whipuje ho a provádí spinning belly-to-belly suplex. Tag…Hammerova ruka je ignorována, do ringu se dostává opět Roukys. Ten provádí slingshot crossbody a hned zkouší pinovat, získá ale jen nearfall. Rusty je ovšem na pokraji sil a nabízí se otázka, zda vůbec zvládne natagovat jednoho ze svých dnešních spojenců. Roukys zasazuje Crash Thunder Buster, po němž znovu pinuje…Rusty dokáže přerušit, ale to tak, že natěsno. Roukys se tváří trochu naštvaně, ale do diskusí s rozhodčím se nepouští. Zvedne Rustyho a opět ho táhne směrem ke svému rohu…ale Erga nenataguje, protože mu po zádech plácne Hammer. Roukys ho zpraží vražedným pohledem, ale není mu to k ničemu, musí opustit ring a přenechat místo Trailer Park Gangstovi. Ten provádí Rustymu irish whip a zkusí Dirty Shot, ale Rusty se mu křečovitě chytí zad a nenechá se přetočit. Nakonec z toho profituje sám jakýmsi nepovedeným pinning clutchem, který Hammer hned přeruší, ale alespoň tím získává trochu času. Hammer se rozmachuje clotheslinem, Rusty uhne a zkusí crossbody. Hammer ho ale chytí a vyzvedne ho nad hlavu…pak zkouší samoan drop, ale nevyjde mu to, Rusty dopadá na nohy a hned chce nasadit STO. To ještě Hammer ustojí, ale na překvapivý cutter už nezareaguje. „To je mamrd“, postěžuje si na Hammerovi chybu hlasitě Ergo, zatímco Rusty taguje Rigginse. Ari nevystartuje na Hammera nikterak prudce, ví, že by se mu to nemuselo vyplatit…Hammer je po cutteru poněkud otřesen, ale zorientuje se velmi rychle…nestihne ale zareagovat na snapmare takeover, po kterém Riggins uzavírá chokehold. Hammer však stále má dost sil a brzy se vyškrábe na nohy a Rigginse se několika údery na solar zbaví. Riggins ustoupí, ale následný Hammerův náběh mírní calf kickem. Hammer padne, o lana se rozběhne pro změnu Riggins…Hammer se mu položí pod nohy a po dalším odrazu zkouší hip toss. Riggins pokus ustojí a nasazuje hip toss z vlastní dílny, úspěšně. Hned ho zvedá, chop, dva, tři…corner irish whip, ovšem Hammer mu ho reversne. Riggins ovšem floatover manévrem uh – nakonec byl o myšlenku dále Hammer. Riggins mu přistál přímo na ramenech, z čehož může rezultovat pouze TKO. Hammer pinuje, ale Riggins vykopává. Hammer svého soupeře zvedá a táhne ke svému rohu, tag Ergovi.
„A je to tady, Briane. Ergo vs Riggins, opět proti sobě.“
„Na tohle jsme zcela jistě všichni čekali.“
Ergo dělá na Rigginse posměšná gesta, ten se ovšem nenechá vyprovokovat. Nakonec je to on, kdo kope Erga do žaludku a rozbíhá se na shining wizard…Ergo kapitalizuje tilt-a-whirl backbreakerem. Hned následuje pokus o rivera cloverleaf…Riggins Erga odkopne. Ergo se hned vrací, ale je sražen drop toeholdem…hned se sice zvedne, ale dostane spinebuster. Pinuje Riggins, ale nemá nárok na úspěch. Ale uspěje s něčím jiným, konkrétně tedy s aplikací anaconda viseu. A to už Roukys vidí, že jde do tuhého…zkusí interferovat, ale se zlou se potáže. Jako blesk je v ringu Kami Kadze a provádí mu K-Press. Rozhodčí se ve vzniklém zmatku trochu ztratí a tak si nevšimne, že Ergo dloubl Rigginse do oka a donutil ho tak pustit anaconda vise. A to je pro Doctora Victora dobrá šance na zasazení kryptonite krunche…což se mu také daří. Riggins na zemi, Ergo pinuje…2-count. Ergo vztekle praští do canvasu, což mu ovšem nikterak nepomůže. Riggins se stále drží a už se dokonce i sbírá na nohy. Ergo se ho hned ujímá a chystá se na Raise the Flag. Místo toho ovšem Riggins karmínového vojáčka back body dropuje za sebe. Tag Kami Kadze – tak ne. Roukys svého bývalého soka v pravou chvíli strhl za nohy z apronu a Riggins tedy nenatagoval nikoho. Rusty se o tag sice pokoušel, ale neměl na to dost času. Ergo se zvetil a bridging german suplexem odrovnal Rigginse zezadu dřív, než ten mohl cokoli provést. Pinfall z toho není, ale zatraceně těsný nearfall ano. Ergo zvedá Rigginse a irish whipuje ho, ten mu reversuje…Nate Hammer provádí blind tag. Ergo sice skončí na zemi po sidewalk slamu, ale Riggins už je v plné permanenci Hammera, který ho napadá kopanci do zad. Čtyři, možná pět kopnutí, Hammer Rigginse zvedá…náběh na Trailer Park Lariat…mimo…MLASK! To byl Rigginsův superkick. Hammer se kácí a Riggins konečně taguje Kamiho, který se venku zbavil Roukyse a v pravý čas se vyškrábal na apron. Čerstvý Kami se vyšplhá na ring post a kosí Hammera missile dropkickem. Hammer ovšem jde zpátky na nohy poměrně rychle…Kami ho chytá na sitout chokebomb….Hammer jeho ruce rozrazí a zvedne ho na Fall from the Universe…OU! Low blow od Erga svému tag team partnerovi! Hammer se složí na zem a svíjí se v bolestech, Kami Kadze toho využívá a zasazuje mu Jamboree Slam, po němž pinuje…a během odpočtu už Vic Ergo se svým CZSK title beltem odchází pryč z arény a Roukys, který se teprve teď sebral z nárazu do schodů, kam ho před pár minutami poslal Kami Kadze, ho napodobuje. Kamimu tudíž nikdo nebrání v odpočítání Hammera a strhnutí vítězství na stranu svou, Rigginsovu a Rustyho.

Winners: Ari Riggins/Kami Kadze/Rusty

Vítěze 6-man tag teamu nyní známe, to je však vše, co se můžeme z dnešní show dozvědět. Máte-li zájem vědět víc, sledujte další show. Chtěli bychom se Vám omluvit za odbbytí především zápasu Popkiller vs. EightMaster. Nastaly komplikace a současná situace nám nedala jinou možnost, než neuvedení zápasu, nebo alespoň menší akci. Tak jako vždy Vám děkujeme za Vaší pozornost a u další E-fed show opět naviděnou.

Na show pracovali:

Israha: Hannibal Magnum promo WidowMaker/B-Reyo segment, Main Event,

Mattitude: Úvod, Popkiller vs. EightMaster, JUDr. Mattitude vs. Steve Stevens

Sengoku G: Opener, Arien/Trey Thrasher segment, Israha/Lord Darsen segment, Lords of Shadows celebration

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  -->B<o>š<-- Thu Jan 24, 2008 11:05 pm

Tak tahle třicátá výroční show byla skvělá.Segmenty byly všechny dobrý hlavná s Trey Trasherem a Arienem a ještě s WidowMakerem a B-Reyom.Ze zápasů se mi líbil nejvíc ME.
-->B<o>š<--
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom

Poeet p?íspivku : 922
Age : 32
Localisation : Lučany nad Nisou
Registration date : 31. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Crowax Thu Jan 24, 2008 11:51 pm

Shaggzova hlaska Fuck the Fuck off je po Lemounovi na kterou absolutne nic nema druha Catch Phrase,kterou si budu dlouhou dobu pamatovat.
K te show nejlepsi byl urcte ME to bez debat a uz ocekavam s nedockavosti PPV
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Hajinek Fri Jan 25, 2008 12:03 am

jj krasna show omlouvam se nemel sem moc cas ta minula se taky povedla ja myslim ze hlaska na kterou Crowax nezapomene je moje JJ z QIPU Laughing :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  ronnie Fri Jan 25, 2008 7:32 pm

Děkuju za pěkný debut thanks . Byl to fakt zajímavý zápas s nečekaným koncem, a tak to má být!. To pak člověk je ponořenej do toho čtení víc a víc. Ale musím dodat, že hláška ,, Lemoun '', nemá chybu clap .
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Roukys Sat Jan 26, 2008 2:38 pm

krásná show Smile
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Goja Sun Jan 27, 2008 5:39 pm

Výborná show jako vždycky.Nejvíc se mě líbil segment Trey Trasher a Arien hail
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Johnny_Morrison Sun Jan 27, 2008 5:58 pm

opět nádhera
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 30 Empty Re: CZSK E-fed - Show 30

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru