CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 51

+5
Lesnar
Krupy
EightBall
MadWarrior
Mattitude
9 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Mattitude Thu Apr 17, 2008 10:20 pm

Část 1.

"Právě dopráskaly poslední ohňostroje, lidé šílí, dámy a pánové, začíná poslední CZSK show před Sons of the Square PPV! Mé jméno je Brian Nelson a toto je můj kolega Jimmy Freak." zahájil komentátor Brian Nelson těmito slovy.

Jimmy Freak: "Na úvod si pojďme rychle shrnout, co už je známo za zápasy na PPV a poté se podíváme, co nás čeká dnes."

Brian Nelson: "V první řadě vás v neděli čeká neobvyklý gimmick match, Tomb of 1,000 Curses, ve kterém se utkají Israha s Krupym."

Jimmy Freak: "Jako na každém PPV i na tomto nesmí chybět zápas o titul. V tomto případě půjde zápas o CZSK Intercity titul, ve kterém se utká Crowax s CZSK Intercity šampionem JUDr. Mattitude."

Brian Nelson: "Abychom nemluvili pořád o one on one zápasech, bude se zde konat také triple threat zápas mezi Nate Hammerem, Roukysem a WidowMakerem."

Jimmy Freak: "A v neposlední řadě je tu tag team match, který je zatím posledně známým zápasem. V tomto zápase se utká Jedovatá Kobra s Ari Rigginsem proti Hajinkovi s Havlajsem."

Brian Nelson: "To bychom měli probrané PPV. Nyní se pojďme podívat, co nás čeká dnes, v této poslední show před PPV. Jako opener, který začne již za pár okamžik se utká v non-title zápase CZSK Intercity Champion JUDr. Mattitude, s jeho dlouhodobým rivalem Crowaxem."

Jimmy Freak: "Jen bych připoměl, že se ze slov Crowaxe jedná o poslední non-title zápas JUDr. Mattituda jako šampiona. Nicméně dalším z zápasů v této show uvidíme TLC zápas mezi Slovakia Warriorem a EightMasterem, ve kterém bylo vyhlášeno speciální pravidlo. Nikdo z rosteru se nemí objevit v dohledu."

Brian Nelson: "Nejde o jediný gimmick match, který dnes uvidíme. Je pro nás připraven také speciální Israha's House of Terror zápas, v němž se utkají Krupy a wrestler, jehož jméno je v zápase obsaženo, Israha."

Jimmy Freak: "A jako poslední, tedy main event nás čeká 6-man tag team zápas, kde na jedné straně jsou Ari Riggins, Jedovatá Kobra a WidowMaker, kteří se postaví proti vs Roukysovi, Hajinkovi a havlajsovi. Myslím, že tady show bude nabitá, už jen proto, že zde máme dva gimmick zá.."

JUDr. Mattitude vs. Crowax


V tom slova Jimmyho Freaka přeruší trojnásobné klepnutí soudním kladívkem a následné odstartování theme JUDr. Mattituda. Ten se po malé chvíli objeví pod titantronem, odkud pokračuje cestou do ringu. V jedné ruce má své soudní kladávko a v druhé mikrofon, což značí, že nás čeká před zápasem proslov. V ringu JUDr. Mattitude vylézá na turnbucklea chce si plácnout kladívkem o dlaň ruky, jenže uvědomí si, že má v druhé ruce mikrofon. Pokrčí rameny a seskočí z turnbucklu.

"Klid v CZSK síni!"

Skoro už tradičně zakřičí JUDr. Mattitude na úvod svého proslovu. Nicméně lidé nepřestávají bučet.

"Řikám klid v CZSK síni, rušíte soudní jednání. Nechám vás vyvést z budovy a o vrácené prachy si žádejte klidně někde ve Štrasburku, hahaha."

Lidé opět reagují bučením, nicméně po chvíli se utiší.

"Asi se vám po mě v minulé show stýskalo, že? Byli jste zmateni a kladli si otázky, kde je náš skvělý CZSK Intercity Champion? Víte.. občas musím udělat nějaký dobrý skutek, odsoudit pár zločinců, mezi něž patří i Crowax.."

Lidé začnou skandovat "Shut the fuck up!... Shut the fuck up!"

"Ou, jaká shoda náhod, že tenhle směšnej chant začíná písmeny vystihující vás. Sněm Tisíce Fakanů Ufňukaných."

JUDr. Mattitude se směje vlastním slovům a poté pokračuje.

"Teď tedy k té neděli. Noc, kdy opět úspěšně obhájím CZSK Intercity titul. Crowax nejspíše žil v domnění, že když jsem pryč, neviděl jsem jeho rozhovor. Opak je pravdou. Pro pobavení jsem si ho pustil a Crowax nezklamal, opět mě pobavil těmi sprostými lžemi. Ten chudák a kriminálník si myslí, že ten titul opravdu získá. Ten titul je souzen mě a nemá na něj právo nějaký drogový dealer!"

"Nikdo neovlivní fakt, že jsem lepší a úspěšnější než on. Nikdo mě v tom neumlčí. Ani ty vaše pitomé chanty, nikdo.."

V tom se v aréně setmí.

"To má být nějaký vtip? Ale notak, 1. dubna už přeci bylo."

Na titantronu se objeví nápis Your time has come right now.

"Jo ahá, kriminálník nám dorazil. Tak trapná a ohraná věta, každopádně to vystihuje. Můj čas na výhru právě přichází."

Ďábelský smích odstartuje theme Crowaxe. V hale se rozjasní.

"No to je dost, že tu není tmy jak v kriminále, kam se Crowax chystá."

Pod titantronem je Crowax, který se pomalými kroky blíží k ringu zahalen v šedém plášti. Odkrytou má pouze hlavu, kterou má skloněnou k zemi.

"Dívej se mi aspoň do očí, když stebou mluvím. No co, stejně mě neumlčíš."

Crowax nyní vchází do ringu, kde se otočí k JUDr. Mattitude, který je v co nejvíce možné vzdálenosti od něj, zády.

"Jasně, otáčej se ke mě zády, ty lemoune. Tady je vidět tvé vychování. Každopádně pořád mluvím."

Crowax zvedá hlavu, strhne ze sebe plášť. Hned na to se otočí k JUDr. Mattitude a chce po něm vyběhnout. Jenže JUDr. Mattitudovi se o chlup podaří z ringu utéct.

"Zločinec je agresivní, hohoho. Nikdo, opakuji nikdo mě neumlčí. Mohu sdělovat své názory jak dlouho chci!"

Crowax opouští ring a chystá se chytit JUDr. Mattituda. Ten utíká a při tom se pokouší hovořit.

"..dobrá, chceš se proběhnout.. stejně si budu říkat co chci."

Oba již oběhli jednou celý ring. Crowaxe nyní napadlo, že by se mohl skrýt za schůdky vedoucí do ringu. Učiní tak. JUDr. Mattitude, který spíše hledí za sebe, než před sebe, nic nezaregistroval. Je již u schodů, za nimiž je skrčen Crowax. JUDr. Mattitude běží, crowax mu nastaví nohu a JUDr. Mattitude zakopává. Crowax zvedne JUDr. Mattituda a pošle ho do ringu. Jen co vyleze Crowax na apron, JUDr. Mattitude je na nohou. Než se podaří JUDrovi provést to, co chystal, už mu skrze lana provede Crowax head attack. Ihned jde na stranu a vylézá na apron. JUDr. Mattitude zaregistruje, kde Crowax je a otočí se k němu. Crowax skáče Flying Clothesline, ale JUDr. Mattitude mu provádí European Uppercut. Zní gong, který zahajuje zápas.
JUDr. Mattitude zvedá Crowaxe, přesune se s ním k lanům, kde mu provede další European Uppercut. Tentokrát ovšem Crowax nepadá. JUDr. Mattitude provádí s Crowaxem irish whip, Crowax reversuje a po doběhnutí JUDra do lan a zpět se pokusí o Front dropkick. Nicméně JUDr. Mattitude tesně zastavil v lanech a unikl tak tomuto kopu. Crowax se zvedá, JUDr. Mattitude se rozebíhá a chce provést Superkick. Jenže Crowax, stejně jako JUDr. Mattitude před chvílí uhl jeho Front dropkicku, uhybá JUDr. Mattitudovo Superkicku. JUDr. Mattitude se zamotá o 180 stupňů a tím se otočí Crowaxovi zády, který situace okamžitě využije a provede JUDrovi Half Nelson Facebuster. JUDr. Mattitude nyní leží na břichu, což je pro Crowaxe opět skvelá šance. Už v tak krátkém čase provádí svůj finisher House of Pain. Jenže JUDr. Mattitude se okamžitě doplazí k lanům a dotkne se jich. Než stačí rozhodčí začít počítat, Crowax dle pravidel JUDra Mattituda pouští. Ten vylézá pryč z ringu. Lidé bučí. JUDr. Mattitude již po pár sekundách vylézá na apron, jenže jak vidí Crowaxe, který se přibližuje k němu, seskakuje a hned na to nadává rozhodčímu, ať Crowaxe drží pár metrů od ringu. Poté do ringu vchází. Oba borci se okamžitě pouští do lock upu, z něhož Crowax přetlačí Crowaxe k turnbucklu. Jenže JUDr. Mattitude schová hlavu mezi lana a dává gesty náznaky, ať od něj odstoupí. Crowax aby předešel potížím souhlasí. Poté, co vyleze JUDr. z lan, jde Crowax k němu, jenže Crowax ho překvapí šťouhnutím do oka a následným provedením Swinging Fisherman's Neckbreakeru. JUDr. Mattitude se zvedá a prsty si ťuká na čelo, čímž naznačuje inteligenci. Nicméně diváci nereagují jinak, než bučením. JUDr. Mattitude provede leg drop, při němž zůstane sedět na Crowaxovi. Rozhodčí počítá: 1..2.. Crowax kickoutuje. JUDr. Mattitude je poněkud rozčílen, ale zvedá se a ihned provádí Crowaxovi Judge Drop. Cover: 1..2.. kickout. JUDr. Mattitude popadne ležícího Crowaxe, přesune se s ním k lanům, kde ho začne o ně škrtit. Rozhodčí odpočítíví do diskvalifikace: 1..2..3..4 JUDr. Mattitude pouští. Poté se JUDr. Mattitude rozhodne Crowaxe zvednout na nohy a přejít s ním k turnbucklu. Na tomto místě ho o turnbuckle opře, udělá pár kroků zpět, rozeběhne se a provádí Yakuza Kick, jenže Crowax uhybá a provádí school boy roll up: 1..2.. JUDr. Mattitude vykopává. Crowax po chvíli zvedne JUDr. Mattituda. Ten však zareaguje dvěma silnými údery do břicha a tak ho Crowax pustí. JUDr. Mattitude posílá Crowaxe do lan, ten se ale vrací s provedením Neckbreaker dropu. Crowax se okamžitě zvedá a gesty dává najevo, že si přeje, aby JUDr. Mattitude vstal také. Ten vstává, Crowax se rozebíhá, jenže JUDr. Mattitude ho překvapí Flapjackem přímo na lana. Crowax nepadá, jen se otočí k JUDrovi čelem a ten okamžitě provádí Spinning MattBuster. Lačne zalehne Crowaxe: 1..2..2,5 kickout! JUDr. Mattitude se chvíli hádá z rozhodčím o třech sekundách. Poté ale přestane a zvedne Crowaxe, s kterým se přesune k lanům. Zde ho vyzvedne a posadí na turnbuckle, nicméně né klasicky obličejem k sobě, ale zády k sobě. Do řad diváků zařve:

"Judgebreaker z rohu, vy lemouni!"

Už má Crowaxe skoro na zádech, když v tom ho udeří několikrát loktem do obličeje. JUDr. Mattitude mu přestane věnovat pozornost. Crowax se otočí čelem k ringu. JUDr. Mattitude se po chvíli ošahávání svého obličeje opět otočí k turnbucklu, kde už ale Crowax, oběma rukama chycen lan provede JUDrovi jakýsi neobvyklý Front dropkick. JUDr. Mattitude padá k zemi. Crowax se zvedne na turnbucklu na nohy a skáče 450 splash speciálně pojmenovaný Sky Wings. Zůstává ležet na JUDr. Mattitudovi: 1..2..3 a zápas s přehledem vítězí.
Lidé skáčí radostí a dávají jasně najevo, že chtějí to samé vidět i tuto neděli v zápase o titul. Crowax vyleze na všechny čtyři turnbuckly, kde slaví svou výhru. Když v tom se zvedá JUDr. Mattitude, který náhodou leží zrovna u rohu, kde má své soudní kladívko. Popadne ho do ruky, zvedne se a čaká, až se otočí Crowax. ten se otáčí, JUDr. Mattitude vybíhá s kladívkem, jenže Crowax ho rovnou popadne a vyhodí z ringu! JUDr. Mattitude celý vzteklý vstává na podlaze mimo ring a hledí na crowaxe v ringu. Ten vylézá na lana a neustále ukazuje na svůj pas. JUDr. Mattitude couvá cestou do zákulisí s výkřiky: "Já jsem CZSK Intercity Champion."

Winner: Crowax

Rufus Maxwell/Nate Hammer segment


Na dveřích je sice napsáno General Manger Maxwell Rufus, ale zpoza dveří je slyšet hlas někoho úplně jiného. Nate Hammer právě dává pořádný fén Maxwellovi zato, že není booknutej na dnešní večer.

„Cože?!? Jak, že nemůžu bejt na každý show!?! To co si ty myslíš mě vůbec nezajímá!“ křičí na Maxwella, který tuto kritiku bere relativně v klidu, tohle se mu stává dost často. Dveře do jeho kanceláře se nezavřou a přichází si stěžovat jeden za druhým.
„A co si to vymyslel za main event proboha? Všech šest šašků bych měl jako předkrm! Se zeptej Hajinka! Nějakej Riggins, Roukys, WidowMaker! Kdo to je proti mně??!!“ Nate není zrovna nadšený, že byl vynechán v dnešním main eventu, kterým je six-men tag team match Riggins/Kobra/WidowMaker vs. Hajinek/Havlajs/Roukys.
„Nate, nevím co po mě chceš? O zápasech už je rozhodnuto, o tom co se bude na jaký show nerozhoduješ ty, ale já.“Maxwell se dostal ke slovu a mele si pořád to svoje. Nate se holt nikam nevejde. Ovšem teď vypadá, že má nějaký nápad.
„Mám takovej návrh. Co kdyby si byl special referee pro dnešní main event?“odtajňuje to co ho napadlo.

Hammer chvíli nad tím přemýšlí, přece jenom chtěl zápasit a nějaký rozhodování v zápase mu je u sedacího ústrojí, ale na jeho tváři se objevuje zvláštní úsměv a vypadá to, že bude souhlasit.

„Tak jo....“řekne a zamyšleně odchází. Maxwellovi se ulevilo, že se ho zbavil a ještě se mu povedlo vylepšit dnešní main event.

Brotherhood of Gore segment


„Do hajzlu!“
Převrátil vozík, na kterém leželo šťavnaté vepřové maso. Zrovna na něj odkapávalo, takže se zem hned zbarvila do červena. Kdyby se do té loužičky někdo podíval, mohl by vidět, jak vypadá jeho tvář, mohl by třeba i vidět, jak vypadá svět malinký moment před smrtí. Odpověď? Tu se nedozvíme, Martz při pochodování místností do toho malému jezírka životodárné tekutiny šlápl. Krev vystříkla a potřísnila Hanibalovu zástěru. Byly výjimečné dny, kdy si jí zrovna umyl, aby vynikala ve své hnusné žluté barvě a dnes tomu právě tak bylo. Není tedy divu, že mu do smíchu moc nebylo.
„Zatraceně, Martzi! Přestaň mi tu dělat bordel, jako by ho nebylo dost, chlape! A uklidni se, třeba běž na chodbu a dej si…já nevím, třeba kávu. Nebo tady“, popadl kus masa, který ležel vedle něho na stolku, „krásňoučký koňský maso! Sice tvrdý, ale šťavnatý i za syrova!“
Martz mu vyrazil nabídnutou stravu z dlaní a ta s hlasitým začvachtáním dopadla na zem. Hannibal Magnum, který to bral, jako kdyby byl pošpiněn dar od samotného krále, i přes masku jasně zbrunátněl. Nechybělo málo a svého týmového partnera by omlátil o zeď. Tuto akci ale Martz přerušil tím, co měl na srdci.
„Maso, maso, maso! Neustále jenom maso! Pomysli taky na to, že ten tvůj vyžraném rival nám zničil šanci stát se tag championy! To si z toho sakra nic neděláš?!?“
Hannibal před chvilkou doslova drtil sekáček, který stále svíral ve své pravici, teď se ale poněkud uvolnil, v jeho očích opět zavládl poklidný výraz. Položil svůj věrný kord na stůl.
„Ach, Martzi, Martzi.“
Bůh byla v jeho životě veselá kopa. Obdaroval ho mohutným tělem, pravda, to se k tomuhle povolání hodí, ale vše to završil tím nádherným, v některých momentech skoro až dívčím hláskem. S takovou nádherou, co okupovala jeho krk, mohl být tím nejsladším zpěvákem, jakého svět kdy poznal…kdyby uměl zpívat, samozřejmě.
„Podceňuješ mě snad? Jistěže jsem nezahálel a pro našeho kamarádíčka si něco připravil. Inu, s panem Maxwellem se moc mluvit nedá, znáš přeci jeho zaujatost, ale poté, co jsem byl odeslán do kanceláře pana Leoparda, to byla vskutku jiná záležitost. Víš, on je tak moc hodný člověk, on nám rozumí, on s námi soucítí. Pochopil nás, Martzi, pochopil, že za to, co náš kamarád Gary provedl, je třeba provést vendetu.“
Chvilku dramaticky přerušil svou mluvu.
„Dělej, vyklopni to.“
Hannibal s úsměvem zavřel oči. Martz měl pravdu, není třeba nic zdržovat..
„Takže ty a já na Sons of Square…proti Garymu…v handicap matchi, hehe.“
To, co by se dalo považovat za klišé starých filmů, zde naprosto fungovalo. Na oba to zapůsobilo jako pointa velice podařeného vtipu…a smích zaplnil místnost.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Mattitude Thu Apr 17, 2008 10:23 pm

Část 2.

The Slovakia Warrior vs. EightMaster (TLC match)


Vážení diváci, je čas připravit se na další zápas tohoto večera. Řeč je o TLC zápase, ve kterém se utkají The Slovakia Warrior a EightMaster. V tomto zápase bylo také vysloveno pravidlo a to takové, že se nesmí v průběhu zápasu nikdo z CZSK rosteru objevit v okolí.
Prvním přicházejícím je Slovakia Warrior, který se za znení své theme objevuje v aréně. Rychlými kroky přichází po entrance rampě k ringu. Cestou po ní si plácne s pár diváky a už míří do ringu, ve kterém je připraven stůl, štafle a židle. Poté vchází do ringu a čeká na svého soupeře. Tím je nepřekvapivě EightMaster.
Zní 4 Horseman Original theme a tento wrestler se po chvíli objeví pod titantronem. V ruce má jako obvykle svou biliardovou kouli. Cestou po entrance rampě narozdíl od Slovakia Warriora lidem nadává. Poté vchází do ringu a odkládá si svou biliardovou kouli. Gesty vyhrožuje Warriorovi, aby se k ní nepřibližoval. Poté si svlékne triko. Nyní už nic nebrání tomu, aby zápas začal. Rozhodčí dává pokyny k zahájení zápasu a zní gong.
Slovakia Warrior popadá do rukou štafle, opřené o turnbuckle. EightMaster si pro změnu bere židli. Oba proti sobě vybíhají. EightMaster chce udeřit Warriora židlí, ale Warrior použije štafle jako obranu. EightMaster upustí židli. Slovakia Warrior hodí EightMasterovi do rukou štafle. EightMaster předvádí pár komických kousků, než se mu je podaří chytit. Mezi tím vylezl Slovakia Warrior na druhý rope u turnbucklu a skáče na EightMastera Diving dropkick. EightMaster padá k zemi a štafle sním. Warrior zalehává EightMastera i se štaflemi: 1.. EightMaster okamžitě kickoutuje. EightMaster ze sebe dostane štafle a v tom ho už uchopí Slovakia Warrior a postaví na nohy. Přesunou se k lanům, odkud chce Warrior poslat EightMastera do protějších lan. Nicméně EightMaster si usmyslí, že se lan chytí a nenechá se. Warrior se ho snaží odtáhnout, ale marně. EightMaster se pustí lan a tou samou rukou dá Warriorovi facku. Ten se chvíli drží na tváři a vzteklým pohledem hledí na EightMastera. Ukáže prstem nahoru, EightMaster se tam podívá a Warrior provádí Eye Poke, po němž hned EightMastera uchopí a provádí irish whip. Následuje reverse ze strany EightMastera. Warrior běží do lan a zpět. EightMaster mu vyběhne naproti a provádí Shuffle Side Kick. Poté provokativně kopne Warriora do obličeje a opouští ring. Zde zaloví rukama do spodní části ringu a vyloví baseballovou pálku. Warrior se mezi tím zvedá, jde směrem k tomu, vystrčí hlavu s rukama přes lana s úmyslem EightMastera uchopit. Ten ale Warriora překvapí ránou baseballovou pálkou do hlavy. Warrior zůstává půlkou těla v lanech. EightMaster vylézá na apron a odsud udeří Warriora pálkou do zad. Warrior tak přepadává celým objemem mimo ring. EightMaster seskakuje z apronu, zvedá Warriora na kolena, přiloží mu k krku pálku a začíná ho škrtit. Při tomto škrcení EightMaster říká Warriorovi různá slova. Po pár vteřinách pouští. Pokašlávající Warrior se na kolenou plazí z dosahu EightMastera. Ten ho ale zvedne na nohy a následně pošle do barikád. EightMaster využije volného času a opět pro něco sahá mimo ring. Tentokrát vytahuje barbed wire stůl! Diváci jsou poměrně natšení, což je v souvislosti s EightMasterem překvapující. EightMaster se vrací k zvedajícímu se Warriorovi, kterého zvedne a pošle zpět do ringu. sám do něj pochopitelně vchází také. Zatím co se Warrior povaluje na zemi, eightMaster opatrně uchopí barbed wire stůl a opře ho o turnbuckle, naproti tomu, kde je opřen obyčejný stůl. EightMaster popadne Warriora a popojde s ním k lanům, kde mu nejprve provede Boxing body blow a poté Elbow Smash, čímž ho posadí k zemi. EightMaster opět opouští ring a vytahuje ze spod ringu popelnici. S tou rychle vchází do ringu a ihned využívá u sedícího Warriora, o kterého jí opře. EightMaster si dělá rozestup, rozebíhá se a provádí running bog boot, jenže Warrior v poslední vteřině uhybá. Warrior, který je na kolenou si bere do rukou popelnici. Naštvaný EightMaster se k němu skloní a v tom dostane tvrdou ránu popelnicí do hlavy. Warriorovi to dá náskok k tomu, aby mohl vstát. EightMaster a Warrior se zvedají ve stejný okamžik. Oba se začnou bít pěstí, jenže Warrior zabere a začne mít v této výměně pěstí převahu, kterou dostane EightMastera až k samotnému turnbuckle. EightMaster na chvíli ztrácí kontrolu nad sebou samotným. Warrior naznačuje rozhodčímu, aby si klekl k zemi. Rozhodčí tak učiní. Warrior popadne židle, rozeběhne se a za pomoci skoku od rozhodčího zad provádí Poetry in Motion. EightMaster se motá a po chvíli padá na zem. Warrior nyní čeká, až se EightMaster zvedne. Ten se po pár vteřinách skutečně zvedá. Warrior ho chce kopnout, jenže EightMaster mu chytí nohu. Warrior se pokusí o Enzuigiri, jenže ani to se mu nepodaří, jelikož EightMaster s hlavou uhne. Warrior v této podivné poloze chytne na zemi židli a praští s ní EightMastera. EightMaster je opět na zemi a zápas přebírá Warrior. Ten uchopí do rukou štafle a opře je o jeden z turnbucků. Uchopí EightMastera, postaví ho na nohy a opře ho o ně. Warrior udělá pár kroků zpět, rozeběhne se a vylétne do vzduchu, jenže EightMaster uhne a tak se Warrior tělem uhodí o štafle. Ihned na to se motavě otočí a to už mu EightMaster provede Spinebuster. EightMaster vydychuje a poté uchopí Warriora za jednu ruku a jednu nohu a odtáhne ho do prostřed ringu. Na hruď mu přiloží židli. Udělá k řad diváků jakési gesto, po kterém je odměněn heatem, rozeběhne se do lan a provádí Lionsault, jenže Warrior uhybá, dává na své místo židli a EightMaster padá přímo na ní. Warrior chvíli odpočívá, poté se zvedne, dojde k EightMasterovi a z místa mu provede Standing 450 splash, při čemž na něm zůstane ležet a pinuje ho: 1..2.. kickout. Warrior zachovává chladnou hlavu, zvedá se a začne věnovat svou pozornost stolu. Který veme z turnbucklu a rozloží ho na podlaze ringu. Hned poté dojde k EightMasterovi, kterého postaví na nohy a položí na stůl. Na stole ho ještě pro jistotu párkrát uhodí a poté vylézá na turnbuckle. Na turnbucklu provádí gesto, čímž zvedne nemálo diváků ze židlí a připraví je na svůj finisher. Slovakia Warrior skutečně škáče corskrew 450 splash. Jenže EightMaster uhybá a tak padá Slovakia Warrior na prázdný stůl! Oba wrestleři leží na zemi, EightMaster se doplazí k němu, dá ruku na jeho hruď a rozhodčí počitá: 1..2..2,5 velmi těsný kickout! EightMaster se chvíli rozčiluje, poté se ale zvedne, jde k jednomu z turnbucklů, kde je opřed barbed wire stůl. Veme ho do rukou a a položí na zem. Poté zvedne Warriora a chytí ho za krk, jako příprava na Chokeslam. Jenže Warrior ho dvakrát udeří loktem do obličeje a finálně i kopne do břicha. EightMaster je předkloněn, Warrior ho uchopí a zvedne do Powerbombu. Otočí se sním o 180 stupňů, což je už polovina provedení jeho finisheru. Warrior se s EightMasterem takto otočí ještě jednou. EightMaster mezi tím Warriora celou dobu mlátí pěstmi do hlavy. Warrior se zastaví naproti barbed wire stolu a chce EightMastera hodit do něj. Jenže EightMaster seskočí z Warriorovo ramen a pokusí se o Stuner, z kterého ho ale Warrior odstrčí a provede Hurracanrana pin: 1...2..3 a překvapivě vítězí.
Warrior po chvíli vstává a rozhodčí mu vítězně zvedá ruce. EightMaster je na kolenou a vzteky mlátí do země. Moc velkou oslavu výhry mít Warrior nejspíše nebude, jelikož do ringu přibíhá DM Bukva a ze zadu ho napadne a srazí k zemi. Následují bezcitné kopance do ležícího Warriora. EightMaster se s chutí přidá. DM Bukva tlačí botou do Warriorova obličeje. EightMaster mezi tím uchopí barbed wire stůl. DM bukva ustoupí a EightMaster hodí tento stůl přímo na Warriora! DM Bukva přidrží nohou stůl na Warriorovi a EightMaster se mezi tím na cosi připravuje. Bukva opět ustoupí. EightMaster se rozeběhne do lan, vyskočí na druhý rope a provede Lionsault přímo na obrácenou část stolu, pod níž leží Warrior pohlcen barbed wirem. DM Bukva pomahá EightMasterovi vstát a oba zvedají vítězně ruce. Jenže v tom okamžiku přibíhá po entrance rampě Cerberus, překvapivě již bez ochraného límce na krku. Jak EightMaster, tak také DM Bukva před ním jen o chlup z ringu uniknou. Cerberus vylézá na lana a gesty svádí oba, aby se vrátili. Poté si vyžádá mikrofon a hovoří:

"Jak možná vidíte, už jsem stoprocentně v pohodě. Proto vám chci nakopat prdel v elimination tag team zápase na tomto PPV. Vy sva, proti mě a Slovakia Warriorovi na Sons of the Square!" zahazuje Cerberus mikrofon. EightMaster s DM Bukvou jen couvají a za různého prohazování nadávek kroutí hlavou. Cerberus poté odkryje od Warriora stůl a pomůže mu.

Winner: The Slovakia Warrior

Krupy/Crowax segment


Vešel do zákulisí a opřel se o stěnu. Vyhrál. Konečně tomu „lemounovi“ ukázalo je v něm. Ukázal mu, že v neděli si jde pro titul v té nejlepší kondici. Usmál se, když uslyšel, jak skandují jeho jméno. Ještě teď je slyšel, jak pořád a pořád nadšeně opakují to slůvko: Crowax, Crowax, Crowax…
Vydal se na cestu ke své šatně, kroky byly ale najednou těžké. Ucítil váhu na svých zádech, otočil se tedy..
…a pohlédl na Krupyho. Ten svého starého parťáka objal jednou rukou přes ramena, dokonce se mu povedl malý úsměv.
„Gratuluji.“
Crowax kývl a na pár vteřin se šťastně zasmál. Krupy mu kývnutí opětoval, ještě měl pro něj ale pár slůvek.
„Dnes večer to byla ohřívačka, ale na Pay Per View…ať pozná, co dokáže bývalý žoldák Tainted Legion.“
Když se jejich cesty rozdělily, Krupy si jen sám pro sebe zamumlal..
„A já budu muset zahrabat jednu krysu…tentokrát u konečně.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Mattitude Thu Apr 17, 2008 10:28 pm

Část 3.

Krupy vs. Israha (Israha's House of Terror Match)


„Israha’s House of Terror Match!!! Taky se tak těšíš Briane??“nadšeně křičí Freak.
„Tak samozřejmě. Ještě mám v paměti jejich první House of Terror Match, čili jsem pořádně zvědavý na tento zápas. Hlavně nám hodně napoví o tom, jak bude probíhat jejich nedělní zápas na Sons of the Square. Vítěz z dneška bude mít v neděli hodně navrch. Ale stop povídání. Jde se na věc.“komentuje Nelson.

Do ringu už vstupuje Ztracená duše! Aréna je zahalena v šedé mlze a Israha pomalu kráčí do ringu. Strhává si kapuci z hlavy a leze do ringu. Tam už netrpělivě vyhlíží svého soupeře. Hledí směrem k entrance stagi. Nad ringem už jsou řetězy, na kterých visí zbraně všeho druhu. Israha stále vyčkává Krupyho příchodu, ovšem stále se nic neděje. Israha vypadá, že se už nemůže dočkat až provede Krupyho svým domem teroru. Začíná hrát Krupyho theme. A Krupy se zničehonic objevuje u stolu komentátorů, leze na apron a slingshotem se dostává do ringu. Sahá si pro svůj oblíbený kendo stick a Israhu, který vůbec neví co se za jeho zády děje, trefuje do zátylku! Israha se otáčí, ale jenom, aby schytal další tvrdou ránu. Tato druhá už s ním dost zamává, ale stále stojí. Ovšem teď schytal jednu přes břicho, to je nepříjemné i pro takové monstrum jako Israha je, a tak se sehnul bolestí. Odkryl tím svoje záda a Krupy ho trefuje kendo stickem přes záda! Israha se narovnal zpátky a prohnul bolestí. Krupy se odráží od provazů, vyskakuje a ve výskoku láme kendo stick Israhovi o lebku!!

„Tak to byl start jak z říše snů pro Krupyho! Sice tomu dost pomohlo, že si připravil lest na začátek, ale stejně Israhovi naložil to co si zaslouží!“komentuje začátek zápasu Freak, který viditelně fandí Krupymu.
„Takto brzo vidět Israhu na zádech je nezvyk. Uvidíme jak se tento start projeví na průběhu zápasu.“doplňuje Nelson.

Krupy zvedá ruku, jakoby na znak vítězství i když sám ví, že tohle ještě konec není. Israha má tuhý kořínek a tak už pomalu vstává zpět na nohy. Kdyby neměl svojí masku, tak nejspíš vidíme i stopy krve, které musely způsobit tvrdé rány kendo stickem od Krupyho. Krupy ihned vyráží tvrdými údery po Israhovi. Ten je dost otřesen a tak se ani nebrání, schytává jednu tvrdou ránu za druhou. Irish whip Israha reversnul, ale Krupyho to nepřekvapilo a trefil Věčně prokletého tvrdou clotheslinou! Israha je opět na zemi a Krupy už nad ním klečí a opět mu dává ochutnat tvrdost svých úderů. Rozhodčí není moc nadšen, ale nic jiného nemohl čekat od tohoto zápasu. Israha se snaží nějak dostat z pod Krupyho, ale zatím úspěch nemá. Israha se teď dostal do headlocku. Ovšem povedlo se mu převalit, tak že z toho je pin na Krupyho. Krupy tedy pouští headlock a Israha má šanci se dostat na nohy. Ovšem ihned co se dostává na nohy tak je tu Krupy a jeho reverse STO. Israha je na zemi a je už i on počítán. Samozřejmě neúspěšně, ale Krupy to musí zkoušet. Krupy teď zkouší na Israhu Impersonator neboli stepover toehold sleeper. Israha se brání a tak mu Krupy přidává pár úderů, aby ho zklidnil. Israha se nakonec v tomto sleeperu ocitá, ale svojí silou se nakonec z toho dostal. Krupy se snaží držet u Israhy dost na tělo a tak Israha ještě nedostal šanci se ukázat. Krupymu se zachtělo zbraně a tak se kouká co by si vzal. Ihned po ruce měl tradiční židličku a tak to vypadá využije jejích služeb. Čeká na Israhu a ihned jak tento obr vstane, tak se napřahuje a prohýbá ji Israhovi o hlavu. Ten zavrávorá, má co dělat, aby to ustál. Krupy se odráží od provazů, nabírá rychlost, ovšem než stihne cokoliv provést, tak ho Israha kope tvrdě do břicha. Teď se od provazů odhoupne Israha a má na mysli Mind Erasera! Ovšem Krupy uhýbá, opět se rozebíhá o provazy, pokusí se využít toho, že Israha minul tento jumping side kick, jenomže Israha se bleskově otáčí ke Krupymu, ten toto nejspíš nečekal a tak končí v trapping belly-to-belly suplexu! Israha viditelně pookřál, tím že se mu něco povedlo. Ihned už klečí u ležícího Krupyho a škrtí ho! Pouští a začíná mlátit do Krupyho. Ten se snaží vykrývat tyto údery, ale moc úspěšný není. Israha vstává a začíná kopat do Krupyho, ten to pochopil jako povel k tomu, aby vstal a tak se rychle dostal na nohy, jenom aby ho Israha chytil pod krkem a provedl mu rychlý chokeslam backbreaker! Krupy leží na zemi a Israha se rozebíhá o provazy a skáče Krupymu na hlavu legdrop! Teď má Lost Soul trochu času a tak se porozhlíží co by si vzal za zbraň. Bere si kendo stick, asi se řídí rčením oko za oko! Krupy ještě leží, Israha ho chytá pod krkem a zvedá ho. Krupy teď stojí a je držen pod krkem. Israha v druhé ruce drží kendo stick. Napřahuje se, švihá, ale Krupy se dostává z jeho držení a uhýbá! Rozebíhá se o provazy, ale Israha se okamžitě vyřítí proti němu a trefuje ho running big bootem! Teď Israha šahá asi pro nejhorší zbraň, která je k dispozici dneska. 2x4 omotaná barbwirem! Krupy vstává a je ihned sražen touto hrozivou zbraní! Israha se k němu ihned sklání a ostnatým drátem projíždí po čele! To se otevírá a krev obarvuje Krupyho obličej. Israha zahazuje 2x4 a zvedá Krupyho do torture racku, chvíli takhle trápí Krupyho a už z toho jde na sitout torture rack backbreaker! Krupyho tento chvat viditelně nepotěšil. Drží se za záda a svíjí se v bolestech. Israha má něco v plánu. Leze z ringu ven a vytahuje z pod ringu stůl!

„Tak to nemůže dopadnout dobře!“ křičí vyděšeně Freak.

Stůl je rozložen a připraven pro Krupyho. Ten ještě schytal reverse thrown powerbomb a už si ho Israha připravuje na stůl. Co má teď v plánu Israha nikdo neví. Leze na ring post, už jenom ten pohled je děsivý!

„On ho snad chce splashovat?!? Briane zastav to! Taková postava jako Israha by Krupyho rozdrtila!“nevěří svým očím Freak.

Israha už vypadá, že se každou chvíli odrazí, ovšem Krupy si uvědomil co se děje a tak se skutálel ze stolu na zem. Israha tak zase slezl a viditelně naštván si jde pro Krupyho. Ten překvapuje pomocí european uppercutu. Poté ještě dodává jeden mid kick a tvrdou standing lariat. Ta posílá Israhu na zem. Ovšem ihned se zvedá, ale Krupy ho trefuje running back elbowem a poté tvrdým knee dropem. Krupy si bere 2x4 ze země a má v plánu pomstu. Napřahuje se na zvedajícího se Israhu, ten si uchrání před úderem do obličej tím, že blokuje úder svým pravým předloktím! To se ihned proměňuje v řečiště krve! Israha nedává na sobě bolest znát, a tak přichází další úder, tomu se Israha uhýbá tak, že ho schytává do ramene pravé ruky. Teď už má celou paži v krvi! Pohled to není zrovna nejhezčí. Krupy zahazuje 2x4 a pokusí se využít situace, kdy se Israha drží za svojí ruku. Snaží se ho vzít na fallaway slam a daří se! Israha byl právě fallaway slamován a vypadá, že ho to dost rozzuřilo, ihned vstává a vybíhá proti Krupymu.Ten se sklání před clothesline a provádí inverted DDT. Zvedá Israhu a po irish whipu mu provádí standing spinebuster. Ring se zatřásnul, ale Krupy jakoby to nestačilo. Značí, že přijde jeho finisher. Tribute To My Old Life. Chystá si Israhu. Jenomže ten Krupyho od sebe odstrkuje a překvapivě vytahuje svoje eso z rukávu. Mind Eraser! Ten Krupyho položí na zem. Israha ho bere do underhook pozice a provádí z ní powerslam. To byl Cruel Intent. Israha opět vytahuje Krupyho na nohy a vysazuje si ho na ramena. To znamená jenom jediné! DARK BANISHING skrz stůl, který stále stál v ringu připraven!!! 1..2..3!! Konec zápasu! Israha, ale neslaví a zničeného Krupyho bere do gorilla pressu, aby jej následně vyhodil z ringu! Teď už má Israha klid a pořádek ve svém House of Terror!

„Israha vítězí, a Krupy ke konci zápasu zažil opravdový nářez, tak uvidíme jak se to na něm projeví v nedělním zápase Tomb of 1,000 Curses!“komentuje Nelson.
„Já už se nemůže té neděle dočkat!“doplňuje Freak.

Winner: Israha

The Alterz rozhovor


"No konečně někdo, s kým se dá udělat rozumný rozhovor...", gratuluje si Kim Gardner, když se prohlíží v zrcátku a provádí poslední úpravy svých blond vlasů.
"Neříkej hop...jeden nikdy neví...", podotkne kameraman Dempsey.
"Kušuj, Pete a přej mi štěstí."
"OK, jdeme do éteru.", dá signál Pete.
Kamera se zapne a Kim změněným hlasem spustí.
"Vítá vás Kimberly Gardner a s ní i současní CZSK Tag Team šampioni, Peter a Shane Alterovi. Dobrý den."
Peter: "Dobrej den."
Shane: "Dobrý."
Kim: "Nedávný elimination chase, z nějž měl vzejít další No.1 Contender na vaše tituly, vyhráli Brotherhood of Gore. Nezužitkovali ho však, i když k tomu měli dost blízko..."
Peter: "Hele, my si na nic hrát nepotřebujeme. Je to tak, nebýt Garyho, už champové nejsme. Ale protože Gary byl v danou dobu na místě, na kterém byl, tituly jsme obhájili a to je podstatné."
Shane: "Přesně tak. Pokud si někdo myslí, že to bylo z naší strany vše předem připravené, mýlí se. Jsme odhodláni postavit se jakékoli výzvě, a to bez jakékoli cizí výpomoci...Magnum s Martzem měli holt smůlu, že si znepřátelili špatné lidi."
Kim: "To ano, ale co bude dál?"
Shane: "Jak dál?"
Kim: "Sons of the Square je už za dveřmi a slušelo by se, aby na něm CZSK Tag Team tituly byly ve hře."
Peter: "Víš co, Kim? Máš pravdu...jsme tag team šampioni a mistři tag team wrestlingu. Chceme porážet své soupeře a dokazovat tak svou velikost."
Kim: "Ale kdo bude tím vyzyvatelem?"
Shane: "No, Brotherhood of Gore určitě ne, ti už mají něco domluvenýho s Garym, hihi"
Peter: "A v žádném případě ani Lords of Shadows nebo Rusty s Bošem. Poražením jich už nemáme světu co dokázat. Zvládli jsme to mnohokrát, a zvládneme to znova."
Shane: "Ovšem jsou tu dva borci...dva odborníci ve wrestlingovém řemesle, dva muži, kteří jsou dost dobří na to, aby si zasloužili s námi o naše tituly zápasit..."
Peter: "Moje řeč. Jak už jsme řekli, jsme šampioni a jako takoví hledáme výzvy. Teď jsme jednu našli. Na Sons of the Square, vyzýváme k zápasu P182 Trashing Alliance! A naše tituly budou v sázce!"
Shane: "A doufáme, Treyi a Paci, že přijmete."
"Hey, Alterovci!"
Peter a Shane se otočili a spatřili, že jeden z těch, o kterých právě mluvili, je shodou okolností pár metrů od nich.
Paci: "Bude nám ctí přijmout vaši výzvu."
Trey Trasher (objeví se za Paciho zády): "A vemte jed na to, že dostanete to nejlepší, co je v CZSK k mání."

The Champion vs. Challenger segment


Bylo to obrovské napětí, když na sebe hleděli. Jako by mezi nimi létaly jiskry. A když se setkají správně, vznikne požár, v jejich případě rozhodně žádný ohníček. V katastrofě naštěstí zabraňovala neochvějná entita, jakou v CZSK Rufus Maxwell představoval. On byl tím jediným, co drželo Venoma a Erga, aby se na sebe nevrhli.
„Jsem rád, že jste se oba dostavili do ringu, pánové.“
Aspoň pohledy si ho nevšímali, toho si byl jist. Prvotní myšlenkou, co jim kolovala hlavou, jistě bylo, jak jeden druhého rozcupe v ringu, Maxwell ale potřeboval jejich pozornost, nejen tělem.
„Ehm, Pánové.“
Magie hned zmizela a oba ho doslova probodli pohledy. Přesně tohle potřeboval, dvě vyhladovělé bestie v ringu a on mezi nimi.
„Váš konflikt se delší dobu řadil mezi ty…klidnější v naší organizaci, jako Generální Manažer jsem musel být spokojen, to uznávám se vší spokojeností.“
Přešlapoval pomalu v ringu, měl teď jistotu, že upoutal jejich smysly a možnost, že v jeho přítomnosti způsobí nepříjemnosti tedy vymazal..aspoň doufal. Měl tu přeci jen oporu, tu představoval jeho asistent, pan Leonardo. Co nedokázala Maxwellova slova, dokázalo Leopardovo charisma.
„Nicméně tato situace se se vší upřímností poslední dobou značně zhoršila.“
Otočil se k Ergovi.
„Pane Ergo, Váš pokus o zapálení pana Venoma by se technicky dal řešit jako pokus o vraždu. Tento případ by se mohl předat policii, navíc fakt, že svého činu nelitujete by Vám mohl akorát přitížit.“
Ergo si odfrkl a pohodil si titul na rameni. Tohle pořád bylo jeho značkou, pořád byl zde císařem. Navíc se mu titul dařilo obhájit bez podvodů, což samozřejmě nahrávalo jemu oproti předchozím a jasně pochybným Championm. Kde byli dnes? Rozhodně ne na špičce hory.
Maxwell se otočil k Venomovi, i on mu měl co říci.
„Pane Venome, ani Vy nejste žádné neviňátko! Pana Erga jste za sebou vláčil několik hodin v autě na hrubém terénu. Nejen, že jste mohl ohrozit jeho tělesné, málem jste sáhl i na jeho duševní zdraví!“
Venom se ušklíbl. Co se týče těla, nebyl by žádným rozdíl v tom, co by mu provedl v ringu. A co se týče „hlavy“… tam už to Ergo neměl normální pěkně dlouho, a to bylo už dávno předtím, než se objevil v CZSK.
Leonardo vytáhl z bundy jablko a čistým kapesníčkem si ho otřel, doslova až se lesklo. S tygřím úsměvem se potom do něj zakousl. Zatím se náramně bavil, to nejlepší ale teprve přijde. Pro oba si ještě připravil své překvapení.
Maxwell mezitím pokračoval ve svém proslovu.
„Když započítáme spálení všech osobních dokladů pana Venoma, jistě uznáte, že je to dost na vyhazov z naší společnosti. My jsme se to ale rozhodli řešit jinak, jelikož oba dva jste samozřejmě velké hvězdy této společnosti. Nebudu to protahovat, jistě víte, že řešením je zápas na Sons of the Square . Ano, pane Ergo, titul je samozřejmě v sázce. Nyní Vás oba prosím, aby jste podepsali tuto stvrzující smlouvu.“
Jako vyzývatel byl na řadě jako první Texas Venom. Leo položil smlouvu přímo před něj na malý stolek. Venom se jen zahleděl na zubícího se zástupce, než smlouvu podepsal.
„A teď Vy, pane Ergo.“
Leo se stejným výrazem ve tváři podal CZSK Championovi smlouvu a tužku. Ergo si ale tužku nevzal. Obrátil smlouvu proti světlu a takto si jí chvilku prohlížel. Nenechal ale všechny čekat dlouho a bez jakéhokoliv respektu na dokument plivl. K popuzení Maxwella ho hodil na stůl.
„To je můj podpis.“
Maxwell kmital pohledy. Na Venoma, na Erga, na Lea a zpět na Erga. Pak, aby nezkazil atmosféru dohody, i přes pochybnost Ergův „podpis“ přijal.
„A teď pánové něco, co ve smlouvě není. Je to na návrh pana Leoparda., bedlivě ho prosím poslouchejte.“
Všechny oči se stočili k neupravenému muži v kožené bundě. Ten si dále pochutnával na svém jablíčku.
„Eh, omlouvám se. Tak jo, dohoda. Když je zápas spečetěn, dáme ještě jednu poslední podmínku. A ta zní: Kdo prohraje, dostane padáka. Haha, dalo by se říci, Jste nejslabší, máte padáka! To je dobrý, nemyslíte?“
Venom chvilku přemýšlel. Jeho budoucnost záležela na neděli. A on byl schopen risknout to. Kývl na souhlas. Maxwell to zachytil a otočil se k CZSK Championovi.
„A Vy, pane Ergo.“
Ergův pohled se nedal přečíst. Brýle zakrývaly možná zmatený pohled, šance dozvědět se jeho stav byla tedy možná jen jeho vlastním názorem na věc.
„Takže když prohraju, dostanu padáka?“
„Ano, máte snad strach?“
Ergo si sundal brýle. Nikdo nečekal, co uvidí. Žádná paranoia, nebo nedej bože strach. Venomovi i Maxwellovi při tom tuhla krev v žilách. Dokonce i Leo přestal žvýkat jablko. V očích Doktora Victora tančila extáze.
„Děláš si prdel? Do p**i, tohle je to nejlepší, co se v tvý hlavě kdy zrodilo, dědku! Dlouhou dobu jsem čekal na někoho, kdo ve mně probudí toho pravého válečníka, co si podá kdejakou nebezpečnou pizdu!“
Jeho zuby klepaly nadšením, po tvářím se mu koulely kapky potu.
„Konečně si zahrajeme na život a na smrt! Konečně si zahrajeme na hru, se kterou je malej Vicy dobře seznámenej! Konečně boj, ve kterým budou spáleny všechny mosty!“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Mattitude Thu Apr 17, 2008 10:33 pm

Část 4.

Ari Riggins/Jedovatá Kobra/WidowMaker vs Hajinek/havlajs/Roukys


"Už se nemůžu dočkat, až to začne, Briane!"
"Také jsem velice zvědav, jak se bude nadcházející six-men tag team match vyvíjet, zvláště když special guest referee není nikdo jiný, než náš starý známý Nate Hammer."
"To je na celém zápase asi to nezajímavější. Hammer, který má nepřátele v obou tříčlenných týmech, které proti sobě stanou, bude mít za úkol udržovat v zápase řád a pořádek, což není zrovna věc, která by k jeho současnému naladění pasovala..."
"A když k tomu připočteme ty vyostřené vztahy...Jedovatá Kobra nesnáší havlajse, Hajinek Rigginse, Roukys s Widowem jeden druhého vzájemně a Hammer sám snad nesnáší všech šest zúčastněných borců."
"No...vsadil bych krk na to, že regulérně tenhle zápas neskončí..."
Nelson s Freakem, vášnivě diskutujíce, prožvanili entrance jednoho celého týmu. Punker Hajinek, rocker havlajs a humorista Roukys se jeden po druhém představili publiku a dali mu tak šanci od plic a hlasitě si zabučet. Největší heat sklidil Hajinek, který si u diváků "přilepšil" provokativním zamáváním Hardcore title beltem, který za značně nemorálních okolností získal od bývalého champa Shaggze, jenž se zranil. Naopak havlajsovi se desetitisícová aréna dokonce i zasměje, tomu se totiž podaří spadnout z apronu.
"A nyní...The Dealmaker...Ariii RIGGINSSSS!"
"Rigginse po vítězství v brutálním Deathtrap Dungeon matchi na Still Standing Strong nebylo příliš vidět, stáhl se do ústraní..."
"Máš pravdu, Briane, ovšem jeho nenávist k Hajinkovi neutichla a tak se tihle dva znovu setkávají na opačných stranách barikády..."
Riggins se po celou dobu své cesty do ringu dívá na Hajinka, který však před jeho pohledem uhýbá. Havlajs je jiný případ, zuřivě gestikuluje a zkouší Rigginse vyprovokovat, ovšem Dealmaker nad ním jen mávne rukou.
Postupně přijdou na scénu i WidowMaker a Jedovatá Kobra, který tentokrát skutečně přijde pěšky, bez svého milovaného harleje, což mezi Nelsonem a Freakem vyvolá další zuřivou výměnu názorů. A pak už se čeká jen na jednoho muže...
"Rozhodčím pro dnešní zápas je...Trailer Park Gangsta...NAAATE HAMMEEEER!"
Vykročí z tunelu pod titantronem a už tam zahodí otrhané svršky, které jsou nedílnou součástí jeho image. Pod nimi se objevuje černobíle pruhovaný dres. Hammer udělá arogantní gesto směrem k publiku, pak se dosti pomalým a nezúčastněným krokem začne přesouvat k dějišti zápasu. Namotivovaný havlajs už nezvládá napětí a křičí na Hammera, aby si pospíšil. Je však ignorován. Nate pomalu dokráčí až k ringu, vklouze dovnitř a ležérním gestem dá signál timekeeperovi, aby zazvonil na zvonek. Ani se nezdržuje s udílením pokynů...
"Je pravda, že Hammer ani žádné pokyny k chodu zápasu udílet nemusí."
"Přesně tak, Briane. On si dovede sjednat respekt..."
Po krátké domluvě zůstává v ringu, nepočítaje Hammera, dvojice Riggins - havlajs. Druhý jmenovaný doslova překypuje nadšením a chutí zápasit, se zkušeným Dealmakerem však jeho aktivita nic zvláštního nedělá. Riggins totiž ví, že energií kypící soupeři si většinou nedávají pozor na krytí a tudíž jsou poměrně snadným soustem. A havlajs není výjimkou. Vystartuje sice s obdivuhodnou rychlostí, ale pramalou kontrolou a tak se místo úspěšného úderu ocitá s překroucenou rukou. Riggins velmi zkušeně poodstoupí, aby ho havlajs nemohl zasáhnout loktem do hlavy, a provede další otočku, čímž ještě více působí tah na havlajsův ramenní kloub a svaly v jeho okolí. Havlajs křiví obličej a zkouší se ze sevření vymanit, to se mu však nedaří. Hammer to celé s pobavením sleduje z povzdálí, zcela prost nasazení, jaké je vlastní všem wrestlingovým rozhodčím.
Riggins trhne havlajsovi rukou a dostane ho na kolena. Dává si rozběh o lana...a přesně trefuje shining wizard, jehož následkem havlajs padá. Riggins mu hned pomáhá zpět na nohy a plácá si s Jedovatou Kobrou, který mu před malou chvílí dal signál, že by se chtěl do zápasu zapojit. Havlajs, vida Kobru vcházet do ringu, natáhne ruku. Kobra na něj nechápavě kouká, havlajs mu tedy pokyne, aby mu rukou potřásl. Harlejář si zhluboka oddechne, ale pak nataženou ruku přijme - aby si havlajse mohl přitáhnout a poslat na zem short arm clotheslinou. Havlajs se opět zašklebí, když ho Kobrova ruka bolestivě praští do hrudi, ovšem na lízání ran teď čas nemá. Kobra s ním totiž zdaleka není hotov. Zvedá ho a provádí mu headbutt. Havlajs zakolísá, ale nepadne. Druhý headbutt...havlajs ustoupí až k lanům, Kobra mu provádí irish whip. Odraz...a exploder suplex v podání harlejáře. Havlajs, absolutně znemožněn už na samotném začátku zápasu, se ocitá lopatkami na canvasu. Hammer až příliš pomalu a nenuceně klekne a začne odpočítávat...havlajs kickoutuje při jedničce.
"Do prdele, Hammere, počítej rychleji!", zařve Kobra na Hammera
"Drž hubu, nebo tě diskvalifikuju."
Tato krátká diskuse se hodí do krámu havlajsovi, který po čtyřech začne postupovat k rohu, kde natahují ruce Roukys a Hajinek. Kobra si toho však všimne, dá si rozběh o lana a pomocí bakatare sliding kicku havlajse vykopává z ringu. Hammer se tomu jen zasměje.
"Hammere, dělej s tím countoutem, ne?!", uhodí na Natea Kobra.
Hammer začne poněkud znechuceně odpočítávat, ale moc daleko se nedostane.
"Dělej ty vole, nebo to prohrajem."
Hajinek vybídne Roukyse a společně se vydají pod ringem ležícímu havlajsovi na pomoc. Zvednou ho na nohy a hlavou napřed vhodí do ringu. Havlajs se jeví, jako by ani nevěděl, kde je...Hammer se něj koukne a jen prohodí ke Kobrovi "Už ho dodělej."
Kobra havlajse popadne a zkouší s ním provést vertical suplex. Nejprve se zdá, že se mu to podaří, ovšem havlajs nějak zvládne převážit se a dopadnout na nohy za Kobrova záda. Než se harlejář naděje, obdrží swinging neckbreaker.
"Havlajsi, ty pako, dělej!", zařve Hajinek.
Havlajs po pár vteřinách zmatkování nabere zvedajícího se Kobru na rameno a narazí ho na turnbuckly, u nichž stojí Hajinek s Roukysem. Prvně jmenovaný se, snad ze strachu, že by havlajs mohl pokazit i to, nataguje sám. Havlajs překročí na apron, z kterého málem opět spadne, ale nakonec se chytí lan a udrží se, k velkému pobavení hlediště a zejména Natea Hammera. Hajinek zasadí v rohu usazenému Kobrovi několi ran pěstí, načež se rozběhne a provede modified running corner clothesline. Kobra zavrávorá, ale nepadne. Hajinek taguje Roukyse.
"Takže se opět vracíme ke klasice, Jimmy, Roukys a Kobra, ti už spolu taky mají docela dlouhou historii..."
"Hodně dlouhou. Nepřeju si vědět, jak dlouho Kobra seškraboval z toho svýho harleje ten růžovej lak, haha."
Hajinek provede Kobrovi powerbomb. Roukys naváže standing shooting star pressem, po kterém následuje pin. Hammer pár vteřin jen tak stojí.
"Dělej, ty šašku!", zařve Roukys.
Hammer se s provokativním úsměvem na rtech nakonec dá do odpočítávání, ovšem Kobra pochopitelně vykopne, měl na to dost času. Roukys zakleje, ovšem to je vše, co můžu udělat, protože je, takříkajíc, v Hammerových rukou. Zvedne Kobru, který už vypadá, jak se říká, na ručník, a provede mu irish whip. Kobra se od lan odrazí a vběhne tak Roukysovi přímo do Bronx Bomb, to ho však nemusí až tolik mrzet. Blind tag se totiž podařil WidowMakerovi a CZSK rapper se také hned zapojuje do zápasu. Roukys se springboarduje o lana, aby provedl nějaký chvat ležícímu Kobrovi, takže se moc diví, když ho Widow chytí. Je z toho nakonec Black Wallstreet, kterému předcházelo krásné Widowovo přehození Roukyse ze scoop liftu do fireman carry pozice. Je to Widow, kdo pinuje...ovšem Hammer se opět nemá k počítání, i když tentokrát z poněkud odlišných důvodů. Trailer Park Gangsta totiž právě praštil do brady havlajse, který měl v úmyslu zasáhnout a pin přerušit. Havlajs padá z apronu na zem. Pak až se Hammer otočí, ale to je už samozřejmě po pinu, Widow se rozhodl si Roukyse ještě trochu více připravit. Zasazuje mu kopnutí do břicha a vteřinu na to running facebreaker. Roukys se zamotá, málem spadne...Widow se odráží od lan...a Roukys ho sráží corkscrew dropkickem.
"Ale je to zatím velice zajímavý zápas, není-liž pravda?"
"Určitě je, Briane...především Hammer tomu svým lehce neortodoxním přístupem dává šťávu, haha."
Roukys provádí WidowMakerovi Crash Thunder Buster a hned poté taguje Hajinka. Punker okamžitě leze na ring post a jeho pozice napovídá tomu, že hodlá skákat moonsault. Tak se také stane, ovšem bohužel pro Hajinka, všimne si toho i Widow. Rapper se odkulí stranou...ale Hajinek elegantně dopadá na nohy. Punker chce svého soupeře okamžitě dostat na zem, ovšem přežene to se zuřivostí. Widow zručně uhne jeho clothesline a pozici za jeho zády využívá k provedení chvatu Fuckin' Young Criminals. Máme zde pin...
"To snad není pravda. Hammere, vzpamatuj se!", řve Ari Riggins na Hammera, když se ten opět nemá k počítání. Nate nastaví ucho, pak dokonce drze dokráčí až k Rigginsovi.
"Říkals něco?"
Za jeho zády vklouzává do ringu havlajs a zasazuje WidowMakerovi low blow. Hajinek toho využije k provedení release northern lights suplexu. Teď je nahoře on a Widow má ramena na canvasu. Hammer však stále diskutuje s Rigginsem, a nyní i Kobrou, a tak vzniklou situaci nevidí, tudíž na ni ani nemůže reagovat. Havlajs se naštve a vyrazí za ním.
"Hele, Nejte, koukej odpočítat ten - "
Dál se havlajs nedostal. Hammer ho z otočky složil takovou ránou, že mu dost dobře mohl i vyrazit pár zubů.
"Kurva Hammere, co blbneš?!", řve Hajinek.
Hammer se jen pousměje a drze rozpaží ruce. Celé dění teď dalo trochu prostoru Widowovi, který se dopracoval až ke svým dnešním tag team partnerům, a plácl Kobrovi. Harlejář se hrne do ringu, ale Hammer ho zastaví.
"Co blbneš, ty magore?", diví se Kobra.
"Já jsem neviděl tag, hahaha."
"Ty seš kretén, Hammere, to se nedá říct jinak..."
Widow se ovšem dovtípí a znovu, zřetelně plácne Kobru po rameni. Celá situace ovšem poskytla prostor Hajinkovi, a punker ho využívá dropkickem, kterým sráží Kobru z apronu. Harlejář však ještě stihne v rychlosti plácnout Rigginse.
"Hammer sucks! Hammer sucks!", nese se hledištěm, ovšem Natea to nevzrušuje. Jen divákům, usmívaje se, vysekne poklonu.
Rozbíhá se Roukys a neskutečným Sasuke Special 2 přeskakuje lana a dopadá na Kobru. Oba se svalí v jednom chumlu. WidowMaker chce zasáhnout, ovšem havlajs mu podtrhne obě nohy a shodí ho z apronu. V ringu zůstává jen Hajinek, ovšem i ten má zřetelné úmysly. Rovněž se odráží od lan...DEALMASTER! Riggins ničí Hajinka uprostřed jeho pohybu zdrcujícím legline lariatem. Cover...
"Seru ti na to."
Nate Hammer se místo počítání prostě a jednoduše vykutálel pryč z ringu, a vedle zápolící čtveřice WidowMaker, Kobra, havlajs, Roukys, odešel k titantronu a pak do zákulisí. Riggins stojí, opřen o lana, a jen nevěřícně kouká...roll-up od Hajinka! A přibíhá rozhodčí McPay, který ihned provádí 1...2...3 count! Riggins sice vykopne, ale už je pozdě. V příštích chvílích už se žene po Hajinkovi, nicméně ten uniká a ztrácí se mezi diváky. Na tváři Dealmakera probíhá barvoměna. On, Jedovatá Kobra i Widow sice stojí na vlastních nohou, zatímco jejich soupeři prchají (havlajs s Roukysem vzali roha chvíli po Hajinkovi), ale přesto nejsou vítězi.

Winners: Hajinek, havlajs a Roukys

Vážení diváci, právě jste viděli poslední sekundy. Toto byl poslední zápas před Sons of the Square PPV. Děkujeme Vám za pozornost a nenechte si ujít nedělní PPV.


Na show pracovali:


Israha: The Alterz rozhovor, ME

Mattitude: Opener, TLC Match

p.herca: Rufus Maxwell/ Nate Hammer segment, Israha's House of Terror Match

Sengoku G: Brotherhood of Gore promo, Krupy/Crowax segment, The Champion vs. Challenger segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  MadWarrior Thu Apr 17, 2008 11:09 pm

good job

fakt me rozsekava gimmick JUDra Laughing skveli hlasky a over zapasu taky kvalitni, sem zvedavej co JUDr. bude hlasit dal, jednoznacne nejlepsi naboj mel match Israhy s Krupym, tesil sem se na kazdej move a over, dobra priprava na nasledujici PPV, zrovnatak segment Venoma s Ergem, ted sem rad, ze sem zmenil debut, sem zvedavej jak se s tim writeri vyporadaj na PPV, kdo dostane padaka Laughing akorad main event byl z miho pohledu slabsi

davam hodnoceni 7/10 (musim si nechat rezervu) lol3
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  EightBall Fri Apr 18, 2008 12:19 am

doobre...necakane spojenoctvo s Bukvom Smile Som zvedavy jak sa to cele zas vyvynie Twisted Evil
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 36
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Krupy Fri Apr 18, 2008 4:24 pm

Asi za najlepsi moment tejto show povazujem segment Erga a Venoma.Zapas na PPV bude mat specialnu podmienku,vdaka ktorej sa nan ovela viac tesim.

IHOT match bol napisany celkovo inym stylom nez ten prvy,co hodnotim pozitivne.Zmena v takomto pripade nezaskodi....

ME bol trosku slabsi,ale to teraz nie je podstatne......podstatne je to,ze pred nedelnym PPV je vacsina feudov dobre vyhypeovana....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Lesnar Fri Apr 18, 2008 4:55 pm

Asi jsem jedinej,komu se líbil i ME,je to taky tím,že tam byla moje postava..Jediný bylo,že jak jsem začal ME číst,tak mi bylo jasné,jak to dopadne
Lesnar
Lesnar
Fan of Old ECW
Fan of Old ECW

Poeet p?íspivku : 443
Registration date : 20. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  paci182 Fri Apr 18, 2008 5:44 pm

ha Very Happy no tak první title shot o TT, už se těšim Smile ten konec rozhovoru to je jak taker s kanem Laughing
paci182
paci182
The Big Red Machine
The Big Red Machine

Poeet p?íspivku : 2820
Age : 33
Localisation : Boskovice
Registration date : 26. 07. 07

http://ava-plus44.com/index.php

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Texas_Venom Sat Apr 19, 2008 7:02 am

Když to porovnám s poslední show ze kterou jsem byl poměrně zklamán, tak dneska opět slova chvály. Všechny čtyři zápasy měly dobrej náboj, segmenty taktéž. Já asi ani nemůžu vybrat nejlepší zápas, protože se mi fakt líbily všechny a nesouhlasim, že ME byl slabší. Já mám tyhle zápasy rád a Nate Hammer to udělal výborně zajímavý. Nabudilo mě to správně na PPV. A tak to má bejt.

Co se týká PPV, tak musím přehodnotit svůj názor, podle mýho JUDr. Mattitude vyhraje a mezi Krupym a Israhou to podle na 90% vyhraje Krupy. Texas Venom vs. Vic Ergo - nevim co k tomu říct, asi že se na to "překvapivě" těšim ze všeho nejvíc Laughing

jo a neni natšení, ale naDšení Laughing
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Hajinek Sat Apr 19, 2008 1:38 pm

tak vyborna show ale hlavne obdivuji writeri ze maji furt nake napady Smile :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Crowax Sun Apr 20, 2008 12:42 am

Tomuhle ja rikam dokonale vyhypovani feudu na show.
Nejenze si nedokazu tiponout viteze vetsiny zapasu na PPV (obvzlaste vysledek meho zapasu me hodne zmatl,co se smerem k vysledku zapasu na PPV tyce) - jelikoz sem od soudce dostaval asi po dva mesice a ted sem ho az moc lehce porazil - a ani ostatni feudy nezustavaji pozadu.
U segmentu s Krupym mi malem "ukapla slza" jak sem nostalgicky zavzpominal na Tainted Legion. Laughing
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 51 Empty Re: CZSK E-fed - Show 51

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru