CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

+3
Texas_Venom
Krupy
Mattitude
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed - Stránka 2 Empty Re: 1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

Příspěvek  Mattitude Sun Oct 26, 2008 5:46 pm

Texas_Venom napsal:
FallenAngel napsal:E-Fed nekončí, herca se prořek s tím svým oznámením, takže ten pocit napětí "Konec/Nekonec" opadl. Mě jenom zajímá, jak už jsem řek, a zajímá to asi všechny, jak se to vysvětlí...

to už jsem říkal, že p.herca se prořekl s tim svym prohlášenim, každopádně třeba se zbytek rozhodl, že to prostě ukončí a ještě se sepsal takový závěr, jaký byl. Myslim, že kdyby byl ale určitě definitivní konec, tak to bude oznámeno. Každopádně by bylo dobré, kdyby se zde někdo z povolaných vyjádřil co bude dál nebo kdy bude nějaké vysvětlení....?? Ať už to bude standartně v show nebo já nevim kdy a jak...

Vysvětlení bude, až bude chuť a čas.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed - Stránka 2 Empty Re: 1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

Příspěvek  Krupy Sun Oct 26, 2008 6:17 pm

Osobne sa nazdavam ze to bude pokracovat,ale nejde mi do hlavy to zabitie skoro vsetkych postav...lebo ako cloveka zaangazovaneho v E-Fede ma strasi moznost,ze by nam zabili postavy,kvoli ktorym sme (napr. ja) premrhali znacny cas.....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed - Stránka 2 Empty Re: 1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

Příspěvek  MadWarrior Sun Oct 26, 2008 11:18 pm

jezis majrá ... tak to je haluz Laughing ja sem fakt jenom zvedavej, jak se tohle vysvetli na dalsi show .. osobne si umim predstavit snad jen, ze se to nekomu zdalo a probudi se a to by bylo dost blby vysvetleni ... takze sem fakt zvedavej Laughing
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed - Stránka 2 Empty Re: 1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

Příspěvek  M@tto Mon Oct 27, 2008 12:11 am

MadWarrior napsal:jezis majrá ... tak to je haluz Laughing ja sem fakt jenom zvedavej, jak se tohle vysvetli na dalsi show .. osobne si umim predstavit snad jen, ze se to nekomu zdalo a probudi se a to by bylo dost blby vysvetleni ... takze sem fakt zvedavej Laughing
Tak to napadlo aj mna, ale myslim, ze by predtym nieco bolo .. nie lentak ze niekto siel na motorke a zrazu sa mu nieco zacalo snivat Laughing.
M@tto
M@tto
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1791
Age : 30
Localisation : Kúty, Slovakia
Registration date : 25. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

1 Year Anniversary of CZSK E-Fed - Stránka 2 Empty Re: 1 Year Anniversary of CZSK E-Fed

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru